Antykoncepcja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Antykoncepcja

Postprzez Kam12 » 8 maja 2019, o 19:48

Pomóżcie. Od 7 miesięcy przyjmuje tabletki vibin mini regularnie. Teraz Przyjęłam 21 różowych tabletek i 7 placebo, Nie miałam recepty zaczęłam nowe opakowanie tabletek po placebo 4 dni później. Przez ile czasu powinnam się dodatkowo zabezpieczać?
Kam12
Jestem tu nowa :)

Re: Antykoncepcja

Postprzez Jamelia » 11 maja 2019, o 22:13

Aż do nastepnego opakowania, czyli caly miesiac.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Jamelia
Moderatorka

Postprzez cekinek11 » 16 cze 2019, o 00:54

Z tego co ja się orientuję to wystarczy się dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni. Raz tak z belarą miałam, z tym że o dwa dni później wzięłam pierwszą tabletkę po 7-dniowej przerwie. Ważne jest czy w przerwie uprawiało się seks, jeśli tak to przy wydłużeniu tej przerwy ochrona nie była zachowana i stosunki należy traktować jako niezabezpieczone.
cekinek11
Jestem tu nowa :)

Postprzez Stella » 23 cze 2019, o 22:03

7 dni to tak dla bezpieczeństwa powinno się uważać. Ja także stosuję Vibin ale nie mini. Brałam przed ciążą i teraz do niego wróciłam - dla mnie dobry dlatego że ma te 7 plecebo aby nie zapominać o regularności przy rozpoczynaniu nowego opakowania
Stella
Miła Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tadeusz