Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez skowroneczek » 29 mar 2019, o 10:48

gorąco witam wszystkie kobiety będace na tym forum :D jest to to mój pierwszy watek, więc mam nadzieję, ze niczego nie sknocę, ale do brzegu! jestem mniej więcej 30 latką i niestety, ale pierwsza młodość już ode mnie odchodzi, więc zaczełam zauważać, że na twarzy zrobiły mi się dość widoczne zmarszczki. nie sa one zbyt głębokie, ale nie mogę uciec wzrokiem od nich gdy patrzę w lusterko. :evil: znalazłam ostatnio wzmianke o kremie na zmarszczki i ogólnie który ujędrnia twarz - mialenia. stąd moja goraca prośba i pytanie: czy któraś z was może miała styczność z tym cudeńkiem? czytam że jest on naturalny i faktycznie analizując INCI nie widze w składzie niczego złego, a niestety jestem posiadaczką dość suchej, ale przy tym wrażliwej cery. prosiłabym o jakiekolwiek przymyślenia o kremie, bo zastanawiam się nad kupnem, ale chce raczej wysłuchac opinii zanim szarpnę się na krem :) dziękuję! :papa: :in love:
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez Tancereczka » 29 mar 2019, o 15:31

Posiadam i od jakiegoś czasu korzystam z tego kremu. Jakoś miesiąc trzeba poczekać, żeby zobaczyć efekty, ale obiektywnie patrząc no efekty to warto kupić.
Avatar użytkownika
Tancereczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 mar 2019, o 15:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez mariolaZ » 3 kwi 2019, o 09:49

A myślałaś może o infuzji tlenowej? To bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, a daje efekt wow! Ja się ostatnio skusiłam i powiem Ci, że jestem mega zadowolona - skóra nie tylko wygląda młodziej, ale też jest super odżywiona :D No i jak jesteś z Poznania lub okolic, to polecam Ci Klinikę Idealiste, bo właśnie tam miałam zabieg :) Miłe babeczki, wszystko bardzo profesjonalnie przeprowadzone :)
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez skowroneczek » 3 kwi 2019, o 12:39

Własnie nie za bardzo jestem za samymi zabiegami, bo to pochłania dużo pieniędzy, a i trzeba by się było liczyć z dojazdami do takiej kliniki medycyny estetycznej. Mieszkam w takim miateczku, ze mam po około 100 km do każdego większego miasta, więc średnio. ://

A co do kremu to Tancereczka? Jesteś? Mogłabyś mi powiedzieć czy cię uczula albo zapycha pory?
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez Tancereczka » 17 kwi 2019, o 14:08

Jestem, jestem, jestem :D Z lekkim poślizgiem, ale jestem :D Co do kremu to mnie w ogóle nie uczulał, nie widziałam też by mnie jakoś zapychał na twarzy, a strasznie na to zwracam uwagę, bo mam bardzo dążą tendencję do pojawiania się wągrów ;/ Tam na stronie kosmetyku jest napisane, ze niczego tam zbędnego to tam nie ma, bo nie ma slsów, parabanów, sylikonów i pegów. :) Ładnie jest skomponowany krem, więc myślę, ze warto spróbować :D
Avatar użytkownika
Tancereczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 mar 2019, o 15:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez mariolaZ » 9 maja 2019, o 12:18

Wiadomo, że jest to droższe niż na przykład krem, ale moim zdaniem warto, bo efekty są o niebo lepsze, no i dłużej się utrzymują :) W tej klinice, w której ja robiłam, Idealiste w Poznaniu, często mają różne promocje i można wykonać zabiegi taniej. Polecam śledzić ich FB :)

skowroneczek napisał(a):Własnie nie za bardzo jestem za samymi zabiegami, bo to pochłania dużo pieniędzy, a i trzeba by się było liczyć z dojazdami do takiej kliniki medycyny estetycznej. Mieszkam w takim miateczku, ze mam po około 100 km do każdego większego miasta, więc średnio. ://

A co do kremu to Tancereczka? Jesteś? Mogłabyś mi powiedzieć czy cię uczula albo zapycha pory?
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez skowroneczek » 13 maja 2019, o 09:52

Tak się składa, ze jestem z Krakowa, więc średnio bym jeździła aż do Poznania robić sobie zabiegi :) Wracając do wątku kremu to nie mogłam się doczekać i przebierając nóżkami zamówiłam krem przez internet. Mialenia mam jakoś od niecałych dwóch tygodni i muszę powiedzieć, ze jak na te kilka dni to fajnie się na tej twarzy dzieje :) No i chyba sobie sama mogę odpowiedzieć - nie zapycha :D
Avatar użytkownika
skowroneczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 mar 2019, o 16:32

Re: Mialenia na na jędrniejszą twarz - czy działa?

Postprzez romik » 7 sie 2019, o 17:33

Faktycznie ten krem działa? Czy widzicie efekty?
romik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sie 2019, o 17:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: kmakerdrowyz5971