Przebarwienia po trądziku..

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez jessk » 3 kwi 2015, o 14:13

Ja polecam tonik z kwasem hydroldylowym (albo samemu robiony - najtaniej, albo z biochemii urody, albo całkiem drogeryjny ale najdroższy firmy Norel) - kwasy mi cudownie wygładziły cerę, przebarwienia znikają powoli i trądzik coraz mniejszy!

jessk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2015, o 13:57

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez mirrandda33 » 3 kwi 2015, o 14:18

Ja myślę, że pozbywanie się przebarwień potrądzikowych powinno przebiegać pod okiem lekarza dermatologa, albo problemem powinna się zająć kosmetyczka, która dobierze skuteczne preparaty. Czasami działanie na własną rękę może przynieść więcej szkód niż pożytku. Ewentualnie warto stosować delikatne preparaty, które stopniowo poradzą sobie z problemem.

Najlepsze biuro tłumaczeń z szeroką ofertą usługową - http://www.netlinguist.pl.
mirrandda33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 mar 2015, o 15:28

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez katarzynkka86 » 9 kwi 2015, o 10:26

Ja bym się skonsultowała z dermatologiem. Lepiej nie ryzykuj z jakimiś specyfikami bo można sobie naprawdę narobić tylko jeszcze większych problemów, a po co Ci to? Ja z bliznami potrądzikowymi nie mam problemów, ale na przykład rozstępy to już moja wielka bolączka. Próbowałam już tylu maści, specyfików, a naprawdę nic nie pomaga. Gorsze, że ani nie chudnę, ani nie tyję a nowe rozstępy pojawiają mi się cały czas. Ktoś mi mówił, że to może być wina zbyt wysokiego poziomu kortyzolu
katarzynkka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 kwi 2015, o 10:26

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez lunka20 » 12 kwi 2015, o 11:41

Polecam aptekę SPAM , pracują tam dermokonsultantki doradzą Tobie

Ostatnio edytowano 13 kwi 2015, o 10:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez margo » 12 kwi 2015, o 23:26

a czy mikrodermabrazja może pomóc na takie przebarwienia?
margo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 23:22
Lokalizacja: Kalisz

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez rewelka_ » 13 kwi 2015, o 07:12

A kremy z kwasami migdałowymi albo aha próbowałas? Ewentualnie peelingi u kosmetyczki ... i takiej twarzy lepiej nie opalać :/

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez KamilaEb » 19 kwi 2015, o 23:48

Już we wcześniejszym wątku wspomniałam o swoim problemie. Też borykałam się z takimi pozostałościami po trądziku. Moje "dziury" w twarzy nie dawały mi spokoju. W końcu zdecydowałam się oddać w ręce specjalistów i wybrałam się do Instytutu Kosmetyki Estetycznej i udało się poskromić mój bałagan na twarzy. Zaczynam odczuwać gładkość i się sobie podobać ;)

Ostatnio edytowano 19 kwi 2015, o 23:51 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie zamieszczać reklam w postach -uznaję za spam. Chcesz coś zareklamować -umieść reklamę w odpowiednim dziale.
KamilaEb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 22:36

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez fiona1 » 27 kwi 2015, o 14:37

Na wszelkie zmiany które zostawił po sobie trądzik sa zabiegi kosmetyczne, ja miałam straszny problem ze zniszczoną skórą po trądziku, takie dziury i w tamtym roku poszłam na zabieg falami radiowymi, mama mi znalazła Secret RF - Mikroigłowy RF frakcyjny, jest duzo lepiej nie ma blizn ani przebarwień
fiona1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 13:30

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez klaudia003 » 30 sie 2018, o 23:39

też miałam podobny problem i stosowałam olejek bio oil, bo czytałam, że większości pomaga na przebarwienia czy blizny. mi również pomógł, jakoś po 3 tygodniach te blizny co były stały się bledsze i nie były aż tak zaczerwienione, nie przerywałam więc stosowania i dalej używałam go regularnie po 2-3 razy dziennie
klaudia003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2018, o 23:36

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez guszek_87 » 1 wrz 2018, o 16:59

Podstawą jest konsekwencja. Nawet najzwyklejszy krem regenerujący pomoże jeśli przestrzega się odpowiednich zasad nawilżenia i higieny skóry. Blizny to trudny przeciwnik, ja generalnie po pół roku uzywania kremu z serii Hydra Care od Bielendy i maseczek Peel off zauważyłam znaczącą poprawę.
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez michalinaa01 » 3 wrz 2018, o 11:55

zgodzę się, że olejek bio oil jest jednym z lepszych preparatów na przebarwienia. jestem w trakcie stosowania, mój koloryt skóry powraca, cera się nawilża. cena olejku jest przystępna i wystarczy być systematycznym. czuję się już o wiele lepiej i spokojniej, że nie musze iść na laser i dało się to wyleczyć w inny sposób.
michalinaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2 wrz 2018, o 13:55

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Glycerine » 3 wrz 2018, o 20:32

Moja młodsza siostra miała w młodości spore problemy z trądzikiem. Zostawił jej liczne blizny zwłaszcza na szyi i dekolcie.Kremy nie specjalnie chciały działać dlatego zdecydowała się na usunięcie przebarwień skóry w centrum zdrowej skóry Damian. Teraz dekolt jak i szyja wyglądają znakomicie, koloryt jest jednolity :)
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Jodełka » 20 lis 2018, o 14:57

Jest wiele zabiegów medycyny estetycznej, które mogłyby Ci pomóc. choćby taka mezoterapia, lifting HIFU albo osocze bogatopłytkowe. Jednak wcześniej musiałabyś skonsultować się z dr Krzysztofem Teyslerem z kliniki Novoderm. To doskonały specjalista, który pomógł już nie jednaj osobie. Klinika posiada najnowocześniejszy sprzęt oraz przeprowadza bardzo bezpieczne metody. Nie czekaj, tylko umów się na wizytę.
Jodełka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 12:10

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez honokrol » 23 lis 2018, o 15:46

na takie przebarwienia super jest serum z apisa :) ja kupuje juz ktorys raz na hedoni i mi pomaga :)
honokrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2018, o 15:42

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Julia.P » 16 gru 2018, o 12:59

Ja jestem po kuracji olejkiem bio oil, który zniwelował moje przebarwienia, nawilżył i odżywił skórę oraz powrócił jej koloryt.
Julia.P
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 22:48

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez guszek_87 » 5 sty 2019, o 14:10

U mnie pomocna okazała się maseczka odżywcza od Bielendy BOTANIC FORMULA z Olejkiem z Granatu i Amarantusem. Nie wiem, czy to kwestia tego, że ma 98% składników pochodzenia naturalnego, czy to że nie ma sztucznych silikonów i parabenów, ale na moją dość specyficzną skórę się sprawdza idealnie ;). Polecam
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Bernadetka » 7 sty 2019, o 12:44

Ja już próbowałam różnych kosmetyków, zabiegów, kwasów i niestety nic mi nie pomogło, a wcale ni są jakieś mocne.

Interesuje Cię temat fotowoltaiki? Zapraszamy na naszą stronę.
Bielsko-Biała fotowoltaika
Bernadetka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 sty 2019, o 12:37

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez foreks » 20 maja 2019, o 17:59

A zabiegi? Czy próbowałaś umówić się na konsultacje do specjalisty z zakresu medycyny estetycznej?
foreks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 17:56

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez olajamroz » 12 gru 2019, o 11:31

Polecam Ci się przejechać do Katowic i umówić na wizytę z doktor Izabelą Lenartowicz. Bardzo pomogła mojemu bratu, który borykał się z ogromnymi przebarwieniami po trądziku. Wyglądał strasznie, a po paru zabiegach po przebarwieniach nie zostało prawie ani śladu.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Janinka » 30 gru 2019, o 14:39

Na przebarwienia polecam skoncentrowane serum wybielajace marki NovaClear Whiten, które dzięki zawartosci alfarbutyny, kwasu azelainowego oraz witaminy C, skutecznie i stosunkowo szybko, przy regularnym stosowaniu, rozjaśnia przebarwienia, również te potrądzikowe. U mnie pierwsze efekty zauwazyłam już po ok 1,5 tyg codziennego używania. Serum aplikuję rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Amela22 » 8 sty 2020, o 16:30

Janinka napisał(a):Na przebarwienia polecam skoncentrowane serum wybielajace marki NovaClear Whiten, które dzięki zawartosci alfarbutyny, kwasu azelainowego oraz witaminy C, skutecznie i stosunkowo szybko, przy regularnym stosowaniu, rozjaśnia przebarwienia, również te potrądzikowe. U mnie pierwsze efekty zauwazyłam już po ok 1,5 tyg codziennego używania. Serum aplikuję rano i wieczorem na oczyszczoną skórę.


Ja z kolei z serii Whiten używałam kremu na dzień i na noc i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Kosmetyki fajnie wyrównały koloryt skóry a co ciekawe, krem na dzień zawiera wysoki filtr, który świetnie chroni cerę przed szkodliwymi promieniami.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez oleskowa » 15 sty 2020, o 21:43

wypróbuj skinbooster. Ja byłam na tym zabiegu w Allure Esthétique Clinique w Konstantynowie Łódzkim i już po jednej sesji widziałam ogromną różnice. U mnie w sumie wystarczyły trzy zabiegi i teraz po bliznach nie ma ani śladu :)
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Kaminskaola » 11 mar 2020, o 17:54

Polecam spróbować mezoterapii mi bardzo pomogła ja wykonywałam zabieg w salonie https://jetsetspabeauty.pl/ i bardzo polecam
Kaminskaola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2020, o 17:49

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Hania1878 » 20 mar 2020, o 20:29

Mnie akurat udało sie u iknac przebarwien i blizn po tradziku. ale szczerze to byl straszny koszmar przez jakiś czas. A najgorsze było to ze nic nie pomagało ,wszystkie maści które mi lekarz przepisał były bez sensu wykupywane. Dopiero jak poszłam do ginekologa po antykoncepcję to po miesiącu stosowania belary trądzik zaczął zanikać. To było piękne. do tej pory mam spokój.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Olkka » 12 maja 2020, o 17:10

U mnie pomogły krem Whiten z Novaclear. Fajnie wyrównują koloryt skóry a przy tym zapewniają jej optymalne nawilżenie i ochronę przed słońcem.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]