Kosmetyki z Aliexpress

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez timeforpanda » 19 paź 2016, o 16:27

Też skusiłam się na kilka kosmetyków z Ali i jak na razie.. jestem zadowolona. Teraz zamówiłam maski w płachcie, cały czas o nich głośno i ponoć działają cuda. Na Ali około 3,5/4zł, a w polsce od 6 do nawet 20zł za jedną sztukę. Zobaczę czy ten zakup się opłaci.
Czarną maskę też miałam, ale nie działa na mnie tak rewelacyjnie niestety. Czarna maska pilaten. Typu peeloff, zastyga na skórze i ponoć ma oczyszczać.
timeforpanda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 16:22

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 26 paź 2016, o 12:33

To musze za nia popatrzec.

A te w plachcie to jakie? Masz jakies zdjecie?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez gwarphone » 26 paź 2016, o 14:51

Ja kupowałam te słynne czarne maseczki i efekty po nich są super:) a tak poza tym dużo kosmetyków które kupujemy z Polsce pochodzą właśnie z Chin

Nabywając telefon, musisz dopasować jego możliwości do swoich potrzeb... sprawdzenie infomacji o telefonie
gwarphone
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 14:45

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 15:07

Chilli napisał(a):Nie kupowałam, ale dzisiaj oglądałam vloga gdzie dziewczyna testowała np kredki do oczu, cienie czy bronzery i róże, Nie wszystko się sprawdziło, ale w większości wypadków była zadowolona :) Jak się czyta składy i się na tym zna, to uważam że można coś kupić.


Zgadzam się z poprzedniczką. Ja nie znam się na składach kosmetyków zbyt dobrze, więc bałabym się kupić kosmetyki chińskie z tej strony... nawet kosztem dużej oszczędności. Wolę dopłacić kilka złotych i kupić kosmetyki w lokalnej drogerii, przy okazji zapoznając się z opisem produktu na stronie internetowej i wrzucając skład w Google :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Sanderka » 23 lis 2016, o 23:26

jakoś nie jestem przkonana do chińskich zamienników, jakoś boje się że mnie uczulą czy coś.
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Honorata » 10 gru 2016, o 14:32

Ja też raczej bym nie zaryzykowała bym z chin kosmetyków. Jest sporo na rynku kosmetyków gdzie puder kosztuje kilkanaście zł więc nie ma sensu z chińszczyzną ryzkować
Honorata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 gru 2016, o 14:29

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 15 gru 2016, o 14:25

No to .. miałam slawną maske z bio coś tam. Tą ze zwierzatkiem i jest super. Fajnie nawilzona skora po niej i co najwazniejzze twarz sie w niej zmiescila a nie ze tu oddstaje a tu nie starczy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez NataliaKasp » 22 gru 2016, o 10:37

Widziałam tam ostatnio mega fajne matowe szminki. Wyglądały naprawdę spoko :ok: Zamówiłam i okazało się niestety, że to bubel. Kolor zupełnie inny, zapach okropny, konsystencja kleista... dno. Nie polecam! :?
NataliaKasp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 11:21

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 22 gru 2016, o 13:33

Ale ktore? Bo ja sama mam 2 rozne matowe pomadki z alie i wg mnie sa ok...
Moze zdjecie itp...

U mnie kolors ok. Konsustencja w porzadku... Zapach slodki i kolor taki jak mial byc.
Kupione z 2 roznych firm. 2 roznych sprzedawcow

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Klarissa » 20 sty 2018, o 14:35

W zyciu bym nie nalozyla na twarz nic czego skladu nie znam, a z ali no niestety nie da sie odczytac skladu.. Raczej stawiam na Polskie marki, nie sa gorsze od super drogich amerykanskich kosmetykow. Ziaja, Bielenda czy Tołpa. Nawet niedawno kupilam sobie kremy z bielendy z serii zielona herbata, na dzien matujacy oraz na noc regulujacy. Sa naprawde dobre i z przyjemnym skladem. Krem uzywany na noc swietnie sobie radzi z regulacja sebum, ten na dzien idealnie matowi. Oba bardzo lekkie, nie zapychajace.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez nattygirl » 7 mar 2018, o 18:46

Kupiłam już kilka kosmetyków na Ali, głównie maseczki oczyszczające i kilka cieni do powiek, szminek i pędzli. Do tje pory wszystko było w porządku, dostawa w 3-4 tygodnie i świetna jakość i cena produktów.

nattygirl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 mar 2018, o 18:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez alunia1994 » 7 mar 2018, o 19:12

Hmm powiem tak .
Z rzeczy urodowych z chińskich stron zamawiam lakiery do paznokci , hybrydy,żele .
Używam od 2 lat. Żadnego uczulenia ładne i dużo tańsze. Mam tez maseczkę czarną na wągry jest ok ale strasznie przylega i ciągnie skorę podczas zdejmowania że aż szczypie ale efekt nawet nawet :p
Kosmetyków z takich stron jednak bałabym się użyć :)
alunia1994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 mar 2018, o 18:37

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez ellena » 13 mar 2018, o 13:50

Kupowałam parę razy cienie do powiek i były super. Miałam wczesniej oryginały i zamienniki niczym się nie rózniły
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 00:42

Czyli jak z wszystkim, ile osób tyle opinii ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez MariaB » 19 mar 2018, o 11:57

Nawet przedmioty, które nie mają bezpośredniego kontaktu z moim ciałem zamawiam z chińskich stronek z lekką obawą. Zamawianych z Chin kosmetyków na pewno bym nie wykorzystywała. Uważam, że to może się odbić negatywnie na naszym zdrowiu. Być może nie od razu, a dopiero po kilku latach. Lepiej nie ryzykować.
MariaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 11:45
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 19 mar 2018, o 19:34

MAria B tylko problem, o ile można tak to nazwać to fakt że teraz 90% rzeczy pochodzi z chin... NAwet renomowane marki...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez a_gatka » 20 mar 2018, o 11:39

Mnie zawsze przerażała perspektywa czekania na zamówienie tygodniami, dlatego nic nie zamawiałam. :D
a_gatka
 

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez werka87 » 21 mar 2018, o 14:41

Ja mimo wszystko trochę boję się zamawiać tam kosmetyki. Mam wrażliwą cerę i pierwsze na co zwracam zawsze uwagę to skład, a na Ali nie zawsze go podają :/
werka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 mar 2018, o 14:27
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2018, o 21:40

a_gatka napisał(a):Mnie zawsze przerażała perspektywa czekania na zamówienie tygodniami, dlatego nic nie zamawiałam. :D

Teraz niestety zamawiając coś na alegro, może Ci i tak iść z chin....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez marcela » 18 kwi 2018, o 10:21

Mala_Mi napisał(a):Dziewczyny, kupujecie chińskie kosmetyki na Aliexpres? Niektóre z nich wyglądają mega kusząco i podobno zdarzają się prawdziwe perełki. Macie jakieś sprawdzone kosmetyki z Ali?


Ja bym sie bala ;) ale to pewnie stereotyp. Tylko pytanie gdzie potem w razie czego slac reklamacje, do Chin? ;)
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 14:56

Zanim zdecydujesz się na zakup kosmetyku z aliexpress, oglądnij vblogi o nich.
Sporo jest tego na yt.
Zobaczysz co warto kupić a czego nie. :)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez ShinyGirl » 25 maja 2019, o 20:04

dalima napisał(a):Nie zdecydowałabym na zakup jakichkolwiek kosmetyków na aliexpress. Boję się tej chińszczyzny a raczej tej chemii, która w niej siedzi. Wolę dopłacić a mieć pewność, że kosmetyki których używam nie zawierają tyle szkodliwego syfu.

Dokładnie...
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez jusiawarda » 25 wrz 2019, o 00:19

Też bym się bała...
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez alicja.m » 25 wrz 2019, o 13:52

Moja koleżanka zamówiła kosmetyki z Aliexpress pół roku temu i jeszcze nie dotarła do niej paczka :P. Osobiście odradzam kupować tam jakiekolwiek rzeczy droższe niż 10 złotych. Jakieś drobnostki to można zaryzykować, ale jak chcę mieć pewność, że wszystko będzie okej to wolę wydać trochę więcej.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Kosmetyki z Aliexpress

Postprzez mariuuusz745 » 13 paź 2020, o 06:41

Myślę, że te kosmetyki niczym nie różnią się od tych kupowanych w polskich sklepach. Sam zamawiam wiele rzeczy z Chin. Jest tanio, a import jest bardzo łatwy dzięki pośrednikowi.

mariuuusz745
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2020, o 06:38
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]