Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez a_gatka » 14 lut 2019, o 11:25

Migdałowy jest cudny! :)
a_gatka
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez casablanca_89 » 22 lut 2019, o 13:01

trzeba nawilżać skórę plus można robić sobie masaże z olejkami :D ja na przykład widze u siebie już powoli zmarszczki na czole i robie własnie te masaże olejkiem plus jeszcze robie ćwiczenia twarzy. wiadomo, jakiś głębokich zmarszczek to to cudownie nie usunie, ale można je wygładzić. tanie, domowe, sprawdzone wiec mozesz spróbować bo wiele od ciebie to nie wymaga :) pozdrawiam :)

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez mariolaZ » 22 lut 2019, o 16:26

Ja się zdecydowałam na karboksyterapię czyli wrpowadzenie dwutlenku węgla. Skorzystałam z usług kliniki idealiste w poznaniu. Skóra jest po tym jędrna i super odżywiona, mogę polecić
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez orszulka » 24 lut 2019, o 20:56

mariolaZ napisał(a):Ja się zdecydowałam na karboksyterapię czyli wrpowadzenie dwutlenku węgla. Skorzystałam z usług kliniki idealiste w poznaniu. Skóra jest po tym jędrna i super odżywiona, mogę polecić



W Poznaniu korzystałam z usług Mediart Clinic :) I jestem zadowolona :) Chodziłam na serię zabiegów- peelingu chemicznego- żeby rozjasnic skórę, bo mialam nieco plamek poslonecznych i potradzikowych. Takie zabiegi wykonuje sie glownie jesienia i zima, wiec skorzystalam z okazji, zeby poprawic wyglad swojej twarzy przed wiosna. Efekt bardzo mi odpowiada. Przede wszystkim plamki sa o wiele jasniejsze, zostalo ich tak naprawde niewiele, dzieki czemu nie musze juz uzywac tak kryjacego podkladu,a nawet i bez niego skora wyglada dobrze.
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jinka » 26 lut 2019, o 09:55

Zabiegi zabiegami ale pamiętać trzeba o codziennej pielęgnacji i dlatego kremy są ważne :) Spróbujcie z klapp cosmetics, kupiłam na dzień i na noc, są bardzo wydajne. ALe najważniejsze, że zauważyłam efekt. Skóra jest bardziej napięta i mniejsze zmarszczki na mniej widoczne . Dla mnie to naprawdę duża poprawa. Piję też więcej wody bo też jest bardzo potrzebna żeby skóra była ładna.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez a_gatka » 27 lut 2019, o 09:14

Nie znam, ostatnio polubiłam Botame, ale nie widziałam ich nigdzie poza apteką DOZ, jak mam być szczera.
a_gatka
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hamdi Kaps » 18 mar 2019, o 13:41

zabiegi to duży wydatek, ja stosuję maseczki anti-aging np. floslek, są tanie i nie trzeba spłukiwać, oszczędność czasu zarazem
Hamdi Kaps
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 mar 2019, o 13:15

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez docha » 31 mar 2019, o 02:34

Też lubię maseczki, ostatnio używam takiej kolagenowej z enilome: https://www.doz.pl/apteka/p133558-Enilo ... inie_23_ml . Wygładza skórę i nawilża, naprawdę świetna.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez mariolaZ » 10 maja 2019, o 13:13

Hamdi Kaps napisał(a):zabiegi to duży wydatek, ja stosuję maseczki anti-aging np. floslek, są tanie i nie trzeba spłukiwać, oszczędność czasu zarazem

Oczywiście, zabiegi są droższe niż maseczki, ale za to dają duuużo lepsze efekty. Karboksyterapia u mnie zdziałała cuda. I jeśli chodzi o zabiegi to warto szukać promocji, w tej klinice, w której ja robiłam, czyli Idealiste w Poznaniu, często oferują rabaty - warto sprawdzić na ich Facebooku.
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez fugazi » 15 maja 2019, o 15:40

Może jakieś olejki roslinne pomogą?

---
martellato
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez wyluzowana » 23 maja 2019, o 17:28

Witajcie,
mnie też czas nie oszczędza, a zmarszczki wychodzą jak grzyby po deszczu. Na karku już 30 lat, a chciałabym jeszcze przez kilka dekad pocieszyć się w miarę elastyczną skórą. Pomóżcie! :)
Z takich sposobów bardziej dla leniwych to są np. tabletki lub inne tego typu specyfiki. Jednak może to być sposób dość inwazyjny. Ale może ktoś z Was jest w stanie polecić coś godnego zaufania.
Ewentualnie jaki ćwiczenia, maski, zabiegi profesjonalne polecacie.
Nie sądzę, żeby sama dieta mi pomogła, ale próbuję - od jakiegoś tygodnia zwracam bardziej uwagę na to co jem. Mam nadzieję, że coś to da, natomiast zależy mi na bardziej efektywnych rezultatach.

wyluzowana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2019, o 17:13

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez casablanca_89 » 24 maja 2019, o 08:43

Myślę, że krem zawsze cos daje tylko trzeba znaleźć dla siebie odpowiedni. Jeżeli dobrze będzie nawilżało się skórę i będzie się zmarszczki ćwiczyć i masować to jest to jakaś opcja.

„Człowiek nigdy nie ogląda się na to, co zrobione, ale na to patrzy, co ma przed sobą do zrobienia” – Maria Skłodowska-Curie.
Avatar użytkownika
casablanca_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lut 2019, o 12:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Woollie » 30 maja 2019, o 10:12

Ja też jestem zdecydowanie w druzynie kremów - a jeszcze konkretniej kremow naturalnych. Tabletek nie polecam - bralam je i nie widzialam praktycznie zadnych efektow nawet po 3 miesiacach. Z kolei od kiedy przerzucilam sie na swój krem to widze kolosalna roznice, takze pod wzgledem nawilżenia i wygladzenia twarzy. Ale nie ma sie co dziwic, taki dipalmitynian hydroksyproliny, guarana czy d-panthenol to ogolnie sa skladniki super przyjmowane przez skore.
Avatar użytkownika
Woollie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 maja 2019, o 09:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez magicznanatura » 30 cze 2019, o 11:51

Na zmarszczki póki co nie wymyślono nic lepszego niż kwas :) Bezpieczny i bardzo plastyczny jest kwas Restylane. W bardzo wielu gabinetach go stosują. Zresztą jak pójdziesz do lekarza med. estetycznej to ona na pewno zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie z możliwych :)
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karolawo » 2 lip 2019, o 11:39

Słyszałam od kogoś lub czytałam gdzieś, nie pamiętam już, że kobiety starzeją się już od 25 roku życia. Nie dano nam się nacieszyć długo naszą piękną naturą. Ja mam dopiero 31 lat, może nie zauważam większych zmian na mojej twarzy ale mam też dobre geny.. Każdy daje mi góra 25 lat. Tak czy siak, moja siostra jest kosmetologiem i kiedyś rozmawiałam z nią o zmarszczkach pojawiających się na twarzy. Generalnie jestem zaskoczona tym, że kobiety wstydzą się zmarszczek i chciałyby mieć skórę jak pupa niemowlęcia. Oczywiście, jeśli jest ich za dużo to korekta jest ok. W większości są to zmarszczki mimiczne, czy to oznacza, że mamy przestać się uśmiechać? :) zdaniem siostry kobiety decydują się na kwas lub zabiegi anty-aging. No ale wiadomo - wszystko kosztuje. Póki co osobiście stosuję kremy nawilżające z dość wysokim SPF. Promienie słoneczne mają niekorzystny wpływ na skórę więc kremy z filtrami powinni używać nawet mężczyźni. W aptekach dostępne są suplementy z kolagenem. Myślę, że rozwiązań jest wiele, ale warto też pogodzić się ze zmianami i wiekiem.

karolawo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 14:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karolina88 » 2 lip 2019, o 20:01

Kobiety wstydzą się zmarszczek, bo to o mężczyznach mówi się, że są jak wino i im starszy tym lepszy, ale niestety u nas to tak nie działa, my się po prostu starzejemy.

Sama jestem przed 30. ale niestety zmarszczki już są, i to coraz głębsze, jakby nie patrzeć to zaczęłam je zauważać właśnie jak tylko stukło 25. Jakie kremy bym nie stosowała, niezliczę ile koreańskich już przerobiłam i guess what, nic nie dały. Jedynie po co teraz je stosuję to utrzymanie jako takiego nawilżenia. A na 30-stkę zafunduję sobie kwas hialuronowy na te najgorsze zmarchy, i tyle.
karolina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2019, o 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez AgataNW » 19 lip 2019, o 13:53

Bardzo polecam wszystkie kremy lub olejki z wysokim stężeniem witaminy C (dodatkowo witamina E). Nic chyba tak dobrze nie działa na ujędrnianie skóry jak te dwa składniki. Dodatkowo oczywiście trzeba pamiętać o pielęgnacji oraz nawilżaniu od środka (co najmniej 2 litry wody dziennie to prawda!:)
Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl
AgataNW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 21:19

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez klanka88 » 31 lip 2019, o 12:51

Ja regularnie chodzę na mezoterapię do salonu Camira w Gdańsku. Powiem szczerze, że byłam już w wielu miejscach ale dopiero tutaj widzę efekty zabiegów. Kosmetolog, Pani Klaudia mówi ze jest to za sprawą świetnych preparatów ktore stosuja. Po zabiegu faktycznie tez naklada mi witaminę C - szczypie, ale efekty są tego warte!
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez romik » 7 sie 2019, o 17:36

Warto korzystać z takich zabiegów. Twarz po nich wygląda dużo młodziej.
romik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 sie 2019, o 17:30

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez majeczka998 » 27 sie 2019, o 21:34

Najlepiej jakiś krem albo serum. Ja osobiście używam kosmetyków od Pat&Rub i na zmarszczki działają świetnie :) Sprawdź ich ofertę, może coś Ci się spodoba.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez guszek_87 » 31 sie 2019, o 11:53

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 40+ dzień noc od Bielendy z serii camellia oil to chyba jedna z najlepszych opcji w walce ze zmarszczkami jaką możemy dostać w kremie w rozsądnych pieniądzach. Dobrze wygładza i odżywia skórę i optycznie odmładza skórę
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez ShinyGirl » 31 sie 2019, o 23:54

Upp!
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez milenka3 » 1 wrz 2019, o 23:00

Stosuję kremy Ava Pro Renew z kompleksem probiotycznym, dobre na pierwsze oznaki starzenia, bo pomagają zachować skórze zdrowy wygląd i dobrą kondycję :))
milenka3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2019, o 22:56

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez WhiteChocolate » 10 wrz 2019, o 10:26

Tylko naturalne rzeczy typu żeń-szeń, ruszczyk kolczasty i topola.. do tego jeszcze Q10 i może być elegancko :)

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez falafelek » 16 wrz 2019, o 16:33

masaże, ćwiczenia, nawilżanie skóry :)

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]