Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez a.lis » 30 cze 2017, o 11:07

Hej! Człowiek uczy sie cale życie :) i mimo ze jestem po studiach (ekonomia) chciałabym sie nauczyc czegos wiecej. Studia podyplomowe nie wchodzą w gre (koszta+brak czasu). Interesuja mnie wiec kursy lub szkolenia biznesowe. Kraków albo Katowice i okolice. Ktoś cos może mi polecić?

Nie masz pomysłu na siebie? Brakuje Ci motywacji? Szukasz inspiracji do działania lub budowania własnego wizerunku? Outlet internetowy dessale. Z nami odkryjesz siebie.
a.lis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 11:00

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez anna34 » 1 lip 2017, o 12:33

Studia podyplomowe to rzeczywiście trochę strata czasu. Warto się zająć bardziej szkoleniami, czy też jakimś stażem.

anna34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:24

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez marlon » 9 sie 2017, o 10:39

Podyplomówka tak naprawdę niczego nie daje i jest to trochę bez sensu jak dla mnie wkładać w nią tak duże pieniądze. (To naprawdę wstyd ile kosztują studia w Polsce, co nie ma nic wspólnego z ich jakością)

marlon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2017, o 10:21

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:48

No pewnie, zawsze warto więcej wiedzieć, to otwiera zupełnie nowe możliwości moim zdaniem.

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez tissa34 » 13 mar 2018, o 12:58

Zgadzam się, człowiek powinien uczyć się przez całe życia. Sama często chodzę na różnego rodzaju szkolenia i warsztaty, które pozwalają mi się rozwijać. Ostatnio byłam na ciekawym szkoleniu z Google Analytics, dzięki któremu nauczyłam się jak prowadzić skuteczny marketing online i poznałam możliwości i praktyczne zastosowanie Google Analytis. Jeśli, ktoś jest zainteresowany tego typu szkoleniem i chciałby dowiedzieć się więcej na ten temat to link zostawiam w stopce :)

tissa34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 12:42

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez Miranda » 4 lip 2018, o 13:04

Jak wiadomo z dojazdami na szkolenia może być ciężko, bo wiąże się to z kosztami i problemami w znalezieniu na to czas. Mój kolega miał ten sam problem, ale udało mu go się rozwiązać w dużo łatwiejszy sposób. Od znajomych dowiedział się o stronie Wiedza i praktyka i zaczerpnął u nich porady dotyczące tego, w jaki sposób sam może się doszkalać i rozwijać. Po otrzymaniu informacji zamówił książki i czasopisma, dzięki którym poszerzył swoją wiedzę w zakresie, w którym był zainteresowany. Ta strona bardzo mu pomogła i teraz poleca ją wszystkim, bo dzięki niej bardzo się rozwinął.
Miranda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 14:55

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez kaja12321 » 2 sie 2018, o 01:01

Ja również ciężko stoję z czasem jeśli chodzi o szkolenia ale także uzupełniam wiedzę na stronie Wiedza i praktyka a jak nie lubicie przed komputerem to polecam zakupy w ich księgarni znajdziecie wiele ciekawych tytułów z wszelkich branż.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez Maryla77 » 2 sie 2018, o 12:22

ja zazwyczaj robię kursy online ;)
Maryla77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 12:18

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez baniero » 13 wrz 2018, o 13:11

ja na YT !

baniero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 12:31

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez Izaliza » 19 wrz 2018, o 13:23

są takie małe firmy szkoleniowe, poszukaj na pewno coś znajdziesz w swoim mieście :)
Izaliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 11:08

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez Bestobej » 2 cze 2019, o 01:35

Jak chodzi o szkolenia biznesowe, to myślę, że dziś najszybciej rozwijają się nowe formy zarządzania. Zarządzanie projektami, twórcze myślenie, zarządzanie konfliktem, coaching... Warto zajrzeć na nowe propozycje studiów podyplomowych w Centrum kształcenia Podyplomowego na AHE w Lodzi. Najnowszy kierunek to Agile - zwinne zarządzanie w organizacji czy Lean Management.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Gdzie się doszkalacie? Szkolenia biznesowe

Postprzez dominikaka » 19 lip 2019, o 12:26

Ciekawą ofertę szkoleniową posiada „Oświata-Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji. Szkolenia są na wysokim poziomie, prowadzone są przez specjalistów dzięki czemu można mieć stu procentową pewność, że zapewnią zdobycie nowych umiejętności. Więcej można poczytać na stronie www oswiatalingwista eu
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]