Buty, a deszcz.

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Co nosicie na nogach podczas deszczu.


Zakryte szpilki (tańszy model, kórego Wam nie szkoda).
0
Brak głosów

Szpilki z wycięciem na palce (jak już to woda się łatwo wyleje)
0
Brak głosów

Sandały (stawiacie na wygodę)
0
Brak głosów

Sandały na koturnie (Szybciej wyschną, a wyższa podeszwa zwiększy prawdopodobieństwo na przejście suchą stopą)
1
50%

Inne (proszę o post z wyjaśnieniem :))
1
50%
 
Liczba głosów : 2

Buty, a deszcz.

Postprzez KarolinaKarwowska » 2 cze 2019, o 15:49

Cześć dziewczyny :) Prowadzę coś w rodzaju badania marketingowego, ale ma to totalnie luźny charakter.

Co nosicie na nogach podczas deszczu? Pewnie zdarzyło Wam się, że podczas ważnego wyjścia pogoda pokrzyżowała Wam szyki i nie mogłyście ubrać swoich ukochanych skórzanych, bądź satynowych szpilek, ponieważ za oknem chodniki zamieniają się w rzeki. Co robicie w takiej sytuacji, zakładając, że jest to bardziej formalne wyjście i kalosze nie wchodzą w grę? Jak dbacie o mokre buty po fakcie?

Czy buty z tworzywa sztucznego spełniają według Was swoją rolę?

Zapraszam do oddawania głosów w ankiecie, ale i do luźnej dyskusji. Z góry dziękuję Wam za pomoc! :) :papa:
KarolinaKarwowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2019, o 15:38

Re: Buty, a deszcz.

Postprzez ShinyGirl » 27 cze 2019, o 11:50

Zdecydowanie tańszy model, którego mi nie szkoda :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Buty, a deszcz.

Postprzez wercia555 » 27 cze 2019, o 17:46

Ja wtedy zakładam adidasy lub trampki z Cross jeans jeśli jest to taki słaby deszczyk a nie powódź stulecia z nagłym oberwaniem chmury.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Buty, a deszcz.

Postprzez tereskac1 » 28 cze 2019, o 14:59

Adidasy z nie najdroższej półki lub trampki. Ostatnio nawet testowałam trampki kupione w Cross obawiałam się, że kolorem zafarbują mi skarpety nic takiego się nie stało, a i nogi mi nie zamokły więc firma zdała test na medal jeśli chodzi o trampki używane w takim lekkim deszczyku.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski