Sinial - tak czy nie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sinial - tak czy nie?

Postprzez zula » 13 maja 2019, o 11:52

hej dziewczyny, przychodze do was z pytaniem o serum antycelllulitowe Sinial. Czy jest tu jakas dobra dusza ktora go uzywala i moze cos wiecej na ten temat powiedziec? Mecze sie juz z cellulitem jakis czas, cwicze regularnie i to daje bardzo znikome efekty. Idzie lato a mi znowu bedzie wstyd wyjsc w krotkich spodenkach z domu ;/ bede wdzieczna za kazda opinie!
Avatar użytkownika
zula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2019, o 15:27

Re: Sinial - tak czy nie?

Postprzez kajmelka » 24 maja 2019, o 10:33

jeśli ćwiczysz, masz diete itp, to jak najbardziej spróbuj sinialu :) mi takie połączenie bardzo pomogło, i teraz wyglądam dużo lepiej, niż zanim zaczęłam go używać. Też miałam problem z pozbyciem się go, jak tylko ćwiczyłam. :ok:
kajmelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 12:38

Re: Sinial - tak czy nie?

Postprzez blanco » 30 maja 2019, o 12:21

ogólnie trzeba trochę cierpliwości, bo musisz poczekać tak z miesiac na pierwsze efekty, ale one będą i będą seeerio dobre ;] chociaż "poczekać" to chyba tutaj złe słowo, bo musisz pamiętać o regularnym używaniu, no i tak jak wyżej ktoś napisał ^ ćwiczonka i dieta :P
blanco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 10:34

Re: Sinial - tak czy nie?

Postprzez Sallomka » 7 cze 2019, o 12:40

no tak to niestety wygląda, że dużo osób czeka niestety na gotowe po tym jak raz się posmaruje hahahaha
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40

Re: Sinial - tak czy nie?

Postprzez zula » 19 cze 2019, o 14:37

Sallomka napisał(a):no tak to niestety wygląda, że dużo osób czeka niestety na gotowe po tym jak raz się posmaruje hahahaha


no stąd to wszechobecne przekonanie, że balsamy nie działają :) u mnie tak jak pisałam - ćwiczenia regularnie. Z dietą dopiero zaczynamy się lubić, bo wcześniej jakos nie było nam po drodze. Więc chce dać jakiemuś balsamowi szansę :P
Avatar użytkownika
zula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2019, o 15:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: AleneHofferber, Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388