W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Alfasan » 22 lut 2017, o 10:03

Mam podobne zdanie, chociaż zamiast koszulki możesz śmiało założyć marynarkę plus jeansy co także będzie dosyć uniwersalne, podobnie jak klasyczny strój biurowy: spódniczka ołówkowa plus biała koszulka i marynarka.
Alfasan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 09:28

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Aleksndra » 31 mar 2017, o 08:16

Wydaje mi się że wszystko zależy od branży. Jeżeli to praca biurowa dobrze wygląda taki strój jak w pracy uzupełniony o bardziej odswietne dodatki. Nie mniej ważny jest makijaż i zapach. Z resztą na dobre wrażenie strój wpływa po części. Bardzo ważnych jest jeszcze wiele innych rzeczy. :) Niezależnie co wybierzesz, powodzenia! :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez betina » 2 kwi 2017, o 13:04

To zależy od stanowiska jakie aplikujesz, ale tzw. galowy standard powinien wystarczyć.

betina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 kwi 2017, o 12:45

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez eszka » 4 kwi 2017, o 18:46

Mała czarna i marynarka, bądź też spódniczka, marynarka i biała koszula. Musisz być elegancka, żeby zrobić dobre wrażenie.

eszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 18:40

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez wenus28 » 6 kwi 2017, o 13:43

Możesz sprawdzić tutaj na przykład jakieś koszule, to chyba najlepsza opcja SPAM elegancki wygląd to priorytet podczas rozmowy.

Ostatnio edytowano 14 kwi 2017, o 21:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez kamiila » 28 kwi 2017, o 10:27

Może sukienka do kolan (czarna najlepiej, lu granatowa), do tego rajstopy i czarne szpilki
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez agnieszkaa_czarna72 » 7 maja 2017, o 22:06

Ostatnio byłam na rozmowie o pracę, w firmie w której chciałam pracować od wielu wielu lat. Ale bardzo bałam się jak na niej wypadnę. W końcu założyłam moją niezawodną spódnicę od Hultaja Polskiego,a do tego klasyk, biała koszula z Mango i szpileczki. Nie zgadniecie, ale dostałam pracę. ]:-)
agnieszkaa_czarna72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 maja 2017, o 21:55

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez PatrycjaW » 16 maja 2017, o 10:15

Najbardziej uniwersalna jest jak dla mnie biała koszula i spodnie rurki, aczkolwiek zależy od branży, czasem może być potrzebny jeszcze bardziej elegancki strój :)
PatrycjaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 10:10

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Alicja578 » 24 maja 2017, o 14:57

Podobno najlepiej działa niebieska koszula, bo się dobrze kojarzy. Biało czarny zestaw jest klasyczny, ale wszyscy tak się ubierają
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 20:55

Myślę, że bez względu na pracę można dobrać coś uniwersalnego i wypośredkowanego, co wszędzie podejdzie

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Hadassa » 27 maja 2017, o 21:57

agnieszkaa_czarna72 napisał(a):Ostatnio byłam na rozmowie o pracę, w firmie w której chciałam pracować od wielu wielu lat. Ale bardzo bałam się jak na niej wypadnę. W końcu założyłam moją niezawodną spódnicę od Hultaja Polskiego,a do tego klasyk, biała koszula z Mango i szpileczki. Nie zgadniecie, ale dostałam pracę. ]:-)

Masz zdjęcie spódnicy??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Sanderka » 16 cze 2017, o 12:51

u mnie zawsze sprawdzała się biała bądź elegancka koszula i czarne spodnie ewentualnie spódnica przed kolano, takie ubrania każda z nas powinna mieć chociaż po jednej sztuce.
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:40

Elegancko i schludnie - co innego można poradzić? Oczywiście powinnaś też ubiór dostosować do stanowiska o jakie się ubiegasz, żeby nie było wtopy ze zbyt oficjalnym strojem ;)

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez dradziszewska » 18 sie 2017, o 10:33

Napewno nie można ubrać się zbyt wyzywająco, ubiór powinien być stonowany, elegancjki i klasyczny.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez wenus28 » 21 sie 2017, o 12:37

elegancki ubiór jak najbardziej, popatrz na hurt odzieży niekiedy mozesz trafić tanije dobrje jakości ubrania, zamiast w sieciówkach szybciej w internecie zamówisz i dostaniesz przesyłkę na dniach
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Mireczka » 22 sie 2017, o 16:11

U mnie się sprawdzała zawsze sukienka z kołnierzykiem. W lato jasna z ciemnym, a w jesienno-zimowe miesiące klasyczna czarna, ale nie taka obcisła z dekoltem, tylko biznesowa. Może być też spódnica o fasonie ołówkowym i do tego biała bluzka, ale nie wyzywająca.
Mireczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 16:00

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez moniq » 14 wrz 2017, o 15:02

Nie wydaje mi się żeby to był wielki problem coś dobrać. Trzeba tylko trochę pomyśleć.

moniq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 14:51

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez malwinka146 » 18 wrz 2017, o 15:46

Myślę, że klasyczna sukienka biznesowa, bluzka i spódnica, żakiet w stonowanych kolorach załatwią sprawę. No i nie przesadzać z dodatkami - delikatne kolczyki lub wisiorek w zupełności wystarczą. Oczywiscie trzeba brać pod uwagę stanowisko. W branży kreatywnej można bardziej poszaleć, w banku raczej niekoniecznie :D
malwinka146
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 wrz 2017, o 14:48

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez kosek » 4 cze 2019, o 18:48

Powinnaś wyglądać schludnie i poważnie. Czarne spodnie i koszula bądź mała czarna będą dobrym rozwiązaniem.
kosek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 18:41

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez oliviia » 6 cze 2019, o 16:23

W ostatnich latach coraz częściej widzę, że dziewczyny przychodzące na rozmowy kwalifikacyjne potrafią przyjść w szortach i bluzce na ramiączkach. Nawet jeśli ktoś się ubiega o pracę dorywczą w sklepie odzieżowym, lepiej ubrać się schludnie i skromnie. Chyba jestem już stara, bo uważam (i sama to praktykuje), że poznając przyszłego, ewentualnego pracodawcę trzeba pokazać się z jak najlepszej strony. Stonowana kolorystyka spodni, biała koszula i marynarka to według mnie najodpowiedniejszy strój na każdą rozmowę, który wyraża szacunek do osoby na wyższym stanowisku.
oliviia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 31 maja 2019, o 17:28

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez ShinyGirl » 7 cze 2019, o 18:32

Postawiłabym na błękitną koszulę, czarne rurki, paznokcie nude i jakieś eleganckie buty :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Miss.Dior » 30 lip 2019, o 14:06

Ja bym bardziej szła w kostium ewentualnie w żakiet + spódnica/spodnie plus bluzka.. Ale nie tak nudnawo że tylko czernie i biele. są fajne zestawy :D
Avatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 13:52
Lokalizacja: Świdnik

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez SashaWelur » 14 sie 2019, o 13:32

no akurat żakiet plus spódnica to jest dobra opcja :)
Avatar użytkownika
SashaWelur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lip 2019, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Haska » 24 mar 2020, o 17:02

Najlepszym rozwiązaniem jest marynarka i spodnie. Może to być klasyczna czarna damska marynarka z Merg i eleganckie czarne spodnie. Pod marynarkę możemy założyć białą koszulę. Taki strój będzie idealnie pasował na rozmowę kwalifikacyjną.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez stylistamody » 27 mar 2020, o 13:22

Z rozmową rekrutacyjną bywa różnie, powinnaś ubrać się adekwatnie do miejsca do którego idziesz- jeśli to korporacja finansowa- odpuść ostarte szpilki, załóż marynarkę. Jeśli firma posiada swój dress code nie łam go już podczas pierwszej rozmowy. Z drugiej strony nawet jesli idziesz na rozmowe do firmy, która krzyczy, że w ich firmie można chodzić w pidżamie jest tak luźno, nie zapominaj, że rozmowa to jednak część oficjalna, na dres przyjdzie pora po zatrudnieniu. Casualowa garderoba przychodzi z pomocą, biały tshirt z dobrej gatunkowo tkaniny, klasyczne jeansy lud materiałowe spodnie i lekki żakiet. Nie nosisz marynarek- załóż ramoneskę, dobierz biżuterię. To właśnie ten element powinien podkreślać Twoją osobowość- ręcznie robiona biżuteria pochodząca z unikatowej kolekcji rzemieślnika z Sao Paulo to doskonały pretekst do podjęcia ciekawego tematu.
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]