Karboksyterapia - polecacie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Karboksyterapia - polecacie?

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 lis 2014, o 10:43

Chcę zapytać co sądzicie o zabiegach karboksyterapii? Jest ktoś tutaj kto stosował?
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Karboksyterapia - polecacie?

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:09

Możesz wyjaśnić mniej wtajemniczonym o co dokładnie chodzi w tym zabiegu oraz jaki efekt dzięki niemu możemy uzyskać? Im więcej szczegółów tym oczywiście lepiej i bezpieczniej.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Karboksyterapia - polecacie?

Postprzez agata2022 » 9 kwi 2019, o 11:56

Ja z czystym sumieniem polecam. Zabieg jest prawie bezbolesny a efekty są spektakularne. Likwidowałam cellulit i prawie całkowicie się go pozbyłam, teraz mam motywacje żeby walczyć o to żeby nigdy się nie pojawił. Skorzystałam z usług Centrum Medycznego Kraków SPAM i jestem bardzo zadowolona, stąd też polecam. Nie ma się czego bać-naprawdę.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agata2022
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 11:48

Re: Karboksyterapia - polecacie?

Postprzez kalek » 10 cze 2019, o 18:21

Jest to najlepszy sposób na pozbycie się cellulitu. Jeśli macie z tym problem- koniecznie udajcie się na ten zabieg.
kalek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2019, o 18:16

Re: Karboksyterapia - polecacie?

Postprzez Patkaa » 11 cze 2019, o 14:31

Tak ja stosowałam na zmianę z falą akustyczną w SCM estetic. Terapię dobrała mi Pani doktor lek. med. Natalia Łuc-Skiba do mojego rodzaju cellulitu i u mnie się sprawdziło. Chodziłam na zabiegi 3 miesiące, ale teraz mogę pokazać ładne gładkie nogi.Mnie osobiście nic nie bolało przy karboksyterapii jedynie odczuwałam delikatne rozpychanie pod skórą.
Patkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2019, o 14:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]