Wyposażenie mieszkania, meble

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez Halinka » 19 gru 2018, o 09:56

Dziewczyny czy któraś z Was tu zgromadzonych jest może z Gniezna? Przeprowadzam się niedługo, kupiliśmy mieszkanie. W tym momencie interesuje mnie kwestia umeblowania go. Czy na miejscu są jakieś sprawdzone salony meblowe? Z naciskiem na dobrą jakość, ale też nie zbrodniczą cenę... Ja wiem, że mogę sobie w necie poszukać czy jest czy nie, ale co mi to da skoro tam nie byłam, stąd moje pytanie, bo wolę coś właśnie sprawdzonego i informację z pierwszej ręki najlepiej... Dodam od razu, że meble na wymiar odpadają - duży i niepotrzebny wydatek według mnie. Ktoś coś wie, doradzi? Będę wdzięczna :) Pozdrawiam!
Halinka
Jestem tu nowa :)

Re: Wyposażenie mieszkania, meble

Postprzez preciosa » 27 gru 2018, o 12:15

Ze sprawdzonych to tylko Abra meble jeśli chodzi o Gniezno. Jakość w porządku, mam ich meble od kilku lat i bez zarzutu się sprawują. Cenowo całkiem okej. Na wymiar masz tam tylko kuchnie, a to akurat ważne. Reszta normalnie gotowa, wejść i kupić i tyle.
preciosa

Postprzez Veronica22 » 8 sty 2019, o 13:34

Ja mam sprawdzone salony Agata. Mają dość duży wybór i fajne ceny, a co najważniejsze jakość tych mebli jest naprawdę dobra.

Serdecznie polecamy Państwu nasze bramy rolowane Sun-Tech Łódź jak i wiele innych akcesoriów. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.
Veronica22

Postprzez wiolettakraj » 10 kwi 2019, o 14:58

Jeżeli chodzi o meble, to mogę polecić salon internetowy Scandicsofa.pl Tam mają takie śliczności Obrazek
wiolettakraj

Postprzez janka » 10 kwi 2019, o 15:09

Nie jestem z Gniezna ani z okolic, ale myślę że jakiś salon tam na pewno się znajdzie, a jeśli nie to zawsze zostaje ikea i podobne sklepy z meblami więc raczej nie ma co się martwić
janka

Postprzez urik » 13 maja 2019, o 18:56

Salonów jest mnóstwo. Pytanie czego konkretnie potrzebujecie. Musisz przejść się po salonach i obejrzeć oferty.
urik

Postprzez Idźka89 » 31 maja 2019, o 22:04

A znacie jakieś dobre sklepy/strony ze sprzętem AGD, potrzebuje piekarnik, zmywarkę i płytę pod zabudowę. Piekarnik chyba znalazłam (z serii 900 SENSE CookView z kamerą i WI=fi :)) Ale zmywarka, płyta?
Idźka89
Miła Kobietka

Postprzez alex1234 » 11 cze 2019, o 18:14

Moim ostatnim zakupem meblowym były meble na mój balkon, kupiłam zestaw stół oraz krzesła, taki https://gardenspace.pl/krzesla-balkonowe I powiem wam że jakość jest fajna, a udało mi się je dostać w promocji więc tym bardziej się cieszę. A mają duży wybór mebli ogrodowych więc jak szukacie polecam zajrzeć i sprawdzic ofertę.
alex1234
Miła Kobietka

Postprzez docha » 25 cze 2019, o 23:17

Kamera i wifi w piekarniku? Jestem w szoku, korzystasz z tego czy zbędny bajer?
docha
Extra Kobietka

Postprzez adzik » 19 sie 2019, o 18:34

Obecnie króluje styl skandynawski. Wiele osób wybiera ten styl wyposażając mieszkanie.
adzik

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]