PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Postprzez Jamelia » 28 mar 2019, o 20:34

Najlepiej wziąźć listę osób, które będą na panieńskim. Powiedzieć jaka jest zaplanowana impreza, ile wyniesie i że zrzutka po tyle i tyle. Bez przesady, świadkowa organizuje impreze ake nie jedt jej głównym albo jedynym sponsorem. To impreza dla młodej ,którą fundują wszyscy goście ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Postprzez Mira44 » 7 kwi 2019, o 18:51

sun979 napisał(a):Witam Was dziewczyny! ;)

Mam dylemat. Mój brat się żeni i moja przyszła szwagierka będzie mieć wieczór panieński.
Jestem świadkiem Oprócz mnie będzie jeszcze 1 świadkowa. Zastanawiam się - ile ja powinnam zafundować na tym wieczorze? W chwili obecnej nie mam zbyt dobrą sytuację finansową i nie wiem jak to rozegrać. Na razie ja zarezerwowałam box w clubie, w którym pracuję. Zamówiłam bardzo dużą zimną płytę, która będzie dużo kosztowaćł. Oprócz tego zamówiłam dla niej takie rogi z welonem i szarfę. Niestety nie dla wszystkich, bo będzie ok. 12 osób, więc byłby to za duży koszt. Nie wiem czy mam obowiązek jeszcze coś kupić do tych gadżetów? Boję się, że jednak tą 1 flaszkę muszę jeszcze postawić. Jest to również cena kosmiczna, a gdzie jeszcze kasa na samo wesele. Co Wy o tym myślicie? Nie wiem czy ta 2 świadkowa jej coś kupi, bo jest z daleka, a głupio mi do niej dzwonić jak jej nie znam. :(((
Te wszystkie jej kumpele też nie znam... :(

Uważam że wszystkie obecne koleżanki razem płacić powinne. Dla ciebie samej to za drogi interes.

Mira44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2019, o 18:48

Re: PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Postprzez Manuel21 » 13 cze 2019, o 15:08

sun979 napisał(a):Witam Was dziewczyny! ;)

Mam dylemat. Mój brat się żeni i moja przyszła szwagierka będzie mieć wieczór panieński.
Jestem świadkiem Oprócz mnie będzie jeszcze 1 świadkowa. Zastanawiam się - ile ja powinnam zafundować na tym wieczorze? W chwili obecnej nie mam zbyt dobrą sytuację finansową i nie wiem jak to rozegrać. Na razie ja zarezerwowałam box w clubie, w którym pracuję. Zamówiłam bardzo dużą zimną płytę, która będzie dużo kosztowaćł. Oprócz tego zamówiłam dla niej takie rogi z welonem i szarfę. Niestety nie dla wszystkich, bo będzie ok. 12 osób, więc byłby to za duży koszt. Nie wiem czy mam obowiązek jeszcze coś kupić do tych gadżetów? Boję się, że jednak tą 1 flaszkę muszę jeszcze postawić. Jest to również cena kosmiczna, a gdzie jeszcze kasa na samo wesele. Co Wy o tym myślicie? Nie wiem czy ta 2 świadkowa jej coś kupi, bo jest z daleka, a głupio mi do niej dzwonić jak jej nie znam. :(((
Te wszystkie jej kumpele też nie znam... :(



Myślę,że trzeba sprawę jasno postawić.żeby nie było problemów i sytuacja jasna,bez nie domówień.

Manuel21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 cze 2019, o 15:03

Re: PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Postprzez agnes21 » 17 cze 2019, o 21:09

Wszystkie koleżanki powinny się zebrać i zapłacić za pannę młodą.

agnes21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 13:44

Re: PROBLEM - Kto płaci? - > Wieczór panieński

Postprzez alicja.m » 28 cze 2019, o 12:52

Każdy powinien się zrzucić, moim zdaniem również panna młoda. W końcu każdy ma zamiar się równie dobrze bawić, a taki układ jest najbardziej sprawiedliwy.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron