Kryzys w związku / do przejścia ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Telavi » 6 cze 2019, o 10:04

Napisałam posta i zniknął,
ok to teraz tak po krótce,
nigdy bym nie przypuszczała, że mój związek, poważny, będzie na takim etapie, że będę pisała o tym na forum, ale do rzeczy.

Mieszkam z partnerem, od jakiegoś czasu chyba przechodzimy kryzys. MNie wszystko denerwuje w nim, nie cieszy przytulenie, dotyk. On robi wszystko, żeby nie spędzać ze mną czasu. Kiedy ja wracam do domu, to on wychodzi, albo idzie spać. Uważa, że się czepiam, że nic nie robi, a on przecież pracuje. (ja też pracuję)
Nie rozmawiamy ze sobą prawie, nie kochamy się od kilku miesięcy, nie całujemy, nie wychodzimy.. nie robimy nic co robią normalne pary.
Żyjemy jak współlokatorzy.
A on nie widzi problemu, siedzi i gra to na komputerze,to na konsoli.. ;/

Kiedyś było nam fajnie, ale to odeszło w zapomnienie.
Mam wrażenie, że jedyne czym się dzielimy to rachunkami.

Nie wiem co robić,
myślę o rozstaniu, o wyprowadzeniu się.
Ale wiem, że to duży, poważny i nieodwracalny krok.

Doradźcie..
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Martamarta » 6 cze 2019, o 22:23

Jakbym czytała swoją historię.. Mam identyczna sytuację.. I ciągle zastanawiam czy po tylu latach związku jest szansa na jakąkolwiek poprawę czy to wszystko będzie z dnia na dzień bardziej się psulo aż w końcu rozpadnie się na dobre.
Martamarta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 cze 2019, o 22:20

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Joanna18 » 7 cze 2019, o 08:43

Umniejsza to samo tylko że u mnie jest jeszcze małe dziecko i nie chodzę do pracy. Tylko że wiem kto za tym stoi, jego mama. ( Tak zwany synuś mamuś ). Gdybym nie miała dziecka odeszła bym, niby dziecko nie ma tu nic. To i tak nie chce rozwalać mu rodziny.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Telavi » 7 cze 2019, o 15:25

Rozumiem świetnie, sama nie wiem jakie kroki podjęłabym mając dziecko, nawet teraz nie wiem.
Część mnie mówi, że powinnam to zostawić za sobą, a część, że może jeszcze coś się ułoży.
Mam teraz w sobie takie uczucie, że jeśli znów zaangażuję się w ten związek całą sobą, i znowu zostanę zraniona, to już niie będę potrafiła zbierać myśli ku odejściu, tak jak teraz...
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Joanna18 » 7 cze 2019, o 22:10

Niektórzy nie wiedzą jak powiedzieć stop innym, żeby się nie wtracali w czyjeś życie. Nawet szczera rozmowa nie pomaga. Dalej jest tak samo. I te granie tak jakby nie istniał świat inny.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Telavi » 7 cze 2019, o 23:30

Współczuję.a czujesz jakbyś marnowała sobie życie ?.
Bo ja coraz częściej miewam takie myśli, że coraz bliżej czegoś, a ja ciągle w martwym.punkcie..
Telavi
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 20:50

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Joanna18 » 8 cze 2019, o 18:52

To prawda, nawet mamy już datę ślubu ale czy do niego dojedzie, raczej w to nie wierzę.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Makary82 » 12 cze 2019, o 18:27

U mnie też jest taka sama sytuacja.

Makary82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2019, o 18:21

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Joanna18 » 13 cze 2019, o 20:58

I jak sobie z nią radzisz ?
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez sanderson » 17 cze 2019, o 14:17

Ciężka sprawa... wpadliście w rodzaj niepisanej umowy i zmowy milczenia. Trzeba to skończyć! Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa! Przycisnąć go do muru i zmusić do wyrzucenia wszystkiego. Ewentualnie rozstać się, ale najpierw sprawdzić czy rozmowa zda egzamin.

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Joanna18 » 17 cze 2019, o 20:09

Rozmowa kaczy się obrażanie na cały świat, ponieważ on twierdzi że nie jest mamy synkiem. Że ja sobie coś wmawiam.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez Arabella » 1 lip 2019, o 20:35

Martamarta napisał(a):Jakbym czytała swoją historię.. Mam identyczna sytuację.. I ciągle zastanawiam czy po tylu latach związku jest szansa na jakąkolwiek poprawę czy to wszystko będzie z dnia na dzień bardziej się psulo aż w końcu rozpadnie się na dobre.

Mam dorosłe dwoje dzieci ,trzeci syn 14 lat i taką,samą sytuacje.Dramat on jest bez winy ,aja jestem ta zła i wredna
.

Arabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 20:31

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez malykurczak » 5 lip 2019, o 15:52

Może jak będziesz miała czas to zrób wam jakąś ładną kolację i pogadajcie. Najlepiej jakby Ci powiedział co tak naprawdę mu leży na sercu.

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. :in love:
- Nancy Drew
Avatar użytkownika
malykurczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 15:37
Lokalizacja: Płock

Re: Kryzys w związku / do przejścia ?

Postprzez personifa » 10 lip 2019, o 14:29

czesto zapomina się, że trzeba rozmawiać w związku. najlepiej po prostu wyłożyć karty na stół i usłyszeć co druga strona ma do powiedzenia
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron