Brak sił, pierwsze stosunki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak sił, pierwsze stosunki

Postprzez Milka850 » 19 cze 2019, o 08:50

Hej dziewczyny potrzebuje porady wizytę u ginekologa mam za dwa tygodnie jednak nie radzę sobie już z psychika gdyż cały czas myślę o tym iż przy zbliżeniu z moim facetem czuje bol. Nie wiem czy to blona czy może jestem tak ciasna robimy to w pozycji na jezdzca nie wiem czy to jest najlepsza pozycja ale wolę mieć nad tym kontrolę bol pojawia się gdy człowiek jest w połowie we mnie i jest to uczucie jakbym miała w sobie jakąś ścianę i dotykając ja jakby miało mnie rozerwać. Czy ktoś tak miał? Bardzo proszę o zrozumienie i pomoc z góry dziękuję.
Milka850
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2019, o 08:48

Re: Brak sił, pierwsze stosunki

Postprzez malykurczak » 5 lip 2019, o 16:09

Nigdy o takim czymś nie słyszałam. Leć jak najszybciej do ginekologa!

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. :in love:
- Nancy Drew
Avatar użytkownika
malykurczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 15:37
Lokalizacja: Płock

Re: Brak sił, pierwsze stosunki

Postprzez Janinka88 » 15 lip 2019, o 08:58

To może być jakaś wada fizjologiczna- tyłozgięcie lub też psychosomatyczne. Może spróbuj pogadać z partnerem, a może dodatkowo się nawilżajcie, ja stosuję klick natural glide. Nie podrażnia i nie uczula, sprawdziłam już wiele tego typu produktów i ten wydaje mi się jest najlepszy.
Janinka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2019, o 12:00

Re: Brak sił, pierwsze stosunki

Postprzez karolinadd » 23 lip 2019, o 19:02

a ja stawiam na to, że jesteś za słabo wilgotna. Daj znać co ci powiedział ginekolog.
karolinadd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2019, o 18:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]