Moda na bycie FIT

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Moda na bycie FIT

Postprzez ShinyGirl » 14 cze 2019, o 17:10

_Wanillia_ napisał(a):dokładnie! Bycie FIT to bycie zdrowym! :)


Dookładnie :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Moda na bycie FIT

Postprzez wercia555 » 18 cze 2019, o 12:20

Witam wszystkich, moda na bycie fit jest ok, bo wiadomo jak ma się za dużo kilogramów na sobie nie jest to zdrowe, ani dla ciała, ani dla naszego kręgosłupa. Poza tym faktycznie mówiąc kiepsko wygląda moja szwagierka ze swoimi zwałami tłuszczyku, gdy nie może dopiąć spodni. Do tego ma kłopoty za schylaniem, dźwiganiem itp. Pomijając, że jak wybieramy się do sklepu to nawet na działach XXL trudno do niej coś dobrać :(
Ja na szczęście mieszczę się w odzież fit oraz ogólnie mówiąc dopasowane do ciała i inne przylegające. Ostatnio kupiłam sobie takie fajne spodnie w kolorze mid blue o nazwie Adriana z Cross jeansu, są dopasowane w kroju, mają wąskie nogawki. Co pięknie podkreśla figurę, która z racji tego, że jestem szczupła jest ok. Szwagierka mi zazdrości figury, niestety nie umie utrzymać diety itp.,żeby schudnąć.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Moda na bycie FIT

Postprzez tereskac1 » 18 cze 2019, o 17:34

Hejka co do odzieży w stylu fit to polecam tzw. super skinny - w moim przypadku wybór padł na spodnie Nancy. W moim ulubionym kolorze dark blue. Do tego spodnie mają taki wyraz już używanych dość długo, co przyciąga mój wzrok :) Są bardzo wygodne w noszeniu, podkreślają nasze ciało. Można je kupić w sklepach Cross jeans lub na ich witrynie.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Moda na bycie FIT

Postprzez wercia555 » 21 cze 2019, o 12:34

Jeśli szukacie damskich spodni w stylu fit to dobre będą spodnie jeansowe Alan. Są dopasowane do ciała, dokładnie podkreślają figurę, również są bardzo wygodne w noszeniu. Ja je bardzo lubię. Szukam czegoś podobnego teraz, ale jako krótkie spodenki. Może wy macie jakieś fajne w swojej szafie?
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Moda na bycie FIT

Postprzez marta » 3 mar 2022, o 15:45

Obecnie bycie fit już nie jest w modzie. Zapytaj nastolatki. Każda akceptuje swoje ciało. Poza tym dążenie do szczupłej figury nie jest już napędzane modą. Wręcz odwrotnie. To moda dopasowuje się do sylwetek, do wymagań obecnych kobiet. Tak rozglądałam się w sklepie Cross Jeans. Można tam znaleźć spodnie dla każdego kształtu; gruszki, klepsydry itd. Spodnie regular, slim fit, mom jeans. Z podwyższonym i obniżonym stanem. słowem wszystko.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]