Nauka przez internet?!

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Bestobej » 2 cze 2019, o 01:19

Nauka przez Internet to ciągle jeszcze nowa forma, choć rozwija się bardzo szybko. Oczywiste jest, że sam proces uczenia się musi przebiegać inaczej niż tradycyjne formy. Wymaga samodzielnego przepracowania tematów, co ułatwia ich utrwalenie, wymaga samodyscypliny, żeby nie rozpraszać się na inne atrakcje Internetu, nie daje możliwości przećwiczenia wielu umiejętności wymagających działania poza Internetem. Mimo to rozwijają się bardzo dobrze najróżniejsze kursy i także kierunki studiów. Prawdopodobnie najszerszą ofertę różnych kierunków proponuje Polski Uniwersytet Wirtualny w Łodzi na AHE . Studenci uczą się samodzielnie za pośrednictwem platformy wirtualnej i przyjeżdżają co jakiś czas na uczelnię, aby zaliczyć praktyki, odbyć konsultacje czy zdawać egzaminy.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Amela22 » 21 cze 2019, o 23:18

Ja zapisałam się na kurs ang online do tutlo i jestem bardzo zadowolona z takich lekcji. Nie tracę czasu na dojazdy, sama ustalam sobie czas nauki a efekty są bardzo zadowalające;)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez marlennka » 26 cze 2019, o 00:12

Właśnie nauka angielskiego przez internet razem z Tutlo pomogła rozwinąć mi skrzydła i w końcu uwierzyć w siebie, że jestem w stanie opanować język obcy. Niestety wcześniejsze przygody ze szkołami językowymi tylko mnie pogrążały..
marlennka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 gru 2018, o 17:47

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez MAGDAkuz32 » 28 cze 2019, o 10:35

Wydaje mi się, że to ciekawa opcja.
MAGDAkuz32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2019, o 10:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez MartaMM » 23 lip 2019, o 19:45

U mnie super się sprawdziła taka opcja. Uczę się z tutlo, przekonała mnie do nich koleżanka. Fajnie, że można się osłuchać z różnymi akcentami i co ważniejsze- sama decyduję kiedy i o której się uczę;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Olkka » 11 sie 2019, o 17:12

MartaMM napisał(a):U mnie super się sprawdziła taka opcja. Uczę się z tutlo, przekonała mnie do nich koleżanka. Fajnie, że można się osłuchać z różnymi akcentami i co ważniejsze- sama decyduję kiedy i o której się uczę;)


Też się z nimi uczę. Faktycznie, tutaj elastyczność godzin nauki jest bardzo fajną opcją. Podoba mi się również struktura kursu i czas trwania lekcji- takie 20 min łatwo wcisnąć w plan dnia;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Legumina » 21 lis 2019, o 15:12

Masz rację, taki system uczenia się znalazłam na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym . Studiujesz na platformie internetowej, gdzie masz kontakt z wykładowcami i innymi studentami podczas wykładów czy przygotowywania projektów. Na uczelnie trzeba pojechać tylko na okresowe zjazdy z egzaminami czy konsultacjami.
Legumina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 03:10

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Milosz0554 » 20 kwi 2020, o 10:12

z perspektywy czasu i przymusu nauczania przez internet uważa że to jest porażka na którą nikt nie był przygotowany. Wszystko siało i tak szczerze to cześć nauczycieli/wykładowców olala temat zadając prace domowe i tyle inni się starają coś robić a inni nawet nie ogarniają co to te całe internety są
Milosz0554
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2020, o 10:05
Lokalizacja: Mława

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez redorange666 » 20 kwi 2020, o 16:51

Miłosz: to zapraszam Cię do nauczania zdalnego. Zrób chociaż jedną lekcje zdalnie. Przy ogromie uczniów (dajmy na to 60 łbów dwie klasy) bez odpowiedniego oprogramowania: tak na gsiut się czeka, tak samo jak na na akceptacje microsoftu do office 360). Do tego chciałbym zobaczyć jak prowadzisz lekcję zdalnie przez kamerkę w klasach 1-6 bo gwarantuje Ci że się to nie uda.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nauka przez internet?!

Postprzez Pyrka » 11 maja 2020, o 15:27

Nie cierpie nauki przez internet - wszystko mnie rozprasza, materialy sa nieciekawe a testy pozwalaja oszukiwac zamiast zmuszac do nauki.
Pyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 14:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron