Libido therapy dla kobiet czy stimea

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez apidalia » 3 cze 2019, o 09:31

Witam. Jaki z tych dwóch środków byście polecili na początek na wieksze pobudzenie dla kobiety? Ktory jest skuteczniejszy? Libido therapy czy też moze stimea? Dziękuję z góry za odpowiedź.
apidalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2019, o 09:30

Re: Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez katrinka » 10 cze 2019, o 08:53

Brałam oba. Jeszcze dodatkowo asequrellę. Asequrelli nie polecam. Stimea jest ok ale najlepsze było libido therapy co mnie trochę zdziwiło poniewaz w porównaniu do tych dwóch poprzednich jest najtańsze.
jesli ci to nie wystarcza przestudiuj swoje menu i dożuc troche afrodyzjaków: czosnek (to działa!) lubczyk, ostrygi truskawki. To również pomaga.
Chociaż mam wrazenie,ze na mnie najlepiej własnie działają tableki.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez apidalia » 11 cze 2019, o 11:31

Ile kosztowało? Skąd zamawiałaś? Czy jest dostępne to w aptece?
Zauważyłaś u siebie ewentualnie jakieś efekty uboczne. Pytam, bo też zastanawiam się nad ich zakupiem. Byłabym wdzięczna za informację.
apidalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2019, o 09:30

Re: Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez katrinka » 11 cze 2019, o 14:35

Wow ile pytań. Postaram się odpowiedzieć:
Zamawiałam przez internet. Są w wielu miejscach: ceny warto jest sobie porównać bo jest to w wielu sklepach.
W aptece nie wiem czy jest dostępne bo nawet nie sprawdzałam. Może jest , ale podejrzewam,ze jest o wiele drożej jak to bywa z aptekami stacjonarnymi.
Efektów ubocznych po tym nie mam. Co mnie bardzo cieszy szczególnie że jest pozytywne działanie na mój organizm :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez feminam400 » 12 cze 2019, o 11:43

Bez dwóch zdań najlepsze są tabletki feminam libido w składzie zawierają mieszanke ziół nie znaną wcześniej w Polsce i zioła z Ameryki Środkowej. Na libido są bardzo skuteczne pomagają też kobietą w menopauzie i ułatwiają osiągnięcie orgazmu u kobiet bez problemów. Bardzo trudno je znaleźć w internecie trzeba pogrzebać z 30min
feminam400
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2019, o 11:38

Re: Libido therapy dla kobiet czy stimea

Postprzez Joanna811 » 23 cze 2019, o 20:09

Libido therapy, polecam.

Joanna811
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 cze 2019, o 20:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]