Darmowa pożyczka

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Darmowa pożyczka

Postprzez romankolan » 25 paź 2017, o 20:59

Witam, na czym polega darmowa pożyczka?
romankolan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 20:58

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez redorange666 » 25 paź 2017, o 22:46

Jak mama pożyczy Ci stówkę a Ty ja oddasz za dwa miesiące. Tylko to jest darmową pożyczką. Każda inna jest w jakimś stopniu oprocentowania lub są inne koszta. Bank tez musi zarobić i nie robi nic za darmo. Tak samo jak każda inne instytucja finansowa udzielająca pożyczek.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez paolka » 13 mar 2018, o 20:59

redorange666 napisał(a):Jak mama pożyczy Ci stówkę a Ty ja oddasz za dwa miesiące. Tylko to jest darmową pożyczką. Każda inna jest w jakimś stopniu oprocentowania lub są inne koszta. Bank tez musi zarobić i nie robi nic za darmo. Tak samo jak każda inne instytucja finansowa udzielająca pożyczek.

Hehehe, super tłumaczenie:) Ale prawdziwe! Ale przed wzięciem pierwszej pozyczki warto porozmawiać z kimś kompetentnym. Mozesz na przykład wypełnić formularz dostępny na: LINK i poczekać na telefon od konsultanta. Wtedy masz mozliwość dopytania o szczegóły i dopasowanie rat miesięcznych do swoich mozliwości.
paolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:46

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez dorota » 15 cze 2018, o 16:50

Może i pierwsza pożyczka w parabankach jest darmowa ale do ograniczonej (zazwyczaj minimalnej kwoty) Termin spłaty też jest krótki bo chodzi o to żeby się nie wyrobić z terminem spłaty a wtedy zaczynają się schody. Bezpieczniej wziąć pożyczkę w banku.Np Raiffeisen Polbank ma pożyczkę nieoprocentowaną a czas spłaty w 24 ratach miesięcznych. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Kruethse5 » 4 lip 2018, o 16:11

Cześć Wam!Pragnąłbym Was o coś spytać. W ostatnim czasie mam pewne komplikacje z kasą i poszukuję jakichś szybkich kredytów w wypróbowanych firmach. Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym problemie? Czy sądzicie, że właściwym pomysłem będzie SPAM. Z góry wielkie dzięki za wszystkie porady w tym zakresie tematycznym.

Ostatnio edytowano 5 lip 2018, o 21:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

(...) bo tak naprawdę wszystko, co można zrobić, to kochać drugiego człowieka.
Kruethse5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 cze 2018, o 23:15

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez babeczka » 7 lip 2018, o 17:14

Nie ma czegoś takiego jak darmowa pożyczka,każdą jaką się weżmie jest oprocentowana.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez pp2017 » 26 lip 2018, o 14:21

kochane jest coś takiego jak darmowa, jeśli się spłaci w terminie to dlaczegoby nie
np. kilka ofert jest na stronie Planeta Pożyczek, same luknijcie ja brałam i nie było problemów. Po 30 dniach zwróciłam i remoncik zrobiony.
pp2017
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 14:14

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Danka531 » 5 mar 2019, o 17:15

Jeśli szukacie darmowych pożyczek to proponuję: Pasaż Finansowy Albert. W Google go znajdziecie bez problemu.
Danka531
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 12:03

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez jajecznica » 12 mar 2019, o 10:26

Ja mam z nim złe doświadczenia, za to według mnie najkorzysniejszą ofertę ma AASA POLSKA. Nie dość że proponują lekkie raty do spłaty, to jeszcze wszystko wypełnia się online bez wychodzenia z domu. No wygodniej już się nie da. Także z mojego doświadczenia polecam tą instytucję finansową.
jajecznica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 09:38

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Danka531 » 17 mar 2019, o 09:10

Tak Aasa jest dobra, ważne nawet to że w razie problemu można za porozumieniem z nimi nawet zmienić harmonogram spłat. Na wspomnianym wyżej pasażu też występuje.
Danka531
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 12:03

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez dominikaka » 17 maja 2019, o 15:38

Ogólnie pożyczki to nie za przyjemna sprawa lecz co zrobić jak trzeba sięgnąć po takie rozwiązanie. Dodatkowo jeśli trzeba wsiąść kredyt pozabankowy. Ja miałam taką sytuację i jak szukałam sprawdzonej i uczciwej firmy to trafiłam na https://provemacredit.pl/?7483f2 i muszę przyznać,że warunki bardzo przystępne. Więc jeśli szukacie takiego rozwiązania to polecam.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez kaja12321 » 23 maja 2019, o 17:52

Dzięki za polecenie https://provemacredit.pl/?7483f2 udało mi się załatwić kredyt a już straciłam nadzieję. Wszystko w ciągu dosłownie chwili.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Sanderka98 » 13 cze 2019, o 13:12

Szkoda że darmowa pożyczka nie jest do mnie i musiałam skorzystać z kredyt gotówkowy z poręczycielem na szczęście trafiłam na korzystną ofertę ale jednak to nie to samo co darmowa ale nie miałam innego wyjścia bo pieniążki były potrzebne na już.
Sanderka98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2019, o 12:16

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez jajecznica » 28 cze 2019, o 18:19

Także szukam jakiejś sensownej firmy pożyczkowej. Zamierzam otworzyć własny sklep internetowy. Także trochę kasy na początek się przyda na reklamę w sieci i pozycjonowanie strony. Bo oprogramowanie do sklepu już zakupiłam z tej strony https://sellintegro.pl/15-prestashop Teraz można je za darmo testować przez 30 dni, zobaczymy jak się sprawdzi. Na razie wydaje się być ok, jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze dla przeciętnego użytkownika Internetu.
jajecznica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 09:38

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez supris » 2 wrz 2019, o 22:27

O darmową dobrą pożyczkę ciężko, ja zawsze korzystam z ofert firmy https://provemacredit.pl/?7483f2, gdzie procent jest niewysoki, mi takie warunki bardzo odpowiadają, tym bardziej, że pieniądze są bardzo szybko na koncie, bo po 30 minutach
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Majorka » 5 paź 2021, o 22:12

Z pożyczkami to trzeba uważnie i ostrożnie. Ja odkryłam super alternatywę na chwilowe braki gotówki. Robiąc zakupy w sieci jedną z opcji zapłaty było Twisto. Skorzystałam wtedy spontanicznie, ale po dokładnym zgłębieniu tematu okazało się, że to bardzo fajna opcja płacenia. Generalnie chodzi o to, że można odroczyć płatność za zakupy nawet o kilkanaście dni. Warto się zarejestrować bo wtedy można korzystać ze wszystkich opcji. Rejestracja bez problemu, limit taki jaki chciałam.
Teraz płacę z Twisto za prawie wszystkie moje zakupy
Majorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 paź 2021, o 21:52

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez liniana » 30 paź 2021, o 20:33

wiem, że w Vivus przy pierwszej pożyczce nie ponosi sie dodatkowych kosztów, mozna wziąć maks 3000 zł i jest na spłatę 61 dni
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Majsterka » 31 paź 2021, o 20:22

Tak, przy pierwszej w Vivus jest bez odsetek i bez prowizji. RRSO jest 0%, a do tego można po spłaceniu wziąć kolejną. Kalkulator maja na stronie vivus.pl
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Theila » 1 lis 2021, o 01:03

Majsterka napisał(a):Tak, przy pierwszej w Vivus jest bez odsetek i bez prowizji. RRSO jest 0%, a do tego można po spłaceniu wziąć kolejną. Kalkulator maja na stronie vivus.pl


A co trzeba zrobić i jakie spełnić warunki żeby w ogóle dostać taką pożyczkę darmową w Vivus?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez TusiaTusia » 26 lis 2021, o 14:48

Theila napisał(a):
Majsterka napisał(a):Tak, przy pierwszej w Vivus jest bez odsetek i bez prowizji. RRSO jest 0%, a do tego można po spłaceniu wziąć kolejną. Kalkulator maja na stronie vivus.pl


A co trzeba zrobić i jakie spełnić warunki żeby w ogóle dostać taką pożyczkę darmową w Vivus?
\

Musisz wypełnić wniosek na stronie i posiadać konto bankowe (tak przebiega weryfikacja, czy Ty to Ty), decyzję otrzymujesz bardzo szybko. Oczywiście sprawdzają Twoją historię kredytową przed wydaniem decyzji. No i żeby była za darmo to musi to być Twoja pierwsza pożyczka w Vivus, no i musisz ją spłacić w 61 dni. Jestem taka obeznana, bo też skorzystałam teraz przed świętami ;-)
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez Majsterka » 30 lis 2021, o 15:55

TusiaTusia napisał(a):
Theila napisał(a):
Majsterka napisał(a):Tak, przy pierwszej w Vivus jest bez odsetek i bez prowizji. RRSO jest 0%, a do tego można po spłaceniu wziąć kolejną. Kalkulator maja na stronie vivus.pl


A co trzeba zrobić i jakie spełnić warunki żeby w ogóle dostać taką pożyczkę darmową w Vivus?
\

Musisz wypełnić wniosek na stronie i posiadać konto bankowe (tak przebiega weryfikacja, czy Ty to Ty), decyzję otrzymujesz bardzo szybko. Oczywiście sprawdzają Twoją historię kredytową przed wydaniem decyzji. No i żeby była za darmo to musi to być Twoja pierwsza pożyczka w Vivus, no i musisz ją spłacić w 61 dni. Jestem taka obeznana, bo też skorzystałam teraz przed świętami ;-)


Z tego co znajoma mi mówiła pierwsza jest całkowicie bez opłat i jest do 3 tysięcy. Ale kolejne są już na wyższą kwotę. Najważniejsze to jak z każdym zobowiązaniem spłacać trzeba terminowo i wszystko jest szybko i bezproblemowo.
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez anita_an » 9 gru 2021, o 13:25

Majsterka napisał(a): Z tego co znajoma mi mówiła pierwsza jest całkowicie bez opłat i jest do 3 tysięcy. Ale kolejne są już na wyższą kwotę. Najważniejsze to jak z każdym zobowiązaniem spłacać trzeba terminowo i wszystko jest szybko i bezproblemowo.


Zgadza się, kolejne są już do 7500 zł i można pożyczać już od takich małych kwot jak 100 zł - mi kilka razy wypadł taki nagły mały wydatek i odpowiada mi to, że nie muszę od razu np. min 500 zł wziąć, tylko pożyczam tyle, ile potrzebuję.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez TusiaTusia » 27 gru 2021, o 21:02

anita_an napisał(a):
Majsterka napisał(a): Z tego co znajoma mi mówiła pierwsza jest całkowicie bez opłat i jest do 3 tysięcy. Ale kolejne są już na wyższą kwotę. Najważniejsze to jak z każdym zobowiązaniem spłacać trzeba terminowo i wszystko jest szybko i bezproblemowo.


Zgadza się, kolejne są już do 7500 zł i można pożyczać już od takich małych kwot jak 100 zł - mi kilka razy wypadł taki nagły mały wydatek i odpowiada mi to, że nie muszę od razu np. min 500 zł wziąć, tylko pożyczam tyle, ile potrzebuję.


Fajnie, tego nie wiedziałam, że takie małe kwoty też można. Ja raz brałam w Vivus ale tą dla nowych klientów, bez kosztów ;-)
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez jaskter » 12 sty 2022, o 14:55

Jeśli ktoś potrzebuje sfinansować zakupy, to fajną opcją są także płatności odroczone z Twisto - po rejestracji można zrobić zakupy w niemal dowolnym sklepie online. A jeśli uregulujesz płatność w terminie, to płacisz dokładnie tyle za ile zrobiło się zakupy, czyli w sumie za darmo płacisz później ;)
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Darmowa pożyczka

Postprzez adchow » 23 sty 2022, o 16:52

jaskter napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje sfinansować zakupy, to fajną opcją są także płatności odroczone z Twisto - po rejestracji można zrobić zakupy w niemal dowolnym sklepie online. A jeśli uregulujesz płatność w terminie, to płacisz dokładnie tyle za ile zrobiło się zakupy, czyli w sumie za darmo płacisz później ;)


To jest bardzo fajne rozwiązanie. Ja zakładając konto w Twisto dostałam 60 zł za rejestrację i mogłam wykorzystać na zakupy. Teraz też chyba jest ten bonus. Do tego jest też aplikacja, w której widać wszystkie wydatki i można uporządkować swój budżet.
adchow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sty 2022, o 16:49
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]