Depilacja w domu?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Depilacja w domu?

Postprzez petitek69 » 6 paź 2018, o 11:14

Drogie Panie chciałbym kupić żonie na prezent domowy, laserowy depilator.
Czy możecie poradzić, jaki jest najlepszy?
Czy domowa laserowa depilacja w ogóle jest skuteczna czy jednak lepiej robić to jakimś studiu?
Czy każda kobieta może to stosować? Nie jest to bolesne?
Dodam że żona ma ciemno-rude włosy i cerę raczej jasną. (pamiętam od koleżanki, która była blondynką, że depilacja jasnych włosów jest znacznie trudniejsza).
Będę wdzięczny za podpowiedzi, chcę kupić żonie to, co najlepsze :)
Jacek
petitek69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 10:26

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Elfik234 » 6 paź 2018, o 12:19

Philips lumea prestige polecam, bo może sama bym go kupiła, ale jest bardzo drogi, ja chodzę na zabiegi do gabinetu - 6 zabiegów depilacji laserowej to prawie koszt depilatora, ale po tych 6 zabiegach już go nie potrzebuje bo nie mam włosów. mam nadzieję, że trochę pomogłam. pozdrawiam

Elfik234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 12:09

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Jamelia » 7 paź 2018, o 07:29

Laser działa na ciemnych włosach.
Obawiam się że będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.. Najlepiej zrobisz, jak zasięgniesz porady u kosmetyczki, zapesne miały też klientki z takim odcieniem włosów ;-)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Karolka » 11 paź 2018, o 21:59

Dokładnie, najlepiej zapytać kosmetyczki. Poza tym każdy ma inny próg bólu, ale jak dotąd wszystkie znane mi osoby, które stosowały ten rodzaj depilacji twierdziły, że jest on bolesny.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Kofetina » 22 paź 2018, o 11:09

Trochę nie ufam tym wynalazkom, jeśli chodzi o depilacje to moim zdaniem lepiej wybrać się jednak do gabinetu masażu. Zamiast tego depilatora to może kup jakieś dobre kosmetyki z naturalnymi składnikami.

Kofetina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 10:57

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Aralka » 6 lis 2018, o 14:28

Domowe depilatory są albo tanie i do niczego albo potwornie drogie i wtedy faktycznie działają całiem nieźle. W praktyce bardziej oplacalne jest chyba zapisanie sie na zabiegi.
Aralka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Depilacja w domu?

Postprzez reika » 13 lis 2018, o 13:18

Ja wykonałam zabieg usuwania owłosienia w salonie kosmetycznym Coco-Time we Wrocławiu. Bardzo szybko i sprawnie poszło pani kosmetyczce i oczywiście bezboleśnie. Teraz jestem bardzo zadowolona bo w końcu pozbyłam się owłosienia nóg i nie muszę ciągle golić ich w domu. Na prawdę polecam zrobić sobie taki zabieg :
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Hamdi Kaps » 18 mar 2019, o 13:37

a jaki jest teraz najbardziej skuteczny zabieg u kosmetyczki? parę lat temu robiłam ipl, to nadal funkcjonuje?
Hamdi Kaps
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 mar 2019, o 13:15

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Miłka85 » 19 mar 2019, o 09:13

IPL to depilacja światłem, dość mało skuteczna (sama też robiłam). Teraz zalecane są lasery diodowe, które mają silniejszą wiązkę - potrzeba mniej zabiegów i włoski ponoć nie odrastają.
Miłka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 09:10

Re: Depilacja w domu?

Postprzez zula » 26 mar 2019, o 15:34

Szczerze, wolałabym dostać bon na depilację w gabinecie. Te domowe lasery nie usuwają włosków w 100% i na zawsze :)
Avatar użytkownika
zula
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 mar 2019, o 15:27

Re: Depilacja w domu?

Postprzez kuuma » 28 mar 2019, o 14:26

Zgadzam się z Zulą. Najlepiej pójść na serię zabiegów depilacji laserowej do gabinetu kosmetycznego.
kuuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 mar 2019, o 14:19

Re: Depilacja w domu?

Postprzez DosiaQ » 11 kwi 2019, o 13:52

Tez uwazam, ze zabiegi w gabinetach wychodza o wiele lepiej i bardziej trwale, zwlaszcza jezeli mowimy o depilacji laserem
Avatar użytkownika
DosiaQ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Dolna » 13 kwi 2019, o 10:56

Ile takie urządzenie kosztuje? Jest to dobra inwestycja?
Avatar użytkownika
Dolna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 kwi 2019, o 10:52
Lokalizacja: Rybnik

Re: Depilacja w domu?

Postprzez orszulka » 22 kwi 2019, o 18:03

hmm, mialabym troche obawy przed takim domowym depilowaniem sie. nie lepiej isc 3-4 razy na zabieg do salonu kosmetycznego? depilacja laserem jest bardzo skuteczna, ale trzeba miec naprawde dobry sprzet i zabieg musi wykonac wykwalifikowana do tego osoba. ja bylam w mediart clinic pare razy- depilowane mialam pachy. teraz faktycznie sa gladkie, wloski odrastaja doslownie takie pojedyczne, bardzo slabe i cieniutkie. planuje poddac laserowi rowniez bikini i lydki, jak uzbieram troche kasy. :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Silesiana » 23 kwi 2019, o 10:15

Laserowy depilator.. słyszałam o tym, ale tutaj raczej trzeba byłoby sięgnąć po porządne urządzenie, a te raczej do najtańszych nie należą :/ Cenowo miażdży.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Depilacja w domu?

Postprzez donatka » 10 maja 2019, o 11:59

Ja mam depilator ipl babyliss. Jestem zadowolona z efektu jaki daje, dużo czytałam, szukałam na ten temat. Mam jasną karnację i ciemne włosy i na takiej kombinacji super się sprawdził. Bałam się bólu bo wcześniej miałam zwykły depilator i to był horror, tutaj bez bólu i dużo szybciej przynajmniej mam takie wrażenie.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Depilacja w domu?

Postprzez a_gatka » 28 maja 2019, o 09:42

A ja ostatnio podebrałam córce krem do depilacji, bo się spieszyłam. Ma go zawsze pod ręką, bo jest tancerką. Znałam Veet jeszcze sprzed lat, dawno nie używałam i bardzo miło zaskoczył mnie efekt - te nowe działają naprawdę dokładnie i szybko, a skóra pozostaje ładnie nawilżona i to na długo. W przypadku moich suchych przedramion była to miła niespodzianka i doszłam do wniosku, że przy tym kremie zostanę. :)
a_gatka
 

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Maria01 » 30 maja 2019, o 19:14

Jak nabardziej depilacja w domu jest bardzo przyjemna z moim ukochanym kremikiem Veet do skóry wrażliwej z kojącym aloesem i aromatem fiołka. Mam jedwabiscie gładką skórę, efekt pelingu jest super no i włoski mi nie wrastają.
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Stella » 30 maja 2019, o 19:57

ja w ostatnim czasie wypróbowałam plastry do depilacji - bratowa używała i mi poleciła. Plastry z woskiem Vett. Ja akurat używam do skóry wrażliwej ale są także do normalnej czy suchej. Plaster fajnie przywiera do najkrótszych włosków, a nie do skóry, usuwa je wraz z cebulkami, oferując efekt gładkości aż do 28 dni. Efekt już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Depilacja w domu?

Postprzez a_gatka » 23 cze 2019, o 11:25

Chyba masz na myśli Veet? Tej nazwy w ogóle nie znam. Nie zostają resztki wosku na skórze? Strasznie tego nie lubię.
a_gatka
 

Re: Depilacja w domu?

Postprzez Stella » 29 cze 2019, o 20:08

a_gatka napisał(a):Chyba masz na myśli Veet? Tej nazwy w ogóle nie znam. Nie zostają resztki wosku na skórze? Strasznie tego nie lubię.

Masz rację to właśnie plastry Veet. U mnie nie ma problemu z resztkami wosku. Mam na to swój patent. Oto on
-przed rozpoczęciem usuwania włosków woskiem należy nanieść na miejsce, które chcemy depilować nieco pudru dlaniemowląt, aby skóra była doskonale sucha.
-ciągnę plaster blisko skóry i w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków
- im szybciej pociągnie się za plaster, tym więcej włosków zostanie usuniętych.
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Depilacja w domu?

Postprzez ShinyGirl » 29 cze 2019, o 22:01

Dokładnie, też myślę że lepszy będzie laser w salonie.
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Depilacja w domu?

Postprzez a_gatka » 30 cze 2019, o 13:16

Latem to laser nie bardzo, bo nie skorzystasz z kąpieli słonecznej. Krem Veet czy plastry nawet to rozwiązanie szybkie i nie ogranicza Cię. Zwłaszcza na urlopie. :)
a_gatka
 

Re: Depilacja w domu?

Postprzez docha » 30 cze 2019, o 14:23

i nie na każde włosy laser podziała. U mnie niestety odpada. za to plastry z woskiem veet, niezawodne póki co. Są bardzo skuteczne, wyrywają nawet króciutkie włosy, więc spokojnie te 4 tygodnie spokoju mam.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja w domu?

Postprzez kaja12321 » 8 lip 2019, o 23:06

Ja jednak wolę oddać się w ręce specjalistek z https://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/ gdzie panie wykonują depilacje z użyciem gorącego wosku, efekt utrzymuje się przez długi czas :)
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]