ogrody zimowe - za i przeciw

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

ogrody zimowe - za i przeciw

Postprzez Onaodia » 1 lip 2019, o 11:32

Właśnie urządzamy nasz wymarzony dom. O ile w większości kwestii mamy bardzo podobne zdanie i prędzej czy później udaje się nam wypracować wspólne rozwiązanie :kwiatek , tak powoli kością niezgody staje się zagospodarowanie tarasu. Ja chcę tam urządzić ogródek zimowy, czyli wariant zabudowany. Kontrpropozycja to całkowite otwarte miejsce na grilla, leżakowanie etc.
W tych skrajnościach ciężko o kompromis, więc liczy się siła argumentów - pomożecie mi się przygotować do zażartej dyskusji i podpowiecie, jakie są najważniejsze zalety oranżerii i jak umniejszyć ew. wady???
Onaodia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 20:23

Re: ogrody zimowe - za i przeciw

Postprzez Onaodia » 8 lip 2019, o 08:33

Onaodia napisał(a):Właśnie urządzamy nasz wymarzony dom. O ile w większości kwestii mamy bardzo podobne zdanie i prędzej czy później udaje się nam wypracować wspólne rozwiązanie :kwiatek , tak powoli kością niezgody staje się zagospodarowanie tarasu. Ja chcę tam urządzić ogródek zimowy, czyli wariant zabudowany. Kontrpropozycja to całkowite otwarte miejsce na grilla, leżakowanie etc.
W tych skrajnościach ciężko o kompromis, więc liczy się siła argumentów - pomożecie mi się przygotować do zażartej dyskusji i podpowiecie, jakie są najważniejsze zalety oranżerii i jak umniejszyć ew. wady???


Na podstawie btm-eurolinx.pl/ogrod-zimowy/ mam następujące rzeczy:
osłona przed opadami
większe możliwości dekoracyjne
luksus ;)
wiele funkcjonalności
Co jeszcze warto podkreślić?
Onaodia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 20:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]