Zdobienie ciała

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zdobienie ciała

Postprzez Forehoof » 4 lip 2019, o 08:46

Czyli tatuaże i kolczyki - co o nich sądzicie???
Strasznie mnie kusi, żeby coś sobie zrobić - może jakiś kwiatowy wzór, może wilka, może jakąś muzyczną okładkę? Orientowałam się już w jednym salonie i tam byliby w stanie zrobić piercing.
Wszystko zapowiada się fajnie, tylko boję się reakcji innych :oops: Jak się nie przejmować tym, co ludzie powiedzą???
Forehoof
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 maja 2019, o 03:59

Re: Zdobienie ciała

Postprzez vvivvienne » 5 lip 2019, o 21:22

Strasznie mi się podobają rekąwy, ale w kolorze , a to strasznie drogie.
Avatar użytkownika
vvivvienne
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 cze 2014, o 10:14

Re: Zdobienie ciała

Postprzez Forehoof » 8 lip 2019, o 11:20

A tak orientacyjnie to ile za kolorowy rękaw wołają?
Bo w studio JuniorInk.pl, gdzie ja się orientowałem, to koszt podają dopiero po ustaleniu szczegółów - bez projektu/wzoru nie będą rzucać pustymi kwotami... Także chyba piercing sobie odpuszczę na kiedy indziej, a budżet kilkuset złotych przeznaczę w całości na tatuaż :?
Forehoof
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 maja 2019, o 03:59

Re: Zdobienie ciała

Postprzez telea » 24 lip 2019, o 09:16

Forehoof napisał(a):A tak orientacyjnie to ile za kolorowy rękaw wołają?
Bo w studio JuniorInk.pl, gdzie ja się orientowałem, to koszt podają dopiero po ustaleniu szczegółów - bez projektu/wzoru nie będą rzucać pustymi kwotami... Także chyba piercing sobie odpuszczę na kiedy indziej, a budżet kilkuset złotych przeznaczę w całości na tatuaż :?

Za kilkaset złotych nie zrobisz całego rękawa, raczej za kilka tysięcy :D Jak masz kilkaset złotych to zrób tatuaż na ręce i z czasem zrób kolejny na tej ręce i tak w końcu krok po kroku będziesz miała rękaw ;)
Nie ma co oszczędzać - to jest na całe życie, niskie kwoty to często tanie tusze, które szybko stracą kolor. No i też cena rośnie wraz z umiejętnościami i renomą tatuatora :)
Ludzie raczej nic nie powiedzą. Raczej będą się dopytywać ile dałaś, czy bolało, jak długo to trwało.
Avatar użytkownika
telea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lip 2019, o 11:25

Re: Zdobienie ciała

Postprzez kasia.bielecka » 25 lip 2019, o 00:00

Rękaw w dużym mieście to koszt około 3 tysięcy złotych :roll:
kasia.bielecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2019, o 18:18

Re: Zdobienie ciała

Postprzez ShinyGirl » 28 lip 2019, o 19:41

Mój chłopak ma rękaw i wygląda to super :) Tylko podstawa to dobre studio!
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Zdobienie ciała

Postprzez Górka » 4 sie 2019, o 20:19

Rękaw to coś pięknego, bardzo bym chciała. Ale mam tylko na nadgarstku ;) Teraz nie ma co się martwić, robiąc tatuaż, że to zostanie źle odebrane. Coraz więcej osób mam tatuaże i to jest coraz bardziej akceptowane w społeczeństwie. Tak samo jest z kolczykami:) No chyba że ktoś ma taką pracę, że nie może, to inna sytuacja.
Górka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 sie 2019, o 20:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hsieh798