portale randkowe

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

portale randkowe

Postprzez marka4 » 31 maja 2019, o 21:08

Czy ktoś w taki sposób szukał bratniej duszy? Jestem nieśmiała, nie mam czasu na bezsensowne randki bez przyszłości. Znalazła darmowy portal.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: portale randkowe

Postprzez BlackWolf » 1 cze 2019, o 01:59

Uważasz, że poprzez portal randkowy umówisz się z kimś na udaną randkę?
W sieci każdy może być kim chce i przedstawiać się od najlepszych stron.
Nie zawsze te "najlepsze" strony są prawdziwe.
Znam wielu ludzi, którzy szukają swojej bratniej duszy na tego typu portalach i co druga znajomość kończy się klapą.
Pisanie z kimś może być fajne, ale nie poznasz człowieka jaki jest naprawdę jeżeli go nie zobaczysz na żywo.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: portale randkowe

Postprzez asia132 » 5 cze 2019, o 21:09

Najlepszym sposobem na znalezienie partnera jest wyjść do ludzi ;) Ja znalazłam partnera w grupie wolontariuszy, po roku wspólnej pracy, drogi nam się zeszły. Może masz jakąś pasję, albo zainteresowanie, dołącz do grupy miłośników. Realizuj swoje cele,a partner na pewno sam się znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Najlepsze kosmetyki dla Kobiet
https://link.do/Ekobieca
asia132
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 cze 2019, o 20:55

Re: portale randkowe

Postprzez personifa » 10 lip 2019, o 14:32

Wiesz, każdy związek jest inny i inne są osoby :p Jedni się pokochaja po pisaniu na portalu, a inni w realu. Ważne by się dobrze dopasować.
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork

Re: portale randkowe

Postprzez redorange666 » 10 lip 2019, o 19:05

Ja moja Anię znalazłem właśnie na portalu randkowym. Wiec można się spokojnie pobawić w ten sposób.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: portale randkowe

Postprzez Xyveria » 9 paź 2019, o 11:25

Ja też swojego już narzeczonego poznałam na głupim tinderze haha :D polecam :) nie jest to takie złe
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39

Re: portale randkowe

Postprzez janeczka88 » 9 sty 2021, o 13:58

W zasadzie to nic nowego. Wiele osób się tak poznaje, a przykłady można mnożyć chociażby z portalu randkowych, te najlepsze można znaleźć w licznych rankingach i tu dla przykładu https://seksujmy.pl/sex-portale/ gdzie ilość opinii jest naprawdę znaczna i świadczy o dużym zainteresowaniu. Często wśród moich znajomych okazuje się, że sex relacja przeradza się w poważniejszy związek.
janeczka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sty 2021, o 13:51

Re: portale randkowe

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:30

Moim zdaniem nie jest to złe jeśli przed głębszą relacją są jakieś spotkania, nigdy nie wiadomo czy osoba z którą piszemy jest taka sama jak ta z którą będziemy rozmawiać
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: portale randkowe

Postprzez Shv69 » 26 paź 2021, o 23:20

Ja miłość znalazłam w sieci.. Żaden pomysł nie jest głupi, by szukać miłości
Shv69
 

Re: portale randkowe

Postprzez jxzcusac » 27 paź 2021, o 10:06

To wszystko zależy od tego czego szukamy. Dla mnie takie portale randkowe nie są dobrym rozwiązaniem.

Czy miłość twojego życia od Ciebie odeszła? Często zastanawiasz się jak odzyskać byłą? Nie martw się! Pomogę Ci z
tym - https://www.odzyskacbyla.com.pl/
jxzcusac
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2021, o 10:02

Re: portale randkowe

Postprzez jagina » 2 mar 2022, o 12:50

Jednym z ciekawszych serwisów randkowych jak dla mnie jest teraz portal randkowy https://pigalak.pl/ korzystam z niego już od jakiegoś czasu i nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli szukasz dla siebie jakiejś partnerki, to na pewno znajdziesz u nich są różne ogłoszenia towarzyskie, warto korzystać.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: portale randkowe

Postprzez sylwiaank » 8 mar 2022, o 12:43

Ktoś mi powiedział, że portale randkowe to już taka "wyselekcjonowana" grupa ludzi, którzy szukają drugiego człowieka. Coś w tym jest - czy to do związku czy tylko spotkań weekendami, ale rzeczywiście szukają. Jest to już jakaś "węższa" grupa niż wszyscy. No i "zainteresowanie" podobne.
sylwiaank
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 mar 2022, o 12:12

Re: portale randkowe

Postprzez Deuko » 30 mar 2022, o 13:30

Portale randkowe są całkiem ciekawą sprawą. Oczywiście można spotkać wielu dziwnych ludzi, na szczęści opcja blokowania zawsze też jest. Sama korzystałam z Sympatii i dzięki temu miałam możliwość spotkania mężczyzny w którym się zakochałam bez pamięci i to z wzajemnością :D Dlatego też polecam, ale warto uzbroić się w cierpliwość w szczególności że jest dużo szukających FWB.
Deuko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 mar 2022, o 12:53

Re: portale randkowe

Postprzez Witalka » 23 wrz 2022, o 22:34

ja poznalam meza na portalu randkowym i nie widze w tym nic zlego :D wiele robimy na internecie, nawet ostatnio zamowilismy sobie zabawki do lozka bo wstyd tak troche isc ofen do sex shopu po cokolwiek :P
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: portale randkowe

Postprzez bojowniczka » 24 wrz 2022, o 23:59

nie trzeba isc do sex shopu by miec zabawki, mozna zamowic na necie :D ja zamawiam na superlove
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: portale randkowe

Postprzez Witalka » 25 wrz 2022, o 23:52

no tak tak my tez na necie zamawiamy :D i wybor wiekszy
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: portale randkowe

Postprzez aufderhar.marcus » 14 lis 2022, o 21:17

Ja to jestem jakaś dziwna, bo nigdy mnie nie ciągnęło do tego typu stron :D W ogóle nawet wszelkie portale społecznościowe jak Facebook czy Instagram to nie dla mnie.

Avatar użytkownika
aufderhar.marcus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2022, o 21:15
Lokalizacja: Lublin
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]