Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Weselna » 3 maja 2019, o 11:29

Unikanie prostownicy/lokówki, do tego częste maseczki na bazie olejku rycynowego no i oczywiście wcierki. :)
Avatar użytkownika
Weselna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:23

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez liniana » 11 maja 2019, o 20:48

Maria01 napisał(a):Hmmmm :) ja tam wolę długie, błyszczące i zadbane. Mój sposób to jedna tabletka raz dziennie do posiłku Vitapilu, a jaka smaczna :) Myślałam, ze już nic nie uratuje moich włosów a tu proszę. Stosuję już ponad dwa miesiące i już nie wypadają a to była moja zmoa. A i jakoś tak fajnie się układają, są o wiele grubsze.Ja jestem zadowolona bardzo

Smaczna?? To mnie zaskoczyłaś, to te tabletki się połyka czy je żuje. Czuję się zaintrygowana :D Chyba sama wypróbuję, moim włosom przydałby się zastrzyk energii, bo wyglądają kiepsko
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez skrzypaczka » 21 maja 2019, o 21:02

w przypadku mojego męża tylko przeszczep okazał sie skuteczny, całe szczescie,ze trafilismy do rewelacyjnej Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie, tam przeprowadzili szereg badan i zakwalifikowali meza do zabiegu, bylo troche obaw, wiadomo, ale lekarze tam maja tak duze doswiadczenie ze w pelni sie na nich zdalismy i super, rezultat jest, oboje jestemy pod wrazeniem
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Theila » 3 cze 2019, o 07:57

liniana napisał(a): Smaczna?? To mnie zaskoczyłaś, to te tabletki się połyka czy je żuje. Czuję się zaintrygowana :D Chyba sama wypróbuję, moim włosom przydałby się zastrzyk energii, bo wyglądają kiepsko


Może z tym smaczna chodziło o to, że ta tabletka nie jest niczym powlekana. Niektóre mają tak, że bierzesz do buzi i musisz błyskawicznie popić i połknąć, bo inaczej pozostawiają nieprzyjemny posmak. Ostatnio jeśli o Vitapil chodzi postawiłam na lotion. Niezły jest, nakąłda się na umyte lekko osuszone włosy.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez a_gatka » 4 cze 2019, o 09:22

A co daje stosowanie takiego lotionu?
a_gatka
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Idźka89 » 7 cze 2019, o 20:16

Używam lotionu, jest bardzo przyjemy w stosowaniu, ogólnie zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje wzrost nowych, po 2 miesiącach używania mogę powiedzieć, że widzę różnicę, włosy są tez bardziej lśniące.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez docha » 13 cze 2019, o 15:05

A ten lotion to na włosy czy na skórę głowy? Można stosować sam lotion czy lepiej z tabletkami?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Theila » 23 cze 2019, o 23:45

Ten lotion Vitapil nakładam na wlosy przy skórze i palcami wmasowuje. Lotion dociera do cebulek a wiadomo, że im silniejsza i lepiej odżywiona cebulka włosa, tym zdrowszy i mocniejszy włos.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Idźka89 » 29 cze 2019, o 11:00

Dokładnie stosowanie jak opisała koleżanka wyżej, można stosować też z tabletkami, wtedy działa się i ode wewnątrz i na zewnątrz:)
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Theila » 30 cze 2019, o 21:58

Warto na pewno połaczyć tabletki z lotionem, ale osobno również beda działać. Mnie jest po prostu wygodniej stosować lotion. Ma taki dozownik którym szybko można nanieśc na skórę głowy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Maria01 » 30 cze 2019, o 22:54

świetną sprawą na wypadanie włosów są tabletki Vitapil. Bierze sie je po jednej dziennie do posiłku. Włosy stają się fajniejsze, lepiej się układają i powolutku mniej ich wypada.
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez karolina88 » 2 lip 2019, o 19:48

Ja po jakichś 3-4 miesiącach stosowania biotyny w tabsach zauważyłam, że wypada mniej włosów (bo już się prysznic nie zatyka, he he). Zdarzały się kilkudniowe przerwy, ale tak to łykam codziennie - podejrzewam że samo stosowanie czegoś na skórę głowy nie daje takich efektów. Spoko jest też to sterydowe serum przeciwko wypadaniu włosów - z tej samej firmy mają do paznokci i rzęs, na bank każdy wie o który produkt chodzi. Problem po części się rozwiązał bo wypada mniej włosów, ale niestety nic nie odrasta...
karolina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 lip 2019, o 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez malykurczak » 5 lip 2019, o 16:18

Moim zdaniem powinnaś wybrać się do endokrynologa. Od kiedy zaczęłam brać leki na moją niedoczynność tarczycy nic mi już z głowy nie wypada (i nie mówię tu tylko o włosach - rozkojarzenie też jest związane z problemami hormonalnymi.). :)

Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz. :in love:
- Nancy Drew
Avatar użytkownika
malykurczak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 15:37
Lokalizacja: Płock

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez a_gatka » 7 lip 2019, o 21:39

Na samej biotynie to bym nie bazowała, bo jednak włosy potrzebują czegoś więcej w składzie. Ten vitapil jest sensowny, jeżeli ktoś chce włosy od środka wzmocnić i stymulować wzrost nowych.
a_gatka
 

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez ancymek » 8 lip 2019, o 10:16

A co sądzicie o wizytach u takich specjalistów jak https://agnieszkatrepka.pl/ myślicie, że jak np. od jakiegos czasu strasznie zaczely mi wypadac wlosy w sumie nie wiadomo z jakiego powodu to konsultacja u trychologa moze rozwiazac ten problem? Jak wyglada wizyta, ile kosztuje i czy ktos ogolnie z naszych forumowiczek był?
ancymek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 lip 2019, o 09:34

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Theila » 20 lip 2019, o 19:49

a_gatka napisał(a):Na samej biotynie to bym nie bazowała, bo jednak włosy potrzebują czegoś więcej w składzie. Ten vitapil jest sensowny, jeżeli ktoś chce włosy od środka wzmocnić i stymulować wzrost nowych.


Przy stosowaniu lotionu Vitapil poza wzmocnieniem i dużą ilością nowych włosów widzę też że zwiększyła się ich objętość, a kiedy kręcę włosy lokówką dużo dlużej utrzymuje się efekt. Myślę, że to właśnie wynik odżywanienia całej struktury włosa.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez SashaWelur » 22 lip 2019, o 16:13

Myślę, ze dobre są wcierki z herbat albo jakies płukanki :)
Avatar użytkownika
SashaWelur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lip 2019, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez alicja.m » 24 lip 2019, o 15:35

Szampony z apteki powinny pomóc choć trochę, jednak ja zapytałabym specjalisty, czyli jakiegoś lekarza. Często dobierze on lepszy środek niż pani z apteki. Wszystko zależy od metody prób i błędów, choć genetyki do końca nie oszukamy. Niektórzy całkowicie łysieją już w wieku 20 lat i jakoś muszą z tym żyć.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Maria01 » 31 lip 2019, o 19:50

zgadzam się z forumowiczką że można również przebadać samego siebie bo różne są przyczyny wypadnia włosów jak i osabienia ich kondycji, jednak można z całą pewnościa sięgnąć po inne sposoby regeneracji wlosów w moim przypadku Vitapil, nie zaniedbujac przy tym wizyt lekarskich.
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Coffee89 » 3 wrz 2019, o 12:17

sprawdz może skład szamponu, bo czesto są tam takie rzeczy które powodują wypadanie włosów

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez anna » 17 wrz 2019, o 18:40

mi koleżanka poleciła kuracje z Dermedic Capilarte , i jestem tymi produktami zachwycona, na szczotce mam o połowę mniej włosów, fakt że rzetelnie stosuję kurację już ponad 2 miesiące codziennie szampon i serum (sa bardzo wydajne). polecam!!!!
anna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 10:18

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez miki789 » 25 wrz 2019, o 15:47

U mnie też problem był już rzeczywiście poważny i trafiłem do oferty https://kv1.pl/. Rzeczywiście preparaty się dobrze sprawdziły i problem udało się zminimalizować więc możecie tam zerknąć i szukać czegoś dla siebie.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez mires » 5 lis 2019, o 19:45

Istnieją zabiegi, które pomagają w walce z łysieniem. Włosy można przeszczepić na głowę i wtedy pojawią się nowe.
mires
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lis 2019, o 19:42

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez beksa » 11 lis 2019, o 22:04

Do niedawna sama miałam ogromny problem z włosami ,znajoma poleciła mi bardzo dobrą klinikę Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/ , gdzie po konsultacji ze specjalistą zdecydowałam się na zabieg Smart Graft . Cieszę się że się zdecydowałam :) jestem piękna i nie mam już kompleksów związanych z łysieniem :)
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez weronika34Poz » 13 lis 2019, o 16:57

Witam mojego problemu dlaczego włosy mi wypadają nie potrafił nikt zdiagnozować. Ja po kilku miesiącach walki wiem już w czym jest problem - w chemii. Odkąd stosuję naturalne kosmetyki odżywkę Hasnę włosy przestały mi wypadać. Odżywka Hasna hamuje wypadanie i pobudza wzrost nowych. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam ją każdemu.
weronika34Poz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lis 2019, o 16:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]