Nie powiedział że ma dziecko

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie powiedział że ma dziecko

Postprzez Martys2 » 7 kwi 2019, o 22:48

Jesteśmy ze sobą pół roku. O tym że ma dziecko ze swoją byłą dziewczyną dowiedziałam się jakiś czas temu z pewnych źródeł. Do tej pory nic mi o dziecku nie wspomniał a ja nie mam odwagi poruszyć ten temat. Gdy zaczęliśmy się spotykać prosił mnie żebym była wobec niego szczera a gdzie jest szczerość z jego strony? Rozumiem że może boi się mi o tym powiedzieć ale skoro planujemy wspólną przyszłość to nie powinien tego ukrywać. Niedługo planujemy razem zamieszkać ale boję się tej decyzji skoro nie mówi mi o tak poważnych sprawach. Nie wiem czy nadal ma kontakt z córką która ma 3 lata i mieszka z matką zupełnie w innym mieście. Jeśli nie poczuwa się do obowiązku bycia ojcem to jak mogę wiązać się z tak nieodpowiedzialną osobą. Kocham go ale zaczynam mieć co raz więcej wątpliwości. Wiem że miał nie ciekawą przeszłość i popełniał błędy, z wiekiem widzę że zaczyna poważniej myśleć o życiu (mamy po 26 lat) I naszej wspólnej przyszłości. Jak zacząć rozmowę? Co jeśli nie przyzna się że ma dziecko? O swojej byłej mówił mi, wiem dlaczego się rozstali, nie dogadywali się. Czasem się boję że jeśli ma z nimi kontakt to może do niej wrócić. Jak mam podjąć rozmowę na ten temat? Nie jestem osobą która lubi przeprowadzać "poważne rozmowy" i przychodzą mi one z ogromną trudnością. Ktoś może był też w takiej sytuacji?
Martys2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2019, o 22:16

Re: Nie powiedział że ma dziecko

Postprzez Laufer » 8 kwi 2019, o 19:03

UCIEKAJ!
Zrobisz jak uważasz, ale trafiłaś na hipokrytę, który ukrył tak ważny fakt, jak posiadanie dziecka. Jesteś z nim pół roku, nie zauważyłaś, czy on wyjeżdża np co drugi tydzień? Jeśli nie, to tym gorzej dla niego i poniekąd dla Ciebie, bo możesz podzielić los jego byłej.
Nie wiem na co czekasz, po prostu spytaj go, dlaczego nie był z Tobą szczery? Chociaż biorąc pod uwagę jego "szczerość" nie wierzę, że dowiesz się prawdy. Facet Tobą manipuluje. Masz 26 lat, całe życie przed Tobą, a Ty pakujesz się w tak niepewny układ. Nie masz pojęcia jakie problemy wynikają ze związku z dzieciatym facetem. On ma 26 lat, więc nie jest jeszcze dojrzały, nie oszukuj się, niektórzy zresztą nie dojrzewają nigdy.
Laufer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2019, o 01:03

Re: Nie powiedział że ma dziecko

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 12:40

Tak naprawdę nie wiadomo czy ukrył ten "fakt" przed Tobą. Jednocześnie mogą to być zwykłe plotki zawistnych osób.
Sama wiem na swoim przykładzie jak ludzie potrafią mieszać w czyimś życiu i także słyszałam o sobie, że mam męża, dzieci itd. Nic z tego nie było prawdą i być może podobnie jest w przypadku Twojego chłopaka?
Na Twoim miejscu wolałabym wiedzieć na czym stoję i powiedziałabym mu o tym, co słyszałam.
Zobaczysz sama jego reakcję. Postaw na spokojną rozmowę.
Zamiatanie problemów pod dywan nie wróży niczego dobrego.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nie powiedział że ma dziecko

Postprzez jul7 » 24 lip 2019, o 11:30

U mnie podobna sytuacja. Po jakimś czasie w związku zaczęłam zauważać, że pewne rzeczy się nie zgadzają, znika, niechętnie i bez przekonania mówi o swoich spotkaniach. Już raz miałam niewiernego partnera i więc jestem na takie sprawy uczulona. Wynajęłam więc panią detektyw Bożenę Skrzypek. Bardzo miło mi się współpracowało, cała sytuacja choć z natury nieprzyjemna była bardzo ułatwiona przez profesjonalizm i empatie pani Bożeny. W efekcie okazało się, że spotkania z domniemaną kochanką w rzeczywistości były wizytami u nieślubnego dziecka... szczęście w nieszczęściu.
jul7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2019, o 11:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]