Bardzo skomplikowane!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Bardzo skomplikowane!

Postprzez Mar » 29 lip 2019, o 08:26

Witam, jestem kobieta po 30. Od 6 lat mezatka, matka dwóch synów. W ubiegłym roku podjęliśmy z mężem dodatkowy interes, którym wspólnie sie opiekujemy. I tu właśnie zaczyna sie problem - inwestor. Kiedy pierwszy raz Go zobaczyłam pomyślałam sobie, że to bardzo przystojny gość! Niestety w zyciu było tak, że tacy wogole nigdy nie zwracali na mnie uwagi, a poza tym, jestem przecież mężatką! Ale tym razem było nieco innaczej, jego spojrzenie, pierwszy raz ktoś tak na mnie patrzył! Pojawiał sie 'przypadkowy' dotyk. Na jednej imprezie (wspólnie z naszymi małżonkami) kiedy zatanczylismy, miałam wrażenie że cały świat obok nas zniknął. Ostatnio kiedy zostaliśmy sami, przytulił mnie i powiedział że bardzo mu sie podobam. Nie wiem co teraz?!?! Jak zapomniec, wymazać to wszystko z pamięci, a przede wszystkim co ja mam zrobić z Nim w głowie? Z mężem nie jest mi źle ale ostatnio brakuje mi tej iskry :( pomóżcie, oceńcie, doradzcie bo ja za chwile oszaleje!
Mar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 23:01

Re: Bardzo skomplikowane!

Postprzez Martynamood » 30 lip 2019, o 14:38

Pomyśl co możesz zyskać, a co możesz stracić. To może byś tylko zauroczenie.
Martynamood
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 14:36

Re: Bardzo skomplikowane!

Postprzez Krenni » 1 sie 2019, o 14:25

Nie ma to jak rozwalac sobie zycie bo dostalo sie motylkow w brzuchu na widok obcego typa.
Krenni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sie 2019, o 14:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Overman27388