Indiańskie i hawajskie praktyki uzdrawiania ciała, umysłu,

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Indiańskie i hawajskie praktyki uzdrawiania ciała, umysłu,

Postprzez marta_k » 1 sie 2019, o 16:59

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
zaprasza 18-20 października 2019 na warsztat


Indiańskie i hawajskie praktyki uzdrawiania ciała, umysłu, serca i duszy.
prowadzi: Dagmara Gmitrzak

Podczas tego inspirującego warsztatu, podzielę się technikami, praktykami, rytuałami jakich nauczyłam się i jakie wykorzystuje na swoich warsztatach w różnych miejscach świata. Jestem wdzięczna rdzennym nauczycielom, którzy zdecydowali się przekazać praktyki, które pomagają nam wrócić do korzeni- naszego naturalnego połączenia z przyrodą- Matką Ziemią, rozszerzyć świadomość, zintegrować ciało, umysł, serce i duszę.

Dzięki udziale w warsztacie dowiesz się w jaki sposób współpracować z przyrodą i żywiołami, aby poprawić swoją kondycję fizyczną, zdrowotną.

Podczas warsztatu:
• Dowiesz się jak uzyskać inspiracje dotyczącą Twoich ważnych życiowych pytań
• Dowiesz się, czym jest Ścieżka Serca i jak odnaleźć swoje powołanie
• Dowiesz się, co tak naprawdę oznacza hawajskie słowo ALOHA oraz jak żyć w duchu
Aloha na co dzień
• Poznasz hawajską technikę harmonizowania relacji- zwaną Hooponopono
• Poznasz hawajskie techniki oddechowe oraz szamański Masaż Żywiołów- który aktywuje naszą kreatywność
• Poznasz oczyszczające techniki z pomocą dymu roślin
• Poznasz „Medicinę”- czyli symbolikę i ścieżkę uzdrawiania, jaką reprezentuje Jaguar oraz Koliber
• Poznasz rdzenne pieśni oraz doświadczysz niezwykle karmiącego uczucia połączenia z grupą, podczas wspólnego śpiewu
• Zapoznasz się z Indiańskim Kołem Uzdrawiającym- zwanym Medicine Wheel
• Doświadczysz rytuału przywoływania odszczepionych części swojej aury, Indianie nazywają to częściami duszy ( praktyka uzdrawiania traumy)
• Poznasz swoje Zwierzę Mocy- symbol naszych wewnętrznych zasobów
• Będziesz mieć okazję doświadczyć wielu fascynujących praktyk, które sięgają korzeniami szamanizmu rdzennych mieszkańców Ameryk oraz Hawajów. Celem stosowania neoszamańskich technik jest aktywacja Twoich wewnętrznych zasobów i darów, zwiększenie wiary w siebie, zwiększenie witalności i rozpoczęcie procesu samouzdrawiania.


Ten warsztat jest idealny dla osób, które:
 są otwarte na nową wiedzę i chcą wzbogacić swoje życie w nowe doświadczenia
 interesują się kulturami świata,
 pragną znaleźć swoje powołanie i dzielić się ze światem swoimi darami i talentami
 chcą żyć na co dzień z „otwartym sercem”, transformować lęk w moc i miłość
 chcą bardziej uwierzyć w siebie i swoją wyjątkowość
 chcą poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną
 pragną pokoju na świecie, bliski jest im temat ekologii, rozwoju osobistego i czerpania z rdzennych kultur świata

Ten warsztat będzie dla Ciebie odkryciem nowych możliwości i technik, które otworzą Ci drzwi do nowego poziomu Twojego życia!

Zapraszam serdecznie- Dagmara Gmitrzak, indiańskie imiona Moon Song ( Pieśń Księżyca) oraz RainbowThunder Woman ( Kobieta Tęczowy Piorun). Do zobaczenia!

“Najlepsza lekcja jakiej się nauczyłem to: “Po prostu to zrób”- Richard Branson



OPINIE PO WARSZTATACH:
„Dagmara jest bardzo ciepłą osobą o ogromnej wiedzy i intuicji. Potrafi przekazać informacje w ciekawy sposób, łącząc je z dużą dawką praktyki. Połączenie to sprawia, że zapamiętujemy przekaz na dłużej. Techniki, które stosuje „wchodzą” głębiej. Dotykają tych obszarów naszego życia, które spychaliśmy na drugi plan. Otworzenie się na te doznania sprawia, że „się uzdrawiamy”, likwidujemy blokady. Wspaniale przeprowadza przez proces zmian, zachowując intymność i szanując prywatność, co jest niezwykle ważne.
Uczestnicząc w warsztatach z Dagmarą pozwalasz sobie doświadczać, odkrywać i eksplorować. Jeśli tylko dasz sobie szansę na przeżycie tej magicznej podróży, obudzą się w Tobie pokłady kreatywności i chęć do działania. Będziesz doświadczać w inny sposób. Dziękuję za wiedzę, wszystko co się we mnie zmienia i czego doświadczam!”
Agnieszka, Londyn


„Uczęszczałam na warsztaty Pani Dagmary Gmitrzak przez dwa lata. Uczestniczyłam również kilkakrotnie w sesjach indywidualnych. Zajęcia były rewelacyjnym czasem pracy nad sobą, rozwojem osobistym…poprzez takie techniki jak ćwiczenia jogi, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ale przede wszystkim, to wtedy doświadczyłam pracy z czakrami – czyli zapoznałam się z energetyką człowieka, jej znaczeniem i ważnym aspektem, zarówno w pracy duchowej jak i fizycznej. (…) Cudowne, głębokie przeżycia, pomocne w zrozumieniu, niejednokrotnie tego co trudne, przeszkadzające w funkcjonowaniu… Dagmara Gmitrzak jest osobą, którą szczerze i zawsze polecę każdemu, kto pragnie rozwijać się i poznawać siebie…”
Aneta, Lublin

„Dagmara to bardzo ciepła osoba, niezwykle empatyczna i tak też prowadzi swoje zajęcia. Mimo że pracujemy na nich dość ciężko (zwłaszcza dla mnie praca w aspekcie emocji, duchowości jest trudna), wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze z poszanowaniem naszych granic.
Myślę, że Dagmara przyciąga do siebie określone osoby, dlatego na jej warsztatach można poznać innych ciekawych ludzi, powymieniać się doświadczeniami, a przy tym wzajemne relacje podczas zajęć są dość koleżeńskie i wspierające. Ma to dla mnie duże znaczenie, ponieważ nie jest mi łatwo się otwierać i mówić o sobie. Do tego Dagmara ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzieli się na zajęciach. Każdy warsztat to fascynująca przygoda w głąb siebie, po każdym warsztacie zostaje mi jakiś ślad w postaci nowej wiedzy, nowego doświadczenia zwłaszcza w kontekście rozumienia siebie (a jestem dość skomplikowana). Dagmaro, dziękuję za dotychczasowe warsztaty i nie mogę się doczekać, co przyniesie kolejny rok!”
Dominika, Warszawa

„Ze spotkań z Dagmarą zawsze wynoszę to co na ten moment jest dla mnie najlepsze. W bezpiecznej przestrzeni i zaufaniu mogę nurkować w głąb siebie i rozpuszczać swoje blokady. Dzięki tym spotkaniom staję się lepszą wersją siebie.”
Anna, Warszawa

“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.”
Agnieszka, Warszawa

„Bezwarunkowa akceptacja, spokój, zaufanie … to czuję wchodząc na warsztaty Dagmary, a byłam już na dwóch i wiem, że na tym się nie skończy. Z czym wychodzę… z ogromem wrażeń, inspiracją, harmonią w sercu. To niesamowite ile można przeżyć w ciągu kilku godzin. Dagmara emanuje wibracją, przy której czuje się bezpiecznie i mogę usłyszeć swoje serce, co dotąd było dla mnie nieosiągalne. Dziękuję, że stanęłaś na mojej drodze.”
Małgosia, Warszawa


Prowadzenie:DAGMARA GMITRZAK

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, socjolożka, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek, miłośniczka podróży wewnętrznych i zewnętrznych. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Indiańskie imiona: Moon Song oraz RainbowThunder Woman.Jest autorką siedmiu książek, m.inn: „Trening Relaksacji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”, „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”, „Trening Jaguara”. Pisze teksty z zakresu psychologii i rozwoju do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca mocy, podczas których prowadzi również zajęcia warsztatowe (Bali, Hawaje).



TERMIN:
18-20 października 2019(piątek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
18 października godz. 18 (w piątek, kolacją)

ZAKOŃCZENIE:
20 października godz. 15 (w niedzielę, obiadem)

CENA WARSZTATU:
500zł przy płatności zaliczki do 31 sierpnia
600 zł po 31 sierpnia
+ koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 75 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc

UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” Nowe Kawkowo k. Olsztyna

KONTAKT:
kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366



ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 18-20.X.2019”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty
na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]