Bardzo trudna decyzja.

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez Edyta95 » 14 cze 2019, o 20:11

redorange666 napisał(a):Nic mu nie będzie a raczej szybciej się otworzy. Poza tym nie on pierwszy nie on ostatni a tak naprawdę bardziej szkodliwa jest nadopiekunczosc niż zimny wychow cieląt i mówię to z doświadczenia.
Porównanie mam moja córka i syn mojej partnerki. Rok różnicy w wieku a ogrom w podejściu i sposobie wychowania. Efekty skrajnie różne ale moja córka jest znacznie bardziej zaradna, obowiązkowa, empatyczna i mniej egoistyczna.



Sprawdzona metoda szczerze polecam.

Edyta95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 cze 2019, o 20:05

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez Joanna18 » 16 cze 2019, o 13:15

Decyzja w tej sprawie już zapadła.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez Izabela98 » 1 sie 2019, o 20:06

Edyta95 napisał(a):
redorange666 napisał(a):Nic mu nie będzie a raczej szybciej się otworzy. Poza tym nie on pierwszy nie on ostatni a tak naprawdę bardziej szkodliwa jest nadopiekunczosc niż zimny wychow cieląt i mówię to z doświadczenia.
Porównanie mam moja córka i syn mojej partnerki. Rok różnicy w wieku a ogrom w podejściu i sposobie wychowania. Efekty skrajnie różne ale moja córka jest znacznie bardziej zaradna, obowiązkowa, empatyczna i mniej egoistyczna.



Sprawdzona metoda szczerze polecam.



Zgadzam się w pełni.Trzeba czasami posłuchać kogoś obcego.

Izabela98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2019, o 19:59

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez Monisia80 » 20 sie 2021, o 16:59

Myślę, że nie można podchodzić w ten sposób do tematu, ponieważ ojciec dziecka również ma prawo o nim decydować. Dla dobra syna powinniście dojść do porozumienia, a żłobek jest moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem. Mój syn chodzi do żłobka Gwiazdolandia w Katowicach. Ma tam zapewniony kontakt z rówieśnikami, ciekawe zajęcia oraz smaczne wyżywienie.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez trefnoknus » 15 paź 2021, o 22:27

ja wachałam się naprawdę długo, ale w końcu syn poszedł do żłobka jak skończył roczek. nawet z lekkim haczykiem i bardzo zadowolona jestem, syn w sumie też. Oczywiście o ile nie choruje... bo tu jest kiepsko. Ciekawi mnie, jak długo wasze maluchy chorowały po rozpoczęciu przygody ze żłobkiem? 3 miesiące? pół roku? pierwszy rok? my chodzimy od maja i to chodzimy jest nieco na wyrost... I nie wiem już co robić.. dalej "chodzić" czy zrezygnować. Podpowiecie jak to u Was było?
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Bardzo trudna decyzja.

Postprzez jxzcusac » 27 paź 2021, o 10:10

Posłanie dziecka do żłobka jest dobrym i zdrowym wyjściem. Dla Ciebie również żebyś nie była kurą domową do końca życia.

Czy miłość twojego życia od Ciebie odeszła? Często zastanawiasz się jak odzyskać byłą? Nie martw się! Pomogę Ci z
tym - https://www.odzyskacbyla.com.pl/
jxzcusac
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2021, o 10:02
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot]