Witaminy i suplementy diety dla dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Witaminy i suplementy diety dla dziecka

Postprzez Maria01 » 22 kwi 2019, o 12:55

Zgadzam się, że dobra dieta to podstawa. Niestety dzieci są różne. Ja wspomagam mojego bobasa witaminami np. po chorobie, gdzie wchodziły antybiotyki. Kupuję na SPAM boo w opisie produktu mam wszystko i wiem co kupuję. Dla każdego coś się znajdzie w zależności od potrzeb. Powodzenia :)

Ostatnio edytowano 11 maja 2019, o 22:00 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Maria01
Miła Kobietka

Postprzez alex1234 » 30 cze 2019, o 11:47

Zgadzam się z Wami, sama miałam obawy co do tego typu wspomagaczy jednak od jakiegoś czasu przekonałam się do podawania suplementów dla swoich dzieci. Lekarka poleciła Mi Laktomag b6, można go już podawać od 1 roku życia. Bananowy smak sprawia, że dzieciaki często same się upominają o swojego ulubionego cukierka :)
alex1234
Miła Kobietka

Postprzez sabinkaduchess » 12 sie 2019, o 18:13

Suplementów dziecku nie daję żadnych, bo staramy się w domu jeść zdrowo, a wyniki morfologii to tylko potwierdzają. Natomiast czasem, np. na biegunkę czy zatwardzenia lub przy kuracji antybiotykowej podaję dzieciom probiotyk flostrum. Z resztą z mężem też sami bierzemy.
sabinkaduchess
Miła Kobietka

Postprzez mamaanula » 21 wrz 2019, o 11:02

jeżeli jest taka potrzeba to podaję takie suplementy, które przepisze mi lekarz... a tak to karmię piersią, piję saszetki na laktację z witaminami, które też są przyjmowane przez dziecko:)na szczęście teraz jest ok:)
mamaanula
Jestem tu nowa :)

Zabawki dla Twojego dziecka. Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]