Bizuteria

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Bizuteria

Postprzez karoligla » 5 wrz 2019, o 10:06

Cześć, w jakiej biżuterii chodzicie na co dzień? Możecie pochwalić się najlepszymi zakupami, co najbardziej doceniacie w konkretnym zestawie? Bardzo jestem ciekawa, czym się w ogóle kierujecie przy wyborze biżuterii? Nie jest ważne, czy męska, czy damska, oczywiście z nastawieniem na damską :D
karoligla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 11:41

Re: Bizuteria

Postprzez Drzazsa » 5 wrz 2019, o 13:57

Noszę tylko kolczyki. Bardzo lubię duże, okrągłe w kolorze złotym. Na co dzień jednak zakładam dość drobne.
Avatar użytkownika
Drzazsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 13:37

Re: Bizuteria

Postprzez elacara » 6 wrz 2019, o 09:34

Lazurowe cyrkonie pięknie wyglądają, szczególnie w promieniach słonecznych ankabizuteria.pl/srebrny-pierscionek-pozlacany-z-niebieskimi-lazurowymi-cyrkoniami i według mnie mocno wyróżniające pierścionki dla odważnych kobiet. Z bliska trudno rozróżnić, czy to cyrkonie, czy diamenty, tak dobrze wykonany.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Bizuteria

Postprzez kingakurek » 21 paź 2019, o 09:18

elacara napisał(a):Lazurowe cyrkonie pięknie wyglądają, szczególnie w promieniach słonecznych ankabizuteria.pl/srebrny-pierscionek-pozlacany-z-niebieskimi-lazurowymi-cyrkoniami i według mnie mocno wyróżniające pierścionki dla odważnych kobiet. Z bliska trudno rozróżnić, czy to cyrkonie, czy diamenty, tak dobrze wykonany.

Świetny sklep
kingakurek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sty 2019, o 13:30

Re: Bizuteria

Postprzez alicja.m » 21 paź 2019, o 10:12

Ja raczej nie noszę biżuterii - jakoś zawsze mam wrażenie, że coś mi przeszkadza. Ale jak już coś zakładam, to wybieram możliwie najprostsze dodatki.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Bizuteria

Postprzez wenek » 26 kwi 2022, o 12:21

Ja uwielbiam biżuterie ze sklepu https://edibazzar.pl/ jest cudowna, a jej ceny nie są wysokie. Poza tym można u nich kupić inne ciekawe akcesoria.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Bizuteria

Postprzez ona_my » 30 wrz 2023, o 17:06

Niezwykłą biżuterię odkryłam na stronie https://edibazzar.pl/ To miejsce pełne wyjątkowych propozycji, które z pewnością przyciągną uwagę miłośników elegancji i stylu. Moje zakupy okazały się trafione, a biżuteria prezentuje się tak samo olśniewająco jak na pierwszego dnia.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]