powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Jinka » 20 maja 2019, o 18:48

Jeżeli chodzi o bezpieczny wypełniacz to doskonały jest kwas hialuronowy, powiększałam sobie nim usta w salonie magic visage w stolicy. Efekt jest na prawdę zadowalający, usta przede wszystkim wyglądają naturalnie.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez werkawska » 27 maja 2019, o 08:58

Klinika Łątkowskiego w Polanicy to sprawdzone i bezpieczne miejsce żeby powiększyć usta, po zabiegu szybko wróciłam do siebie i nie bolało tak jak sobie to wcześniej wyobrażałam, opuchlizna też znośnie.
werkawska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2019, o 08:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Siedemmska » 30 cze 2019, o 11:39

W sumie to każdy wypełniacz używany w gabinecie lekarskim musi być bezpieczny o to nie musicie się obawiać. Ja np zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Kysse bo zależało mi na naturalnym efekcie, a ten kwas jest bardzo plastyczny i fajny naturalny efekt właśnie daje :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez docha » 30 cze 2019, o 21:19

A makijaż permanentny jaki może dać efekt. Polecacie? Myślę o Magic Visage z Warszawie, znacie salon? Na zdjęciach te usta wygląda ładnie i naturalnie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez vvivvienne » 5 lip 2019, o 21:21

Kiedyś myślałam, że medycyna estetyczna proponuje tylko wielkie, napompowane usta i sztuczny wygląd, do póki sama nie musiałam skorzystać z takich zabiegów. Właściwie zaczęło się od włosów, które wypadały mi garściami, a ostatnio po wielu, długich latach zdecydowałam się na poprawę moich warg za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna, ogólnie usta wyglądają teraz naturalnie i są symetryczne względem siebie.
Avatar użytkownika
vvivvienne
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 cze 2014, o 10:14

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Lolka84 » 7 lip 2019, o 15:45

Ja uważam, że w poprawianiu urody absolutnie nie ma niczego złego. Byleby osiągnąć naturalny efekt, a nie, hm, wynaturzony. Żeby nie robić z siebie przysłowiowej laki Barbie. Sama np. poprawiłam swoje usta (w krakowskim SCM Estetic), które miałam wyjątkowo małe i wąskie. I teraz wyglądają naprawdę ładnie, bo są proporcjonalne względem całej twarzy:)
Lolka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lip 2019, o 15:42

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez marka4 » 21 lip 2019, o 13:20

Ja wybieram się magicznej kliniki do Krakowa na powiększenie ust, czy ktoś z was tam był? Widziałam promocję bo tylko 499zł , a więc myślę,że cena w sam raz taniej raczej na profesjonalnych produktach nie będzie. Ale szukam jeszcze opinii.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kasia.bielecka » 25 lip 2019, o 00:00

Nie warto ;)
kasia.bielecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2019, o 18:18

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez skrzypaczka » 26 lip 2019, o 22:11

ja powiekszalam usta w Katowicach w klinice Dermed, od zawsze byl to moj kompleks, nigdy nie malowalam ust szminka zeby nie podkreslac tego co mi sie nie podoba, teraz jest calkowicie inaczej! moje usta sa pelniejsze, ladnie wygladaja, a ja moge sie nimi chwalic
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez ShinyGirl » 28 lip 2019, o 19:42

A w Warszawie gdzie najlepiej?
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez magicznanatura » 31 lip 2019, o 16:04

Zawsze marzyłam o pełnych ustach w końcu dzięki wypełniaczowi restylane kyss mam, 2 ml a jaka zmiana.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez marka4 » 10 sie 2019, o 09:29

Ja się jednak wybrałam na konsultacje do tej kliniki w Krakowie magicznej i jestem zadowolona. Na razie etap analizy i co by mi pasowało i jaki preparat, do zabiegu jeszcze chwilę poczekać trzeba. Ale najważniejsze wątpliwości zostały rozwiane, a więc czekam.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez ShinyGirl » 16 sie 2019, o 17:24

Dziewczyny, pochwalcie się swoimi zdjęciami przed i po :) Jestem ciekawa efektów!
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Renakata » 16 sie 2019, o 21:00

Ja zrobiłam sobie prezent na 30-te urodziny. Byłam zdecydowana, ale trochę się bałam, bo oczywiście wcześniej naczytałam się różnych historii i naoglądałam zdjęć w internecie z nieudanych zabiegów. Ale wszystko poszło dobrze :) Robiłam restylane kysse, wybrałam salon z najlepszymi opiniami w okolicy. Wszystko ładnie, równomiernie się wchłonęło, usta wyszły bardzo naturalnie, a ja w pełni zadowolona :)
Renakata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 sie 2019, o 20:46

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez magicznanatura » 10 wrz 2019, o 15:38

U mnie 1 ml wypełnienia kwasem Restylane Kysse i jestem zachwycona efektem, mam usta o jakim marzyłam :) Mam nadzieję, że efekt utrzyma się u mnie dość długo :)
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez olajamroz » 25 wrz 2019, o 09:02

Lenartowicz Clinic w Katowicach. Masz podejście holistyczne, łącznie z konsultacjami. Moja córka tam chodziła na leczenie trądziku. Postanowiłam wysłać ją do centrum medycyny estetycznej, a nie do zwykłego dermatologa, bo po prostu już się męczyła psychicznie. Pomoc profesjonalna.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez alicja.m » 25 wrz 2019, o 13:47

Osobiście uważam, że powiększanie ust jest bez sensu - w dodatku źle wykonany zabieg może mieć okropne skutki. Sama mam koleżankę, która poszła na powiększanie ust i teraz wygląda niezbyt zachęcająco :(

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez minka18 » 26 wrz 2019, o 16:01

Jeśli nie czujesz się pewnie z rozmiarem swoich ust to zdecyduj się na zabieg powiększenia - weź przykład ze mnie. ;) Zabieg zrealizował dla mnie lekarz Michał Chalcarz z Bydgoszczy. Do zadania podszedł bardzo fachowo, a ja czuję się znacznie piękniejsza! Lekarz w pełni przywiązał wagę do najmniejszych detali.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez jusiawarda » 17 paź 2019, o 23:51

Trochę mnie kusi powiększenie ust ale też mam wiele obaw... i boję się igły !!! :O
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez OlaMola » 3 lis 2019, o 19:34

ja jestem za :) sama chodzę na powiększanie ust do Allure Esthétique Clinique w Konstantynowie Łódźkim. Efekt jest widoczny, ale mimo to wygląda to naturalnie. Nie mam takiego "dzioba". Przyjmuje tam doktor Ewa Duda która doskonale wie jakie ilości wstrzyknąć tak, by fajnie się wyglądało :)
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez monicabe » 8 lis 2019, o 12:16

Bylam dzisiaj na zabiegu i juz wiem, ze nie ma opcji zebym sie poddala takiemu zabiegowi u kosmetyczki, czy nawet u kosmetologa. Nie oszczedzam na wlasnym zdrowiu, jak juz decyduje sie na „gmeranie” w twarzy to chce miec pewnosc, ze robi to odpowiednia osoba. No ale wiadomo, kazdy robi to co uwaza za sluszne.
Zdecydowałam się na ten gabinet w Krakowie: https://magnopere.pl/powiekszanie-nawil ... wanie-ust/
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez olajamroz » 12 gru 2019, o 10:55

W takim przypadku bez względu na to, co zrobisz, przebarwienia będą Ci się tworzyły, więc musisz po prostu zacząć je usuwać. Ja ze swojej strony polecam wizytę u dr Izabeli Lenartowicz – kwasy, laser i mezoterapię igłową w tej klinice lenartowiczclinic.pl .
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Anadiya » 12 gru 2019, o 23:52

jeśli ktoś chce to czemu nie... ja jednak sama bym sobie czegoś takiego nie zrobiła. Wole po prostu używać błyszczyków powiększających usta. Teraz jestem na etapie lip maximizer z eveline w wersji z chilii :) no efekt jest mega, usta faktycznie wyglądają na większe. No i nie trzeba nic sobie wstrzykiwać ;)

Obrazek
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez kaska.maska » 2 sty 2020, o 09:16

jak rozstępy to tylko laser. Wiem coś o tym bo sama przez to przeszłam. Jestem po serii zabiegów laserem frakcyjnym w Demeter w Warszawie i dopiero teraz widzę efekty - rozstępy są ledwo widoczne. A wcześniej próbowałam jakieś kremy, peelingi i nic, zero efektów!
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez Pena » 7 sty 2020, o 08:03

Czy mialas podawany kwas w kontur? Bo wtedy czesto tak wlasnie wychodzi. Chcialam napisac ci jedna rzecz - uwazaj przy powiekszaniu ust na efekt, jaki uzyskujesz na dolnej wardze bo wydaje mi sie, ze osiagnelas efekt podobny (niestety) do mojego - opuchnieta czesc biala wargi (usta napompowane od srodka). Wyglada to dziwnie przy otwartych ustach, ja chcialabym sie tego pozbyc ale to jest juz chyba trwala zmiana tkanki po prostu.
Sama powiększałam usta tutaj w Krakowie:
https://magnopere.pl

I osobisćie jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o sam efekt. Wygląda to naprawdę dobrze oraz naturalnie.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]