Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzanie!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzanie!

Postprzez supergirl25 » 20 maja 2019, o 22:18

Cześć,

chciałam podzielić się z Wami znakomitymi suplementami diety, które używałam przy odchudzaniu, oba oczywiście tylko z naturalnych składników, poczytajcie sobie koniecznie, mi bardzo pomogły...

Super herbatka Hello Slim to szybszy metabolizm, lepszy sen, więcej energii w ciągu dnia, sprawdźcie sobie tutaj: helloslim.chudnijszybciej.pl

Polecam jeszcze AcaiBerry900, to preparat ułatwiający zrzucenie wagi, oczyszczający organizm z toksyn oraz dodający skórze zdrowego i młodego wyglądu, więcej na ten temat tutaj: acaiberry900.chudnijszybciej.pl

Sprawdzone sposoby na lepszą sylwetkę, ja ciągle stosuję ;)
supergirl25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 22:15

Re: Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzani

Postprzez trikis » 10 wrz 2019, o 17:30

Nie wierzę w takie suplementy. Nie jestem zwolenniczką faszerowania się tabletkami.
trikis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 17:21

Re: Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzani

Postprzez bogata » 11 wrz 2019, o 07:46

Z reguły w tych suplementach to nie ma nic poza cukrem. Dawki tych cudownych składników są znikome.
Avatar użytkownika
bogata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 15:13

Re: Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzani

Postprzez dorota » 10 lis 2019, o 21:35

Naturalny skład mają https://forever-kosmetyki.pl/12-suplementy-forever Głównym ich składnikiem jest aloes. Wiele osób boryka się z problemami niedoboru minerałów czy witamin i te suplementy dobrze uzupełniają ich brak.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13

Re: Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzani

Postprzez Moniora » 19 lis 2019, o 18:36

Myślę, że nie chodzi tu o „wiarę” w tego typu specyfiki, a... niewłaściwe stosowanie. Wiele osób sięgając po tego typu specyfiki oczekuje szybkich, by nie powiedzieć natychmiastowych efektów. To tak niestety nie działa.

Suplementy diety to tylko i wyłącznie dodatek do odżywiania, który może podnieść efektywność redukcji. Jak zadbamy o dietę (i opcjonalnie trening) to nagle okaże się, że te same środki są skuteczne.

Sama polecam suplementy na bazie błonnika i kwasu hydroksyctrynowego. Skuteczność obu substancji została potwierdzona badaniami.

Moniora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2019, o 18:32

Re: Super naturalne suplementy diety wspomagające odchudzani

Postprzez Jagoda123 » 24 lis 2019, o 14:17

Wydaje mi się, że suplementy nie są dobrym rozwiązaniem. Lepiej pomyśleć o diecie, ćwiczeniach. Działania te zawsze można uzupełnić o jakiś zabieg proponowany przez medycynę estetyczną, który modeluje sylwetkę. Sama przeprowadzałam taki w krakowskiej klinice vesuna. Zabieg ONDA, to dobra opcja jeżeli pragniecie wspomóc modelowanie sylwetki. Zdecydowałam się na niego bo zależało mi na czasie, ślub brata to jednak ważna uroczystość na której chciałam dobrze wyglądać.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]