Kosmetyki naturalne - nasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez agnes21 » 10 maja 2019, o 13:55

Polecam grupę na fb gdzie dziewczyny analizują składy kosmetyków ;)

agnes21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 13:44

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez xena » 15 maja 2019, o 13:06

Polecam rozejrzeć się tutaj bo w sklepie ostatnio mieli sporo promocji na kosmetyki naturalne: SPAM

Zwróćcie uwagę na firmy takie jak
make me bio
organique
resibio
vianek
biolaven

Sama od jakiegoś czasu interesuję się składem kosmetykow oraz staram się wybierać te z naturalnymi składnikami i powyższe firmy maja kosmetyki o bardzo dobrym składzie.

Ostatnio edytowano 15 maja 2019, o 14:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Sallomka » 17 maja 2019, o 08:35

No to tez czasem zalezy od produktu, czy faktycznie są dobre te produkty. Ja ogólnie zaczełam ze sobą nosić telefon w kieszeni jak idę do drogerii i tam przez internet sprawdzam na analizatorze wszystkie składy kosmetyku.
Sallomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 kwi 2019, o 13:40

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez kajmelka » 17 maja 2019, o 12:40

oczywiście, że warto! ale korzystaj tylko ze sprawdzonych firm, albo czytaj składy, bo to, że kosmetyk ma napisane, że jest naturalny, nie znaczy, że serio jest naturalny :) nie daj się oszukać i będzie dobrze
kajmelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 12:38

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez foreks » 20 maja 2019, o 17:58

Udało się którejś z Was znaleźć kosmetyk, który usuwa przebarwienia? Czy są takie kosmetyki na rynku?
foreks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 17:56

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez blanco » 24 maja 2019, o 10:44

tak. aktualnie przerzuciłam się na większość kosmetyków naturalnych. mam żel, antyperspirant, balsam, mydło do twarzy, krem i serum. Stan skóry bardzo się poprawił :)
blanco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 10:34

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez guszek_87 » 5 cze 2019, o 15:25

Ja jestem zdecydowaną fanką dobrze Wam pewnie znanej serii od Bielendy Botanic Spa Rituals. Ten nowy żel aloesowy do pielęgnacji ciała to jest bomba. Ekstra odżywia i łagodzi skórę. Połączenie aloesu z opuncją figową jest rewelacyjne, zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o kosmetyki w mojej szafce, dodatkowo 100% aktywnych składników pochodzenia naturalnego <3
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez lesley » 29 cze 2019, o 02:12

mój krem do rąk który sobie ostatnio kupiłam na siłownię Afterworkout hand cream też na bazie naturalnych składników, tam głównie są olejki - ale kurcze świetny jest. zawsze miałam problem po drążku z odciskami i generalnie zniszczonymi dłońmi że aż wstyd następnego dnia w pracy mi było. a teraz to luzik, przed snem pokremuję a nastepnego dnia juz widać że skóra się w sporym stopniu wyleczyła
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez ShinyGirl » 29 cze 2019, o 22:02

blanco napisał(a):tak. aktualnie przerzuciłam się na większość kosmetyków naturalnych. mam żel, antyperspirant, balsam, mydło do twarzy, krem i serum. Stan skóry bardzo się poprawił :)


A jakie masz? :)
ShinyGirl
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 25 maja 2019, o 19:52

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Glycerine » 4 lip 2019, o 20:30

U mnie latem bardzo dobrze sprawdza się podkład rozświetlający z eshopannabelle. Skóra wygląda bardzo zdrowo i ma naturalny blask. Dodatkowo w bardziej upalne dni nie spływa i nie zapycha.:)
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez AgataNW » 19 lip 2019, o 13:48

Kosmetyki naturalne to jest dobro samo w sobie! Naprawdę czuć różnicę.. Ja przerzuciłam się z niskiej (nie ma co ukrywać:) półki cenowej, a co za tym idzie jakościowej i po pierwszym nałożeniu kremu naturalnego na twarz poczułam się jakbym nic na niej nie miała, a twarz była totalnie wygładzona. Poprawiło się nie tylko nawilżenie mojej cery, ale też problemy z trądzikiem zniknęły (podkład też naturalny, więc nic nie zapycha porów).
Zatem polecam serdecznie zainwestować w kosmetyki naturalne, bo to naprawdę działa! ;)
Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl
AgataNW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 21:19

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Gricce » 25 lip 2019, o 22:02

Też już jakiś czas temu przerzuciłam się na kosmetyki naturalne. Początki nie były łatwe, bo jednak czytanie i rozumienie składników jest wymajające, dodatkowo w drogeriach dopiero od niedawna zaczęły się pojawiać produkty godne uwagi. Ja robię zakupy ze Skanerką, taka aplikacja do analizy składów bardzo pomaga, szczególnie początkującym. Ogólnie bardzo polecam, bo moja skóra bardzo się poprawiła.
Gricce
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 21:08

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Idźka89 » 18 sie 2019, o 17:35

A próbowałyście kosmetyków Botame? są naturalne i w dobrej cenie. Uwielbiam ich balsam z aloesem.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez majeczka998 » 27 sie 2019, o 21:11

Dokładnie, nie ma co oszczędzać na zdrowiu i urodzie! Kosmetyki naturalne bez porównania są lepsze w swoim działaniu, składzie, konsystencji, zapachu czy efektywności. I przede wszystkim produkuje je się z ekologicznych składników, bez testów na zwierzętach. Moim zdaniem warto. Jeżeli szukasz firmy, od której mogłabyś zacząć, to polecam Ci Pat&Rub na początek.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez majeczka998 » 15 wrz 2019, o 22:53

Moimi ulubionymi kosmetykami z serii naturalnych są wszystkie pozycje od Pat & Rub. Zaczynając od kremów i ekoampułek a kończąc na olejkach i szamponach, wszystko czego spróbowałam naprawdę mnie zachwyciło. Polecam sprawdzić każdemu kto stawia na naturalność i ekologiczność przy wyborze swoich kosmetyków.
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez falafelek » 16 wrz 2019, o 16:29

Na razie mistrzowsko działa u mnie buatic na zmarszczki. Myślałam, ze ziołowe rzeczy nie dadzą rady, a jednak działaja dobrze :) nie spodziewałam się. :D

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Onlla » 14 lis 2019, o 15:51

Obecnie coraz bardziej popularne jest robienie kosmetyków samodzielnie Zainteresowałam sie tematem jak nauczylam się czytać składy kosmetyków i doszłam do wniosku, że niewiele jest tak naprawdę dobrych w składzie i rzeczywiście naturalnych kosmetyków. Cena nie ma tutaj znaczenia, bo czasami droższe kosmetyki mialy gorszy skład od tych tańszych...
W sieci jest bardzo wiele receptur na samodzielnie przyrządzone kosmetyki. Jedynym większym wydatkiem jest skompletowanie własnego laboratorium.
Domowe laboratorium mozna sobie skompletować.

Pólprodukty mozna zamawiać natomiast na stronach takich jak
eco spa
enaturalnie
czy mazidła
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez thorzyna » 21 lis 2019, o 14:50

Ale to też wszystko zalezy jakiej firmy są składniki które dodaje się do kosmetyków już w całości. ;)
Avatar użytkownika
thorzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 11:34
Lokalizacja: Miłoradz

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Nataczka » 25 lis 2019, o 16:17

Można się często zmylić wszystkimi kolorowymi etykietkami z napisem eco. Nie zawsze też to, co naturalnie będzie dla skóry dobre, bo można mieć różne alergie. Nie używam zbyt wielu produktów, ale podstawą są u mnie z Zielonego Laboratorium. U każdego sprawdza się coś innego, wiadomo, ale warto przetestować.
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez olajamroz » 2 gru 2019, o 12:50

Ja za bardzo nie umiem czytać składów. Nigdy mi się jakoś nie chciało tego uczyć, mam swój jeden sklep, w którym zawsze kupuje i wiem, że, że wszystko co stamtąd mam, jest dla mnie bezpieczne. Jeśli Cię to ciekawi, to kupuje właściwie ¾ kosmetyków tutaj e-naturalne.pl/.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez zamszowa » 4 gru 2019, o 15:34

Tylko ile z tych "naturalnych" w rzeczywistosci taka jest...
zamszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 15:31

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez kaska.maska » 13 gru 2019, o 12:26

ja jestem za! Ile lepszy skład , tym lepiej dla naszego ciała :) ostatnio odkryłam wegańską oliwkę do paznokci i skórek z eveline :) SZTOS!

Obrazek
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez olajamroz » 19 gru 2019, o 16:06

Cześć dziewczyny! Co sądzicie o naturalnych kosmetykach? Teraz jest taki boom na to, a ja się zastanawiam, czy te „naturalne kosmetyki” to rzeczywiście są takie naturalne i bezpieczne? Czy to może tylko taki chwyt marketingowy? Te, które do tej pory stosowałam były takie średnie, może ja źle wybieram? Mam skórę raczej tłustą i zastanawiam się, czy taka delikatna pielęgnacja w ogóle mojej cerze służy.
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez EM2009 » 21 sty 2020, o 11:01

To prawda, nie wszystkie kosmetyki, które w nazwie mają "naturalne, "eko" rzeczywiście taki są... dlatego tak ważne jest czytanie (ze zrozumieniem!) etykiet. Jeśli to opanujesz (ja niestety nadal się tego uczę) to żaden kosmetyk nie będzie Ci straszny... Będziesz wiedziała, co warto kupić, a co lepiej omijać. Odkąd sama interesuje się tym tematem, przeraża mnie fakt, jak firmy kosmetyczne potrafią kłamać i naciągać rzeczywistość. Mało tego, przeraziłam się, że nawet te kosmetyki - bardzo, bardzo drogie, które uchodzą za te najlepsze - te z wyższej półki, są nic nie warte! Tak samo jest z jedzeniem. Nie ważne, że na opakowaniu napisane jest "naturalne", liczy się skład...
EM2009
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sty 2020, o 10:54

Re: Co sądzicie o naturalnych kosmetykach?

Postprzez MelonowaAga » 21 sty 2020, o 16:09

jestem jak najbardziej za! Szkoda, że są sporo droższe, jednak moja cera po ich stosowaniu jest w o wiele lepszej kondycji. Te od Kingi Rusin dają radę, chociaż jestem ciekawa tych od Lewandowskiej.
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Buehrlekini