Śmierć, żałoba i ciąża

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Karolina1603 » 29 maja 2011, o 13:37

Jestem w 6 miesiącu ciąży, cztery miesiące temu mój mąż zginął w wypadku samochodowym byliśmy dwa miesiące po ślubie. Teraz jestem załamana nie mogę znaleźć sobie miejsca rzucam się w wir pracy, jest mi ciężko nie daje sobie rady. Całymi dniami i nocami myślę o swoim mężu i wmawia sobie że on po prostu jest w pracy że za chwilę wróci i będziemy razem we trójkę. Za trzy miesiące mam rozwiązanie ciąży nie mogę przestać myśleć jak ja sobie bez niego poradzę ?. Wszystko mnie dobija nie mam siły na nic od śmierci męża prawie wcale nie wychodzę z domu jedynie co to tylko do pracy. Święta Wielkanocy były dla mnie czymś strasznym ryczałam całymi dniami i nocami. Codziennie jestem na cmentarzu i rozmawiam z nim tak jak by mnie słyszał, może to wydaje sie dziwne ale uspokaja mnie to.

Proszę pomóżcie mi jakoś dojść do siebie.
Karolina1603
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez dzo » 29 maja 2011, o 14:14

Karolina1603 nawet nie wiem jak mogłabym Cię pocieszyć :|

trzymaj się dzielnie, musisz być silna dla swojego dziecka
dzo
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 10:59

hej bardzo ci wspołczuje całej sytuacji ale pamietaj trzymaj sie jakos ! Ja po smierci mojego taty tez nie mogłam sie pozbierac chodziłam przygnebiona płakałam siedzialam w domu.. bylam załamana. Az po roku czasu pierwszy raz mi sie przysnił, snilo mi sie ze ja plakałam strasznie a on topił sie w trumnie moimi łzami.. Cały czas myslalam o tym snie nie dawało mi to spokoju.. kolezanka zaproponowła mi pojscie do wroza poszlam i powiedział mi pare rzeczy a o sen skomentował w ten sposób abym dała tatowi spokojnie odejsc a nie zalewała jego moimi łzami.. Powiem ci szczerze ze od tamtego czasu trzymam sie nie raz płacze ale wtedy podbudowało mnie to jakos psychicznie..
agusnysa
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Maniana » 27 cze 2011, o 13:48

Ciężko sobie to nawet wyobrazić. Żal mi Ciebie i gdybym mogła to przyjechałabym Cię przytulić i pocieszyć. Tak na prawdę możemy tutaj napisać Ci, że jesteśmy z tobą i zawsze jak masz chęć możesz wpaść na forum i się wypłakać, a my Cię chętnie wesprzemy na duchu. Jednak musisz pamiętać, że najważniejszy jest bobas i musisz zrobić wszystko, żeby był szczęśliwy. Jestem pewna, że jak już zobaczysz małe oczęta wpatrzone w mamusie to na pewno zrobi Ci się lżej. Trzymaj się mocno i pamiętaj, że jesteśmy z tobą.
Maniana
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez poetry » 5 lip 2011, o 12:43

Na to potrzeba czasu, nic nie zrobisz na siłę. Pamiętaj jednak, że nosisz ze sobą jego część, w końcu to dziecko, które nosisz pod sercem, to jest Wasze dzieło, nie przepracowuj się aż tak mocno, by nie stracić tego, co pozostało Ci po Twoim mężu.
poetry
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Paulis20 » 27 lip 2011, o 22:03

Bądź silna. Musisz być nigdy nie zapomnisz o swoim Mężu ale będziecie mieli dzidziusia, który jest owocem waszej miłości. Zawsze gdy spojrzysz na twarzyczkę tego maleństwa będziesz widziała w nim swoją miłość. Czas jest najlepszym doradcą i czas leczy rany. Zobaczysz że z czasem odzyskasz spokój i radość wróci będziesz miała dzidziusia to największy dar jaki mogłaś teraz otrzymać, już nigdy nie będziesz sama będzie z Tobą cząstka Twojego Męża. A ja ze swojej strony trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia. Pamiętaj że zawsze możesz pisać na forum kiedy tylko chcesz a postaramy się jakoś Ci doradzić. Trzymaj się kochana;)
Paulis20
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez dzo » 29 lip 2011, o 09:45

Karolina1603 zaglądasz tu jeszcze czasem ?? jak sobie radzisz ??
dzo
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Karolina1603 » 29 lip 2011, o 21:38

dzo napisał(a):Karolina1603 zaglądasz tu jeszcze czasem ?? jak sobie radzisz ??



Tak zaglądam tu jak tylko mam czas, dalej jest mi bardzo ciężko nie radzę sobie ze wszystkim już wiem że mój dzidziuś będzie chłopczykiem więc bez wątpienia dam mu na imię Łukasz tak jak miał mój mąż.

Bardzo dziękuje wam za wsparcie
Karolina1603
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Paulis20 » 29 lip 2011, o 21:51

Pamiętamy o Tobie cały czas;) Trzymaj się i czekamy na zdjęcia maluszka;)
Paulis20
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Karolina1603 » 9 sie 2011, o 17:15

Paulis20 napisał(a):Pamiętamy o Tobie cały czas;) Trzymaj się i czekamy na zdjęcia maluszka;)



Nie ma sprawy na pewno dodam :)
Karolina1603
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:29

Ja osobiście Ciebie bardzo podziwiam. Jestem w szoku, że dajesz radę. Silna z Ciebie kobieta, zdecydowanie!!
Eleganckistyl_pl
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez Karolina1603 » 8 paź 2011, o 10:54

Urodziłam chłopca 55cm 3200g jest cudowny miałyście racje że wszystko się zmieni jak się urodzi dzidziuś. Łukaszek ma dziś 11 dni. Jest cudowny bardzo go kocham, a jak patrze na niego to widze w nim mojego męża. Jest mi ciężko, ale muszę sobie jakoś dawać radę. Bardzo dużo pomagają mi moi rodzice i teście oraz przyjaciel mojego męża.
Nie mogę się doczekać gdy pójdę z Łukaszkiem na cmentarz bardzo mi na tym zależy.

Ps. Dzięki dziewczyny za wsparcie
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Karolina1603
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez dzo » 8 paź 2011, o 16:49

śliczne maleństwo ;) trzymaj się i bądź dzielna ;) ;) masz dla kogo ;) ;) ;)
dzo
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez oOosylwiaoOo » 9 paź 2011, o 21:02

Gratuluje:)
Dzidziuś jest naprawdę śliczny:)

Podziwiam Cię za to, że tak podchodzisz do życia:) Pamiętaj, że życie toczy się dalej i nie możesz się poddawać, bo masz dla kogo żyć:) Teraz Łukaszek potrzebuje Ciebie:) Czyli kochającej, wspaniałej matki, a taką niewątpliwie jesteś:)
Głowa do góry:)
Pamiętaj, że jesteśmy tu po to, aby pomóc w tych trudnych chwilach:)

Jeszcze raz gratuluję:) :*
oOosylwiaoOo
 

Re: Śmierć, żałoba i ciąża

Postprzez majjax99@o2.pl » 20 wrz 2019, o 12:14

gGGg
majjax99@o2.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lip 2019, o 17:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]