odszkodowanie

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

odszkodowanie

Postprzez bikbok » 23 paź 2018, o 00:41

Witam. Ostatnio jestem w dosyć nieciekawej sytuacji ze względu na mojego ubezpieczyciela i zastanawiam się nad dopłatą do tego odszkodowania, ponieważ było one bardzo zaniżone. CO myślicie?
bikbok
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2018, o 13:58

Re: odszkodowanie

Postprzez Jamelia » 23 paź 2018, o 19:54

Ale w czym rzecz . .. ?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: odszkodowanie

Postprzez reika » 8 sty 2019, o 15:43

Niestety coraz więcej osób zmaga się z ubezpieczycielem , bo albo jest problem z uzyskaniem odszkodowania lub proponowana kwota jest zaniżona. I właśnie w takich przypadkach warto jest nie zwlekać tylko skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika, specjalisty oraz samemu dowiedzieć się więcej o własnych prawach. SPAM dowiecie się więcej o prawach osoby która w wypadku straciła członka rodziny.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: odszkodowanie

Postprzez Olkka » 20 wrz 2019, o 14:40

Może czasem warto poradzić się kogoś doświadczonego, kto zna się na prawie i pomoże nam sprawę poprowadzić tak aby zakończyła się po naszej myśli. Od siebie mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego z Warszawy- to radca prawny, były sędzia. Ma duże doświadczenie i wiedzą. Mnie pomagał akurat w sprawie spadkowej i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: odszkodowanie

Postprzez Amela22 » 23 paź 2019, o 17:14

Olkka napisał(a):Może czasem warto poradzić się kogoś doświadczonego, kto zna się na prawie i pomoże nam sprawę poprowadzić tak aby zakończyła się po naszej myśli. Od siebie mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego z Warszawy- to radca prawny, były sędzia. Ma duże doświadczenie i wiedzą. Mnie pomagał akurat w sprawie spadkowej i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.


Również mogę się podpisać pod Panem Wieczorskim. Ogólnie specjalizuje się w postępowaniach nieprocesowych. U nas w rodzinie pomagał przy podziale majątku siostry podczas rozwodu i dobrze wspominamy tą współpracę.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: odszkodowanie

Postprzez Michalina67 » 23 lip 2020, o 17:56

Firm, które udzielają pomocy w tym zakresie jest bardzo dużo. Warto jednak wybrać kogoś polecanego. Moja znajoma skorzystała kiedyś z usług jednej firmy i nie trafiła na specjalistów, ale na osoby, które niewiele wiedziały co powinny zrobić :)

Michalina67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lip 2020, o 17:44

Re: odszkodowanie

Postprzez rogatka » 11 sty 2021, o 12:54

Ubezpieczyciele najczęściej zaniżają kwotę odszkodowania. A jak masz za plecami pomoc prawną, to już wypłata odszkodowania oraz jego wielkość wyglądają zupelnie inaczej. Wybierz Casus z Warszawy. Oni typowo zajmują się dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: odszkodowanie

Postprzez marian221 » 11 lut 2021, o 21:04

Każdy dostaje takie odszkodowanie jakie chcę. Sam dostałem duże odszkodowanie.
_____________________________________________________________
Hydrokolonoterapia
marian221
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lut 2021, o 21:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]