Deweloper

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Deweloper

Postprzez karoligla » 1 kwi 2019, o 10:25

Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?
karoligla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 11:41

Re: Deweloper

Postprzez freya » 24 kwi 2019, o 16:14

Jak się rozglądałam tam za mieszkaniem to wpadło mi w oko osiedle Moden Tower, fajne bo z okien widać Zatokę a jeśli bym miała kupić mieszkanie w trójmieście to tylko z widokiem na morze
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Deweloper

Postprzez ezek » 19 wrz 2019, o 18:25

Mieszkanie nad morzem to rewelacyjne rozwiązanie. Widok z okna na morze to moje marzenie.
ezek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 18:17

Re: Deweloper

Postprzez lexyy » 27 wrz 2019, o 21:44

Dziewczyny pytanie do Was, kogo polecacie z Warszawy a najlepiej z Ożarowa? Facet dostał lepszą pracę i czeka nas przeprowadzka, troche wynajmowaliśmy w stolicy ale czuję się na maksa przytłoczona i ceny też dużo bardziej mi się podobają pod Warszawą, bo jednak mozna sobie pozwolić na większe lokum za te same pieniądze.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Deweloper

Postprzez pani_jeziora » 15 wrz 2020, o 14:45

kupiłaś coś? Dobre opinie słyszałam o home premium, moja koleżanka mieszka w segmencie przez nich budowanym i jest bardzo zadowolona, zresztą widziałam to ma ładnie, mieszkania też mają
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Deweloper

Postprzez rogatka » 24 lis 2020, o 13:04

W podwarszawskich Ząbkach polecam dewelopera Lux Home. Budują piękne osiedla i domy, a ceny od 4,5tys/m2 czyli dwa (i więcej!) razy niższe niż w Warszawie.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Deweloper

Postprzez lexyy » 25 lis 2020, o 21:19

pani_jeziora napisał(a):kupiłaś coś? Dobre opinie słyszałam o home premium, moja koleżanka mieszka w segmencie przez nich budowanym i jest bardzo zadowolona, zresztą widziałam to ma ładnie, mieszkania też mają

w końcu jeszcze nic nie kupiliśmy przez życiowe zawirowania ale temat aktualny, też o tym deweloperze pozytywy słyszałam, nawet sobie zrobiliśmy wycieczkę i patrzyliśmy jak wyglądają inne osiedla oddane przez niego
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Deweloper

Postprzez Zosia18 » 25 kwi 2021, o 19:13

A ja polecam zielone płuca Trójmiasta, czyli jego południowe przedmieścia. W Pruszczu Gdańskim https://szymichowski.pl buduje mi właśnie moje wymarzone mieszkanie. Już nie mogę się doczekać do oddania kluczy. Jestem zadowolona z tej lokalizacji, jak i z samego dewelopera.
Zosia18
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 maja 2020, o 14:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Ronter