Suplementy odmładzające - czy warto?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez madziadziaxx1241 » 12 sie 2019, o 15:52

Hej, przysiedziałam ostatnio dosyć długo czytając na temat suplementów które odmładzają, ujędrniają skórę, wzmacniają włosy i temu podobne. W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam i nie mogłam jakoś przekonać, ale ostatnio dokonałam zakupu.

Minął tydzień i ku mojemu zdziwieniu widać pierwsze efekty na paznokciach.
Sądzicie, że warto stosować dalej suplement?

Dokładnie chodzi mi o ten:
https://allegro.pl/oferta/eliksir-mlodo ... 8138402380
madziadziaxx1241
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2019, o 17:48

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez kkoza338 » 22 sie 2019, o 15:27

Osobiście zawsze byłam przeciwna suplementom. Teraz po kilku próbach uważam jednak, że jeśli dobierzemy je odpowiednie, to potrafią zdziałać cuda ;)

Żeby się przekonać, trzeba przetestować na własnej skórze.
kkoza338
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2019, o 17:25

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez oliwiakobiera » 26 sie 2019, o 16:12

Stosuje suplementy od początku tego roku ze wsparciem mojej przyjaciółki dietetyczki. Kto nie spróbuje ten się nie przekona, ale jest to naprawdę zauważalne wsparcie w poprawianiu sylwetki czy też wyglądu

U mnie widać to przede wszystkim na włosach :)
oliwiakobiera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 16:09

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez pannamigotka » 27 sie 2019, o 13:11

Witam.
Ostatnim czasy, zaczęłam stosować suplement o nazwie 'Beauty' i muszę wam powiedzieć, że za tą cenę, naprawdę się zdziwiłam.
Nie dość, że przestały rozdwajać mi się końcówki na włosach, to jakby mam mniej zmarszczek :)

A wy dziewczyny znacie jeszcze jakieś inne suplementy w rozsądnych cenach?
Pozdrawiam

Więcej an ten temat można poczytać kopiując link producenta:

pannamigotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 12:31

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez bakus23 » 1 wrz 2019, o 10:19

Ja z kolei polecam wam stronkę: https://top-supplementen.nl/tryptofaan- ... et-alleen/ gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo ciekawych informacji w kwestii treningu i zdrowego odżywiania. Polecam wam sprawdzić, bo moim zdaniem to naprawdę świetna stronka i nie powinniście być w jakikolwiek sposób zawiedzeni.
bakus23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 11:23

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez Drzazsa » 5 wrz 2019, o 14:28

Z reguły w tych suplementach są dosłownie homeopatyczne dawki tych substancji - czyli nie ma ich niemal wcale. Myślę, że nie warto.
Avatar użytkownika
Drzazsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 13:37

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez ellena » 29 wrz 2019, o 23:06

Zawsze warto dbać o siebie. ja przykładowo ostatnio stosuje aloes do picia https://forever-kosmetyki.pl/10-aloes-do-picia Bardzo zdrowy i naturalny, reguluje przemianę materii .Jest to czysty aloes bez barwników i konserwantów.Warto spróbowac
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez kiniaczek93 » 20 gru 2019, o 01:08

niby się mówi że warto o siebie zadbać od środka jednak jakoś nie specjalnie ufam tym suplementom... leki co innego ale są takie leki ?
kiniaczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 23:44

Re: Suplementy odmładzające - czy warto?

Postprzez beksa » 30 gru 2019, o 21:57

Kiedyś próbowałam ale mnie nie pomogły dla tego zdecydowałam sie na zabiegi w klinice Bieńkowscy Clinic https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/las ... -rozstepy/ u mnie zdziałali cuda teraz moja buzia wygląda na dużo młodszą :) wogóle rewelacyjnie się czuję. I widzę wzrok zazdrosnych koleżanek z pracy :) więc warto było
beksa
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 lip 2019, o 22:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]