Do kobiet z małą ochotą na seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Lukta » 17 wrz 2019, o 07:23

Kobiety! Mówi się, że kobiety często "boli głowa", kiedy przychodzi pora na seks, że rzadziej mamy ochotę itp... I ja w sumie tak mam. Nie wiem, czy to jest kwestia przemęczenia, czy to jest coś nie tak ze mną, czy po prostu moje mam jakieś podświadome obawy dotyczące mojego partnera, ale rzadko mam ochotę na seks (w przeciwieństwie do niego...). Myślicie, że powinnam pogadać z ginekologiem czy seksuologiem, czy ogolnie sięgnąc po tabletki na poprawę libido?
Bo jest naprawde kiepsko.
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez xena » 20 wrz 2019, o 14:51

Ja z takich tabletek dla babek ogólnie slyszałam o libido therapy. Sama jestem cieakwa czy to pomaga bo mam ten sam problem, no ale poczekam aż ktoś sie jeszcze na forum o tym wypowie.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Kropka. » 22 wrz 2019, o 20:56

Lukta napisał(a):Kobiety! Mówi się, że kobiety często "boli głowa", kiedy przychodzi pora na seks, że rzadziej mamy ochotę itp... I ja w sumie tak mam. Nie wiem, czy to jest kwestia przemęczenia, czy to jest coś nie tak ze mną, czy po prostu moje mam jakieś podświadome obawy dotyczące mojego partnera, ale rzadko mam ochotę na seks (w przeciwieństwie do niego...). Myślicie, że powinnam pogadać z ginekologiem czy seksuologiem, czy ogolnie sięgnąc po tabletki na poprawę libido?
Bo jest naprawde kiepsko.


Rzadko, to znaczy jak często? Czy tobie i partnerowi to przeszkadza? Niektórzy są całkowicie aseksualni i po prostu nie widzą potrzeby uprawiania seksu.
Pogadaj z ginekologiem, bo to mogą być jakieś problemy hormonalne też, ale niekoniecznie. Myślę, że może też wysłać cię do seksuloga, bo może też problem tkwi gdzie indziej.
Kropka.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 wrz 2019, o 20:28

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Pena » 23 wrz 2019, o 14:42

No ale czy czy on Cię podnieca i czy powiedziałaś mu o swoim problemie ?
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez monicabe » 24 wrz 2019, o 14:44

Libido therapy weź, pomoże, bo nie ma co się dalej tak męczyć wiadomo, że jak w łóżku jest dobrze, to w innych sferach jest dobrze, a jak coś nie gra, to potem to rzutuje na inne sprawy, ogólnie przerabiałam.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Lukta » 26 wrz 2019, o 08:43

Oczywiście, że mnie podnieca, co od tego nie mam żadnych wątpliwości. Ale nie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat. Ogólnie jak wyglada działanie tych tabletek o których piszecie? I czy piszecie bo tak sobie poczytałyscie czy rzeczywiśćie brałyście te tabletki?
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez katrinka » 26 wrz 2019, o 14:49

Tak brałam, ogolnie polega to na tym, że bierzesz jedną tabletkę dziennie, ja biorę wieczorem bo mam wrażenie, że największa ochotę na seks mam jakieś pół godziny po wzięciu tabletki ale wiesz,skoro na mnie to tak działa to nie znaczy, że na Ciebie również będzie tak samo działało bo ponoć działają inaczej na różne osoby.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Lukta » 27 wrz 2019, o 10:56

No dobra a jak efekty? Czy sa po jednej tabletce libido therapy czy trzeba trochę poczekać?
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Coffee89 » 27 wrz 2019, o 14:55

Tabletki, uregulowanie hormonów i wsparcie partnera. Czasem po prostu coś może się dziać w życiu drugiej połowy i potrzebuje czegoś innego niż seksu.

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez apidalia » 30 wrz 2019, o 10:43

Zalezy. Ja w sumie czułam zmianę już po jednej tabletce, ale jak czytałam sobie wcześniej opinie w sieci to są babki, które musiąły dłużej brać tabletki aby zobaczyć efekt, na przykład tydzień. Wszystko zależy tutaj od organizmu. Dodam, ze sama porównywałam sobie te tabletki jeszcze z innymi, mianowicie ze stimeą ale moim zdaniem libido therapy są lepsze.
apidalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2019, o 09:30

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:51

Warto spróbować czegoś nowego, np.: https://sensualmadness.pl/29-stymulator-lechtaczki
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez Witalka » 8 gru 2022, o 22:53

to pewnie jakies zmeczenie albo hormony.. zobacz czy kreca cie inni, sa taki eportale jak multirandki itd i tam popiszesz sprawdzisz jeszcze kaska ci wpadnie
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez mariavick » 18 maja 2023, o 14:14

najlepsze są te egzotyczne wyciągi ziół - feminam libido. Niektórzy kruszą je też i rozpuszczają. Działanie szok ....
mariavick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2023, o 13:55

Re: Do kobiet z małą ochotą na seks

Postprzez freya » 14 cze 2023, o 11:12

A jeśli nic nie zadziała to może lepiej zmienić tabletki na takie nowoczesne, z estetrolem w składzie, one nie powodują tylu skutków ubocznych i spadku libido co tabletki starej generacji znane kilka czy kilkanaście lat temu
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników