Problem z odchudzaniem

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Problem z odchudzaniem

Postprzez olaolak » 29 cze 2019, o 22:00

Ja i moja koleżanka miałyśmy problem ze schudnięciem. W zasadzie ja to negatywnie do tego podchodziłam ale ona mnie namówiła na dietetyka. Suma summarum jesteśmy zadowolone :))) Nie drogi, trzeba tylko ankiete wypełnić i już :) dla zainteresowanych podaje meila do tej pani dietetyk poniżej.
Polecam
[email protected]
olaolak
Jestem tu nowa :)

Re: Problem z odchudzaniem

Postprzez Majka2312 » 9 lip 2019, o 19:02

U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)
Majka2312
Miła Kobietka

Postprzez MartaMM » 30 lip 2019, o 19:28

Majka2312 napisał(a):U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)

Też od nich zamawiam;) Jedzenie smaczne i urozmaicone więc się nie nudzi a cenowo też wychodzi całkiem korzystnie.
MartaMM

Postprzez marka4 » 8 wrz 2019, o 19:26

A jeśli aktywność fizyczna i dieta nie działają? mam sporo tłuszczyku na udach i brzuchu, może medycyna estetyczna da radę? Podobno w Magicznej Klinice jest fajny zabieg - lipoliza, na kilka partii ciała. Może miała któraś? Nie boli? I jak wygląda zabieg i ja po?
marka4

Postprzez bogata » 10 wrz 2019, o 15:25

marka4 napisał(a):A jeśli aktywność fizyczna i dieta nie działają? mam sporo tłuszczyku na udach i brzuchu, może medycyna estetyczna da radę? Podobno w Magicznej Klinice jest fajny zabieg - lipoliza, na kilka partii ciała. Może miała któraś? Nie boli? I jak wygląda zabieg i ja po?

Nie ma szans, by to nie dało rady. Medycyna estetyczna powinna być pomocą w skrajnych przypadkach.
bogata

Postprzez AnitaT » 15 wrz 2019, o 18:56

MartaMM napisał(a):
Majka2312 napisał(a):U mnie akurat fajnie sprawdziła się opcja z cateringiem dietetycznym. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim zaczęłam jeść zdrowo i regularnie a to bardzo ułatwiło sprawę;)

Też od nich zamawiam;) Jedzenie smaczne i urozmaicone więc się nie nudzi a cenowo też wychodzi całkiem korzystnie.

Też zamawiam Wygodnądietę. A widziałyście dziewczyny, że mają teraz opcję diety wegetariańskiej? Sama bardzo chętnie bym się na taką przeniosła więc chciałam zapytać czy już ktoś korzystał i jakie opinie? ;)
AnitaT

Postprzez alex1234 » 16 wrz 2019, o 20:07

Myślę, że lipoliza da radę, oczywiście jeśli dieta i aktywność fizyczna nie będą bardziej skuteczne. Trzeba na to czasu. jeśli nie, to w Magicznej Klinice warto - sprawdzone miejsce, dobre ceny i niemal bez bólu.
alex1234
Miła Kobietka

Postprzez silka » 29 wrz 2019, o 14:19

może zmień sposób żywienia, nie tylko na zdrowsze, ale też regularne? może pomóc Ci na pewno jakiś catering dietetyczny, wiele ułatwi
silka

Postprzez marka4 » 29 wrz 2019, o 19:56

Przy odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej może zdarzyć się, że i tak efekt nas nie zadowoli. Takie zabiegi własnie są po to, by pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej (Lipoliza w Magicznej Klinice) czy ujędrnieniem ciała.
marka4

Postprzez krystyna87 » 30 wrz 2019, o 17:00

Mi pomogła jedynie zdrowa i zbilansowana dieta, a dokładnie catering dietetyczny. Korzystam z diety pudełkowej już ponad półroku i efekty są niesamowite. :o
Polecam każdemu! Jeżeli nie wiecie jaki catering zamówić polecam zajrzeć na Cateromarket.pl - tam są wszystkie firmy w jednym miejscu oraz opinie innych użytkowników, co jest bardzo wygodne. :ok:
krystyna87

Postprzez Dawid43 » 10 paź 2019, o 15:33

tam katering wszystko można w własnym zakresie
Dawid43

Postprzez beksa » 10 paź 2019, o 21:58

Przyznam się że nie jestem systematyczną osobą i dieta + ćwiczenia to nie dla mnie :( uwielbiam jeść i kocham słodycze :) ale coś za coś . Koleżanka poleciła mi klinikę Novoderm https://novoderm.pl w której wykonano mi zabieg miejscowej Lifting HIFU redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu, chcę jeszcze zrobić sobie ten zabieg na udach myślę że dla takich osób jak ja to bardzo dobre rozwiązanie :)
beksa

Postprzez Helenka123 » wczoraj, o 13:50

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni.
Helenka123

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]