Gdzie kupujecie zabawki?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez lonly » 19 mar 2017, o 15:01

Są różne fajne eko sklepy (akurat w tym wypadku to popieram), gdzie można zaopatrzyć się w fajne zabawki pobudzające zmysły i rozwijające motorykę

lonly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 mar 2017, o 14:09

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez reika » 30 sie 2017, o 13:50

a my zabawki kupujemy przy okazji zakupów ubrankowych w 5.10.15. Ogromny wybór i niskie ceny, szczegolnie podczas promocji i wyprzedaży, które pojawiają się dość często. Ostatnio udało mi się kupić rowerek biegowy zestaw lego duplo - moi chłopcy zachwyceni :)
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez rafala » 21 wrz 2017, o 12:48

Ja przeważnie kupuję zabawki w sklepach internetowych, jest taniej i zazwyczaj mają większy wybór. Wybierajcie zabawki edukacyjne, na przykład kolocki konstrukcyjne, one rozwijają wyobraźnię oraz kreatywność malucha, to ważna sprawa.

rafala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 02:36

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez 88Mariolka » 21 wrz 2017, o 13:31

Głównie w internecie, sa tansze co pozwala oszczedzic czas i pieniadze.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez elwira321 » 22 wrz 2017, o 13:47

Ja zazwyczaj wybieram sklepy internetowe, większy wybór i niższa cena

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez eleonora5 » 3 paź 2017, o 14:21

W sklepach online jest jeszcze taniej niż stacjonarnie wiec po co wychodzić z domu :D. Ja obecnie przerzuciłam się na sklep mamisie.pl, gdzie poza zabawkami mogę kupić wyprawkę do szkoły, sprzęt sportowy, czy akcesoria dla niemowlaka. Mocno polecam jednak dział z zabawkami, gdzie jest ogromny wybór zabawek dla dziewczynki i chłopca, gier kreatywnych, zabawek LINK wózki dla lalek, zabawki figurki czy roboty. Prawie wszystko.
eleonora5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 14:20

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez tolla9 » 2 lis 2017, o 18:26

Ja kupuję w różnego rodzaju sklepach z kreatywnymi zabawkami oraz grami edukacyjnymi..

tolla9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:21

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez qqlee93 » 11 gru 2017, o 22:21

Ja tak samo jak większość forumowiczek uderzam na zakupy przez intetnet. Jednak jest oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. W sklepie gdzie jest tłok, ludzie się przepychają, ekspedientki mają Cie gdzieś bo to nie jest ich zmartwienie - w pracy maja swoje problemy i inne upierdliwe panie wiec nie chca ci pomoc do tego kolejka, tachanie tych zakpów... Ja ostatnio zamówiłam taki zestaw detektywa za 19 złotych i kurde, takie pieniądz a w sklepie stacjonarnym nie dość, że czas Ci zabierze 5x więcej niż online to jeszcze drożej będzie bo marża za miejsce w sklepie.. Na tej stronce ciągle coś zamawiam i szybko dostaję paczki i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby coś przyszło nie tak :) ZObaczcie sobie różnice jakie mają w cenie z marketami ...

LINK

Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, o 21:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
qqlee93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2017, o 21:56

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Emila88 » 28 mar 2018, o 21:43

A ja kupuję i w sklepach stacjonarnych i w sieci jednak zdecydowanie częściej wybieram tą drugą opcję :) Bardzo lubię sklep Gonzo Toys bo mają niepowtarzalne zabawki, np. Aqua Dragons in Space Deluxe czyli zestaw do hodowli morskich smoków :) Zawiera jajeczka z zahibernowanymi stworzonkami, akwarium w kształcie asteroidy z podświetleniem led, które swoją drogą wygląda naprawdę wystrzałowo a do tego pokarm i niezbędne akcesoria. Smoki wyglądają naprawdę uroczo, dzieciaki mogą obserwować jak rosną, bawią się, rozmnażają itp. Przy okazji budzą w nich ciekawość do zgłębiania wiedzy na ich temat :)
Emila88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 10:02

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Adrianna_88 » 29 mar 2018, o 09:24

Ja początkowo częściej i chętniej kupowałam przez internet, zwłaszcza dla malucha - jest tyle fajnych, małych firm, które można znaleźć w internecie, które wykonują piękne rzeczy! Wystarczy tylko poszukać!

Adrianna_88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 08:54

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Sylwuśka123 » 20 kwi 2018, o 12:23

Ja ostatnio wyszukałam sklep LINK i tam zamawiam rzeczy dla moich pociech. Maskotki ze sklepu są bardzo fajne, takie mięciutkie, więc śmiało można kupować, bo moje dzieciaki zachwycone.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez mamuniaoli » 16 sty 2019, o 17:47

Ja wszystkie zabawki lub akcesoria dla mojego maluszka kupuje przez internet na stronie SPAM. Skład wszystkich rzeczy dostępnych na stronie jest na prawdę dobry dla naszych pociech ;) Dlatego polecam zajrzeć :)

Ostatnio edytowano 23 mar 2019, o 23:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mamuniaoli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 17:44

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Fretka » 18 sty 2019, o 14:51

Allegro i aliexpress.
Avatar użytkownika
Fretka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 sty 2019, o 14:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez agat@ » 19 lut 2019, o 14:08

Ja kupuję zabawki przez internet na stronce Alexandra są ciekawe propozycje zabawek i gier palnszowych. Można znaleźć sporo propozycji dla dzieci w różnym wieku. Cena nie odstrasza przede wszystkim a to jednak dla mnie kluczowy element.
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Anus83 » 17 lip 2019, o 22:25

Ja jestem częstą klientką sklepu Kraina Zabawy. W ofercie mają przeróżne zabawki dla dzieci w różnym wieku. Dużym atutem są konkurencyjne ceny i sprawnie realizowane zamówienia. Polecam.
Anus83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 22:24

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Stella » 24 lip 2019, o 23:06

Powiem tak różnie to bywa - jak wychaczę mega promocje to w smyku czy toystus ale często zdarza mi się też mega fajne zabawki wychaczyć w lumpie
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Górka » 4 sie 2019, o 20:13

Ja wyszukuję promocje, jak chcę kupić daną zabawkę,to kupuję tam, gdzie akurat jest taniej. To chyba jedyne wyjście, by nie przepłacać.
Górka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 sie 2019, o 20:07

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez miki789 » 19 sie 2019, o 14:49

W sieci jest masa sklepów z zabawkami, znalezienie dobrej propozycji nie powinno stanowi ć problemu. Warto sprawdzić opinie o sklepach i porównać sobie ceny przed zakupem.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez jadduus » 10 wrz 2019, o 10:29

Kupowaliśmy dla chłopca klocki konstrukcyjne https://tupiko.pl/produkt/klocki-kl-102 ... udelku-12/. Fajny produkt, bardzo dobre wykonanie, jakość też na poziomie więc na pewno można dziecku bez obaw takie klocki dać do zabawy. Produkt, który ma certyfikaty wykonany rzeczywiście profesjonalnie z myślą o bezpieczeństwie dziecka, które będzie się nimi bawić.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez minka18 » 2 paź 2019, o 12:16

Krakowski Świat Dziecka sdkrak.pl dostarczył nam sporo przeróżnych zabawek. A nasze dzieciaki je uwielbiają! Z resztą szeroki wybór robi także wrażenie - poza klasycznymi zabawkami znajdziecie tam również książeczki.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez AnetKa5 » 4 lut 2020, o 10:48

Różnie, zależy gdzie taniej ;) Najczęściej zdarza mi się na Allegro lub na al.to, bo mają codziennie jakieś promocje i nie tylko na zabawki ;) Wczoraj np. kupiłam zestaw w promocji dla synka: https://lp.al.to/bakugan-20/ uwielbia tę bajkę Bakugan i bawi się z kolegami w przedszkolu, bo też są fanami :D
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Helenka123 » 5 lut 2020, o 10:01

Moim zdaniem, prezent musi być użyteczny. Umożliwiać rozwój fizyczny z zabawą. Na przykład plac zabaw do ogrodu wypełnia te warunki.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez actress » 10 mar 2020, o 12:27

Przyszedl dzis do nas poczta slimak sorter FP, kula, slonik, klocki sensoryczne. W pudełku, w które zapakowane byly zabawki były tez takie papierowe tekturki z tektury falistej więc wzięłam jedną, obkleiłam taśma i rzucilam na podloge obok zabawek. Ola przychodzi do pokoju i... Bierze tekturę. Stoi i bawi się nia juz 10 minut a zabawki leżą i czekają az je zauważy 8-)

Zastanawiam się również nad zapisaniem starszego syna na zajęcia akrobatyczne do sali Airo w Warszawie:
https://airo.fun/park-trampolin/zajecia ... dla-dzieci
Czy którejś dziecko chodziło moze do tej sali zabaw na zajęcia?
Warto? Jak są prowadzone?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Beatka » 18 mar 2020, o 09:51

Ja kupuję z reguły w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście, ale teraz jak są pozamykane to wiadomo, ze nie ma takiej możliwości. Rozglądałam się wczoraj po tych internetowych i muszę powiedzieć Wam, ze niektóre mają fajne promocje ;) Np. sklep Habarri w ramach akcji #zostanwdomu oferuje darmową przesyłkę. Są też inne sklepy, gdzie mają fajne promocje. Moim zdaniem to dobry czas na zakup zabawek ;)
Beatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 09:40

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez karalona » 18 mar 2020, o 21:47

najczęściej na allegro lub w innych sklepach internetowych ze wzgledu na ceny
karalona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 21:32
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]