Problem ze spodniami-chyba damskie

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 5 wrz 2019, o 20:18

Cześć jestem tu nowy i bardzo chciałbym prosić o poradę. Chciałem kupić spodnie w Big Starze niestety nic mi się nie podobało. Więc postawiłem na klasykę i poszedłem do Wranglera. Tam po przymierzeniu z 10 par, które przynosiła mi pani ze sklepu to albo za duże lub na mnie wisiały i niewspomnę o zbyt długich nogawkach. Zakładałem że odpada ingerencja krawcowej bo to już nie to co orginał. Już chciałem zrezygnować i poszukać czegoś w necie może jakieś starsze modele, które mam do dzisiaj i są ok. Wten czas pani przyniosła mi jedną parę,mówiąc proszę jeszcze te przymierzyć powinny być dobre. Przy mojej drobnej budowie ciał i ok 170 wzrostu faktycznie były ok. Na długość idealne może lekko w pasie ciasne ale akceptowalne. Pani ze sklepu powiedzaiała, że wkońcu trafiliśmy. Wyszedłem ze sklepu zadowolony. W domu popatrzyłem na metkę w środku pisało coś L i W i chyba model Eve, które jak sprawdziłem okazały się damskie. Spodnie są mi dobre lecz na ulicy nie chce dziwnie wyglądać. Nie są to rurki bo bym się w sklepie zorentował że to damskie. Nie wiem czy sprzedać czy je poprostu nosić. Dziękuję za jakieś info
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez wercia555 » 9 wrz 2019, o 20:12

Dla mnie wybór jest prosty, jeśli czujesz się w nich źle sprzedaj innym choćby na allegro.pl
Zajrzyj też do HM, Cross Jeans itp. Z tego co widziałam Cross Jeans miał mieć ostatnio dostarczaną nową kolekcję (załapałam się na zapowiedzi:) że nie długo coś nowego). Może tam coś znajdziesz?
Z typowych skinnów mają tam obecnie np: spodnie Travis w kolorach niebieskim (D 196-010) i ciemny szary (D 196-006).
Powodzenia!
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez WhiteChocolate » 10 wrz 2019, o 10:23

W hm są całkiem fajne te jeansu... Nie są jakieś super jakości, ale na pewno bardziej jakoś dopasowane.

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 13 wrz 2019, o 06:39

Generalnie jeansy są bardzo wygodne i posiadają miękki material. Od kolan do nogawki są luźniejsze natomiast pas i uda lekko dopasowane także paska nie potrzebuję. Wg mnie leżą mi dobrze. Nosiłem je już na ulicy ale sam nie wiem czy nie wyglądają damsko. Troche są płytkie kieszenie z przodu i nieco mniejsze kieszenie z tyłu. Nie wiem czy można tu opublikować swoje zdjęcie bo opowiadanie jak leża na mnie te spodnie to jak wróżenie z fusów.
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 17 wrz 2019, o 09:20

Tak to wygląda i będę wdzięczy za sugestie. Za spodnie dałem 298zł Jeśli się da i normalnie wyglądam to czemu nie a jeśli nie to sprzedam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez tereskac1 » 19 wrz 2019, o 17:34

Moim zdaniem na fotkach wyglądasz ok, są po prostu bardziej przylegające do ciała i tyle. Jest to teraz dość modny styl.
Oczywiście Twój wybór: czy sobie zostawisz, czy odsprzedaż dalej innej osobie.
Mój kolega lubi bardzo obcisłe jeansy - ma wręcz tego całą szafę ;) Obsesja hihi.
Ostatnio kupił sobie takie: Travis, w kolorze czarnym, przylegające do ciała, wysoka talia, zwężana nogawka.
Dostępne są na stronie Cross jeans pod nr: D 196-006
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 6 paź 2019, o 08:03

Dziękuję za info jakiś czas mnie n ie było i myślałem, że nikt mi nie odpisze. Podjąłem decyzję i zatrzymuje je dla siebie bo tylko stracę kasę. Są wygodne bo mają bardzo miękki materiał. Jedyne do czego mam zastrzeżenia do moja pupa, która wygląda trochę damsko czy się mylę. Poza tym reszta fasonu mi odpowiada, ewentualnie można założyć coś zasłaniającego pośladki.
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez WhiteChocolate » 7 paź 2019, o 12:18

Oddac do krawcowej i ona by z nimi porządek zrobiła. Najlepsze, najszybsze i najtańsze chyba rozwiązanie

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 7 paź 2019, o 19:31

Hehe i co mam niby powiedzieć proszę Panią kupiłem damskie jeansy i bardzo proszę o przerobienie na męskie? Chybabym się spalił ze wstydu. Poza tym pewnie bym był wyśmiany..
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez Miss.Dior » 8 paź 2019, o 09:50

Myślę, że nie będzie się wy śmianym. Ja w szafce mam z 2-3 pary spodni męskich i sobie w nich chadzam. Poza tym od tego jest krawcowa żeby poprawiać takie rzeczy. Zawsze możesz wymyślić historie, że ma to przerobić dla twojego syna czy tam brata
Avatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 13:52
Lokalizacja: Świdnik

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 8 paź 2019, o 16:47

Miss.Dior napisał(a):Myślę, że nie będzie się wy śmianym. Ja w szafce mam z 2-3 pary spodni męskich i sobie w nich chadzam. Poza tym od tego jest krawcowa żeby poprawiać takie rzeczy. Zawsze możesz wymyślić historie, że ma to przerobić dla twojego syna czy tam brata

Tak ale nasze spoleczeństwo faceta w damskich spodniach jednoznacznie ze pedal trans i nie wiadomo co. Ty masz 2 pary meskich a 1 damska i niech tak zostanie
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez tereskac1 » 11 paź 2019, o 17:38

Zawsze można jeszcze, że przyniosłeś za kogoś do przeróbki, a jest twoich wymiarów itp ;)
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez falafelek » 14 paź 2019, o 12:46

Nie wiem sąd to poczucie zażenowania i hiperbolizowanie. Jeżyny najsłodsze, przesadzasz chłopie.. Ego ci opadnie jak zaniesiesz je do przerobienia? A jak nie to sprzedaj i będzie po problemie. Ktoś próbuje Ci pomóc a tu już negowanie. Nie chcesz to nie.

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 14 paź 2019, o 19:52

Nic nie przesadzam i niczego nie przerabiam bo niby poco ingerować w orginalny krój. Nosze je na codzien sa bardzo wygodne. I uważam ze normalnie w nich wygladam i dobrze leżą
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez bartek1976 » 21 gru 2019, o 15:24

Hej byłem ze spodniami u krawcowej. Nie mówiłem że są damskie chyba nawet nie zauważyla bo stwierdzila ze wyszystko jest ok idealne na rozmiar. Zwrócila tylko uwagę na zbyt szerokie nogawki na dole twierdząc ze sa juz nie modne spodnie typu lekki dzwon. Zaplacilem 20 zl. Wiec nie jest zle. Pozdrawiam
bartek1976
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 19:59

Re: Problem ze spodniami-chyba damskie

Postprzez Julia33 » 10 gru 2022, o 22:53

Nie nosze spodni, bo nie lubie. Natomiast lubie krotkie spodenki,ktore nosze w mieszkaniu
Julia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 gru 2022, o 21:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]