Życiowa metamorfoza

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Życiowa metamorfoza

Postprzez Kasiunia95 » 22 sie 2019, o 10:51

Słuchajcie dziewczyny, przechodziłam ostatnio w moim życiu lekki kryzys :cry: . Zerwałam z chłopakiem i nie potrafiłam znaleźć nowego faceta, który by się mną zajął w odpowiedni sposób. Umówiłam się z moją przyjaciółką na kawę, na której opowiedziała mi że też przeżywała identyczny kryzys. Rozstała się z chłopakiem a nikogo nowego nie potrafiła znaleźć, do czasu. Trafiła na portal randkowy na którym znalazła wielu mężczyzn z okolicy ze zdjęciami i opisami, więc mogła sobie wybrać kogoś kto jej przypadł do gustu. Ja bez wahania również założyłam tam konto i od 3 dni piszę z moim przystojnym sąsiadem, który mieszka blok obok :kiss1 . :woman: .
Kasiunia95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 10:49

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez Eryk0805 » 22 sie 2019, o 12:09

Na pewno to tak działa, na bank akurat na nim był somsiad i to jeszcze przystojny...
Avatar użytkownika
Eryk0805
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 12:05
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez Kasiunia95 » 22 sie 2019, o 12:21

Eryk0805 napisał(a):Na pewno to tak działa, na bank akurat na nim był somsiad i to jeszcze przystojny...


Miałam akurat duże szczęście jeśli o to chodzi, każdemu się może udać :)
Kasiunia95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 10:49

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez Rustyka » 29 sie 2019, o 10:46

Nie rozumiem dlaczego po rozstaniu szukałaś od razu następnego faceta? :D To chyba jednak nie był dla Ciebie taki szok, skoro bez pardonu założyłaś konto na pierwszym lepszym portalu randkowym?

Wykonamy dla Ciebie szafy na wymiar! Szklane drzwi? Skośny sufit? Szafa we wnęce? To dla nas żaden problem!
Rustyka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sie 2019, o 10:40

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez Xyveria » 9 paź 2019, o 11:24

Życie pisze różne scenariusze, powodzenia :D
Xyveria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 09:39

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez justa2119 » 24 paź 2019, o 19:03

Kasiunia95 napisał(a):Słuchajcie dziewczyny, przechodziłam ostatnio w moim życiu lekki kryzys :cry: . Zerwałam z chłopakiem i nie potrafiłam znaleźć nowego faceta, który by się mną zajął w odpowiedni sposób. Umówiłam się z moją przyjaciółką na kawę, na której opowiedziała mi że też przeżywała identyczny kryzys. Rozstała się z chłopakiem a nikogo nowego nie potrafiła znaleźć, do czasu. Trafiła na portal randkowy na którym znalazła wielu mężczyzn z okolicy ze zdjęciami i opisami, więc mogła sobie wybrać kogoś kto jej przypadł do gustu. Ja bez wahania również założyłam tam konto i od 3 dni piszę z moim przystojnym sąsiadem, który mieszka blok obok :kiss1 . :woman: .



Aby rozwiać wątpliwości możesz posłużyć się miłosnym rytuałem, opartym na białej magii. Ja korzystałam z pomocy rytualisty Dagom Molfara, który pomógl mi zyskać pewność, a w konsekwencji - partnera.
justa2119
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 18:57

Re: Życiowa metamorfoza

Postprzez Magdaaa8 » 25 paź 2019, o 12:06

Zadbaj o siebie psychicznie jak i fizycznie ;) warto ułożyć sobie wszystko na spokojnie w głowie zanim wejdzie się na nowy etap. Ja polecam spotkanie z p. Marysią Kmieciak w Centrum Zmiany w Życiu. Są opcje rozmowy przez skypa w razie czego. Pamiętaj że zamiecione pod dywan sprawy piętrzą się ;)
Życzę odwagi i dużo miłości
Magdaaa8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 paź 2019, o 19:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]