sala weselna Pruszków i okolice

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez majuszka » 29 wrz 2019, o 20:41

konkretne pytanie: macie jakąś godną polecenia salę weselną w Pruszkowie lub okolicach?
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez syletka » 1 paź 2019, o 19:03

A jakie masz kryteria co do wyboru sali? :) w Pruszkowie i okolicach mam kilka swoich typów, ale wszystko zależy od tego, jak duża sala cię interesuje, w jakim klimacie, czy z obsługą itp
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez kasztanka » 8 paź 2019, o 20:57

majuszka napisał(a):konkretne pytanie: macie jakąś godną polecenia salę weselną w Pruszkowie lub okolicach?


prosto z mostu: Astoria w Kaniach, zaraz pod Pruszkowem. Zerknij sobie na grupki ślubne na fejsie - mają tam super opinie :)
kasztanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2019, o 21:14

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez majuszka » 16 paź 2019, o 21:32

kasztanka napisał(a):
majuszka napisał(a):konkretne pytanie: macie jakąś godną polecenia salę weselną w Pruszkowie lub okolicach?


prosto z mostu: Astoria w Kaniach, zaraz pod Pruszkowem. Zerknij sobie na grupki ślubne na fejsie - mają tam super opinie :)


no słyszłam o nich. Możesz sama coś więcej o nich powiedzieć?
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez bronka » 20 paź 2019, o 18:44

majuszka napisał(a):
kasztanka napisał(a):
majuszka napisał(a):konkretne pytanie: macie jakąś godną polecenia salę weselną w Pruszkowie lub okolicach?


prosto z mostu: Astoria w Kaniach, zaraz pod Pruszkowem. Zerknij sobie na grupki ślubne na fejsie - mają tam super opinie :)


no słyszłam o nich. Możesz sama coś więcej o nich powiedzieć?



też się chętnie czegoś więcej dowiem o tej sali :) sama zaczynam powoli rozglądać się za jakąś salą, więc może ta? :) daj prosze znać
bronka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 wrz 2019, o 20:52

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez oleskowa » 27 paź 2019, o 23:39

majuszka - no i znalazłaś jakąś sale?
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez OlaMola » 3 lis 2019, o 19:13

to jeszcze ja się podepnę pod ten temat. Też rozpoczynam poszukiwania sali, ale bardziej na takie skromne przyjęcie po ślubie aniżeli stricte weselicho :) polećcie jakieś restauracje lub sale z klasą :)
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00

Re: sala weselna Pruszków i okolice

Postprzez majuszka » 28 lis 2019, o 15:39

wciąż poszukuję ;) ale jestem umówiona w przyszłym tygodniu na spotkanie w Astroii w Kaniach. Dam znać co z tego wyjdzie :)
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]