Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Basi1898 » 8 sie 2018, o 12:29

Kiedyś na pewno częściej, ale teraz mam już większą wiedzę na temat składników w tych daniach i często po przeczytaniu taaaaaaaaaaaakiej listy dochodzę do wniosku, że jednak wolę poświęcić czas na gotowanie :)

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:07

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez BlueLagoona » 27 sie 2018, o 21:23

A ja dziś poszłam na totalną łatwiznę..ale nie dawno co wróciłam i już mi się nie chciało nic robić na kolację: kupiłam gotową sałatkę z kaszą bulglur, kurczak, papryka, groszek + hummus ( Perla To go ) Pyszne. :D
Avatar użytkownika
BlueLagoona
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 lip 2018, o 22:19

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Edytkaaa » 25 wrz 2018, o 17:15

Ja muszę się przyznać, że niestety czasem korzystam jak muszę przygotować coś na szybko.

Marzysz o nowoczesnej łazience? Doskonałym rozwiązaniem będzie https://tanialazienka.com/zestaw-prysznicowy-massi-blu-bateria-deszczownica.html
Edytkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 17:13

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Kasiak » 27 wrz 2018, o 06:46

Rzadko, to już naprawdę musi mnie pełne lenistwo złapać. Ale za to korzystam z gotowych przepisów - Wpierw dam Wam przepis mojej ulubionej pasty, z którą nie mogę się rozstać ani na dzień - to jets przepyszne pesto tyle że z cukinii xD SPAM
Ballarini nie dość, że ma cudowne akcesoria kuchenne, garnki żeliwne, patelnie grillowe i do pieczenia, a dodatkowo to jeszcez zaskakują przepisami przeróżnorodnymi w tym i vege!

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 11:11 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez milosniczkawin » 1 paź 2018, o 09:43

Ja nie kupuje gotowych dań, jak już nie chce mi się samemu nic robić to zamawiam obiad lub pizzę. Mam kilka sprawdzonych miejscówek




__________________
https://serowarpodlaski.pl
milosniczkawin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 paź 2018, o 09:39

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez liniana » 4 paź 2018, o 10:40

Zdarza mi się korzystać z gotowców, wybieram takie z dobrym składem i czasami jak ni emam czasu na gotowanie to wrzucam sobie flaki z łowicza do podgrzania i obiad mam z głowy bo można się nimi spokojnie w 2 osoby najeść.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Evel » 4 paź 2018, o 14:23

No jasne, naleśniki z biedronki to moje ulubione naleśniki :) :)
Evel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 paź 2018, o 13:43

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez magda23 » 23 paź 2018, o 12:53

Ja bardzo często z takich korzystam, niestety nie zawsze mam czas żeby ugotować coś porządnego.

Przygotowanie dobrego tortu urodzinowego wiąże się z dużą ilością wolnego czasu. Co dopiero samo jego dekorowanie! Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Piękne torty na urodziny to gwarancja udanego przyjęcia!
magda23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2018, o 12:51

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Jinka » 10 sty 2019, o 19:17

Czasami kupuje też Łowicz dziś na obiad.... :) Zależy na co mamy ochotę, szybki pomysł, smaczny sos , tylko zalewamy mięsko czy makaron i pieczemy. Lubię takie szybkie i dobre rozwiązania.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez MonaLisa » 30 sty 2019, o 01:22

Gotowe kupuje tylko półprodukty, albo składniki, które ciężko samemu przygotować. Ostatnio zwariowałam na punkcie przetworów tradycyjnych, które zamawiam SPAM . Wygodnie i meeega smacznie, polecam każdej z Was, która tak, jak ja nie ma czasu lub możliwości zrobienia takich przysmaków na własną rękę.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MonaLisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lip 2018, o 11:11

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez joasia92 » 6 lut 2019, o 21:53

Zdecydowanie :D Nie mam talentu niestety w tej kwestii, np. ostatnio poratowały mnie SPAM. Myślę, że jeśli ktoś tak jak ja nie ma talentu, albo po prostu czasu to trzeba korzystać z udogodnień dzisiejszego świata :)

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:03 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
joasia92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 lut 2019, o 21:50

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Ona1988 » 7 lut 2019, o 00:11

ja jak mam smaki na barszcz to kupuje ten z krakusa. Nie mam ochoty bawić się burakami i później wszystko czyścić z czerwonego soku. Do tego kupię krokieta i obiad palce lizać

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez nadebro » 15 lut 2019, o 13:39

Gotowanie samemu jest tak ekscytujące że każdy może to robić tylko musi znaleść przepis na to co lubi oraz żeby przynosiło przyjemność :)

https://www.youtube.com/channel/UCYBx1FOoruUrVSO-ZQcHJFA
Hiszpania pokoje,wczasy,nieruchomości, mieszkania zakup, relaks nad morzem śródziemnym, zapraszam na youtube wybierzesz co zechcesz z filmików z różnych dziedzin
nadebro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2019, o 13:01

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Kasiak » 5 maja 2019, o 22:41

Ja bardzo lubie wszelkie naturalne zupki Babci Zosi, które wystarczy wrzucić do garnka, zagotować i może nieco doprawić. Ale poza tym to gotuje sama i korzystam z łatwych przepisów znalezionych na stronie producenta Ballarini
SPAM

Ostatnio edytowano 14 maja 2019, o 17:44 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez donatka » 14 maja 2019, o 18:56

Też czasami korzystam z gotowców, można znaleźć smaczne z dobrymi składami, często kupuję flaki z łowicza, mają też bardzo fajne sosy, słodko kwaśny dużo bardziej mi smakuje gotowy niż domowy :D serio, nie potrafię tego smaku odtworzyć
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez kajmelka » 17 maja 2019, o 12:50

zawsze po przeczytaniu skłądu :) jak jest okej - to tak. Długie składy u mnie odpadają
kajmelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 12:38

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Woollie » 30 maja 2019, o 10:14

Jak nie mam czasu to jak najbardziej. Całkiem lubie te gotowe zestawy obiadowe z biedry albo lasagne.
Avatar użytkownika
Woollie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 maja 2019, o 09:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez docha » 30 lip 2019, o 23:26

Jak nie mam czasu to owszem, ratuję się gotowcami, po to są ;) Moje ostatnie odkrycie to kaszotto i risotto z łowicza, takie do mikrofali w 2 minuty, no rewelacja.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez alicja.m » 28 sie 2019, o 13:35

Ja niestety kupuję sobie gotowe dania dosyć często :( Próbuję z nich zrezygnować, ale często po pracy nie mam po prostu siły na gotowanie. Co innego w weekend - wtedy zawsze przyrządzam coś ciekawego - zawsze staram się gotować nowe dania, żeby nie popaść w rutynę.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez agnieszka980 » 7 lis 2019, o 16:14

różnie, raz tak, raz tak. Lubię kuchnię włoską ;) Często kupuję włoskie produkty ;)
agnieszka980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 16:11

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Alusia3 » 29 sty 2020, o 14:39

ja co prawda nie mam zwykle sporo czasu na przygotowywanie dań, ale nie chciałabym też wiecznie kupowac takich gotowych ze sklepu czy zamawiac. Po pierwsze to spory wydatek a po drugie nie zawsze mamy pewność co jemy .Żeby jednak przyspieszyć przygotowywanie dań zdecydowałam się kupić kilka gadżetów kuchennych a w tym Camry CR 4623 Blender , i wiecie co? teraz już przynajmniej mam czyste sumienie ,że moje dzieci i mąż jedzą zdrowo :D bo szybko blenduje się tym urzadzeniem zupki i przygotowuje sałatki czy ciasto na placki ziemniaczane
Alusia3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 sty 2020, o 14:37

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez Tamata23222 » 4 mar 2020, o 19:57

Również przez Internet, np. za pośrednictwem strony gazetek reklamowych można odnaleźć produkty w niższych cenach z którego można ugotować obiad https://gazetkipromocje.pl/
Tamata23222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 19:53

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez kocimietka » 24 mar 2020, o 12:48

Tak, korzystam. Czasem po prostu nie mam czasu albo ochoty marnowac wolnego na gotowanie i wtedy to jest bardzo spoko opcja.
kocimietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 12:29

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez AnitaT » 13 maja 2020, o 16:13

Czasem mi sie zdarza, choć gdy mam więcej wolnego czasu to lubię też sama coś upichcić;) I tak na dziś przygotowałam sakiewki ze szpinakiem z tego przepisu https://drosed.pl/przepis/sakiewki-ze-s ... ydzianego/ i wyszło bardzo smacznie;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Korzystacie z gotowych dań, które można kupić w sklepie?

Postprzez majakolla » 19 cze 2020, o 17:06

Z gotowych dan nie, ale ostatnio polubilam sie z mieszankami Monini np (soczewica, brazowy ryz, orkisz). Sa super smaczne i mozna nawet jesc na zimno ;)
majakolla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2020, o 17:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Google [Bot], Google Adsense [Bot]