Zabawa z dziećmi

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez a_gatka » 31 maja 2017, o 15:36

Świeże powietrze, zabawy kreatywne, a przede wszystkim czas wspólny z bliskimi. :)
a_gatka
 

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez laelia » 2 cze 2017, o 20:14

My z Adasiem najbardziej lubimy się bawić lego duplo - seria My Town. Zbieramy od jakiegoś czasu, i mamy te zestawy:

Przedszkole:

Obrazek


Przyjęcie urodzinowe:

Obrazek

Pizzeria:

Obrazek




i dziś kupione na Dzień Dziecka: - Domek
Obrazek

Adaś bardzo lubi się tym bawić i.. ja także :D Mamy mnóstwo frajdy!

Jeszcze chciałabym mu kupić Lego Miasteczko, ale to już chyba dopiero na urodziny pod koniec roku

o to:
Obrazek

Uwielbiam tą serię :serca

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez lana » 7 cze 2017, o 20:30

wszystko zalezy od naturalnych preferencji, ale dziecku najwiecje trzeba pokazywac żeby samo ocenilo co go interesuje, warto wybrać się do jakiś instytucji an warsztaty edukacyjne itd

lana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 20:05

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez jmarzena86 » 12 cze 2017, o 11:23

najlepsza zabawa na świeżym powietrzu
jmarzena86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 11:13

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez roksana0592 » 7 wrz 2017, o 22:02

Zabawa w domu z dziećmi może być bardzo fajna, to powoduje że relacje rodzinne są na najwyższym poziomie :) mimo to, uważam osobiście, że warto dzieci zabierać też w inne ciekawe miejsca i place zabaw :) ostatnio z moim braciszkiem 8-letnim byłam w sali zabaw w Lublinie i tam również można było skorzystać z trampolin dla dzieci :) mały oszalał, myślałam, że nie zabiorę go do domu, tak mu się spodobało :D polecam Wam bo naprawdę świetna sprawa, a jak wiemy radość dzieci jest bezcenna :) LINK
roksana0592
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sie 2017, o 22:21

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez 88Mariolka » 21 wrz 2017, o 13:39

Moja sześcioletnia córcia bardzo lubi ze mną gotować i piec przede wszystkim babeczki.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez minka18 » 12 lis 2019, o 18:35

Czasami najlepszą formą zabawy jest odpalenie dzieciakom dobrej telewizji. Od kiedy posiadamy cyfrową telewizję kablową 3 generacji Jambox jambox.pl to wybieramy dla nich pakiety tematyczne dla dzieci. A jest tam sporo kanałów z bajkami, do wyboru do koloru!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez 123kala » 31 sty 2020, o 15:55

Dzień dobry :)
A może zainteresuje Was taki pomysł spędzania czasu z dzieckiem. Możecie aktywnie pomóc mi w rozwoju tego :)
Potrzebuję Waszej pomocy w wypełnieniu ankiety dla matek, babć, ojców i dziadków.
Ankieta dotyczy nowej gry edukacyjnej dla dzieciaków połączonej z aplikacją.

Ma na celu budowanie pozytywnej samooceny naszych dzieci, więzi wspólnej i rozwijaniu ich zdolności i kreatywności. PRZEZ ZABAWĘ I ŚMIECH!
Zostawcie swojego maila to wyślemy darmową paczkę testową :)

https://forms.gle/u2W54zY6R7CuUNuTA

Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękuję za poświęcony czas.
123kala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sty 2020, o 15:38

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez urodaswiata » 3 lut 2020, o 11:48

U mnie sprawdza się mata do zabawy z firmy KoAla HandMade zabawki rozkladamy i bawimy się świetnie, a po wszystkim wszystko zwijamy i jest porządek :) polecam sprawdzić.
urodaswiata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 11:56
Lokalizacja: Sopot

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez Beatka » 29 sie 2023, o 14:56

U nas idealną, wspólną zabawą jest ... składanie klocków :D Mam istnego fana wszelkich klocków w domu, więc każdy prezent i czas wolny kręci się wokół nich :D Ostatnio od wujka dostał taki zestaw https://cobi.pl/klocki/executive-editio ... 13366.html także było co robić :D
Beatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 09:40

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez olae » 31 sie 2023, o 14:20

My uwielbiamy grać razem w UNO i DOOBLE!
olae
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 sie 2020, o 13:29

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez albin61 » 21 wrz 2023, o 14:32

Park rozrywki to miejsce, w którym cała rodzina może spędzić wyjątkowe chwile – z mnóstwem atrakcji i we wspólnym gronie. Wizyta w lunaparku jest okazją do odpoczynku, zacieśnienia więzów, ale i poznania nowych atrakcji i rozrywek, jak i przełamania własnego strachu.

Avatar użytkownika
albin61
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 wrz 2023, o 14:30
Lokalizacja: Rabka

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez docha » 1 paź 2023, o 21:57

A jaki macie pomysły na zabawy plastyczne? Zaraz będzie szara bura jesień, trzeba się czymś zająć z dzieciakami :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez Theila » 2 paź 2023, o 19:47

U nas super była zabawa ostatnio godzinami z ASTRA farbami do szkła i tkanin. Nie wiem czy macie, ale to polecam rękoma i nogami.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez wenek » 12 paź 2023, o 16:21

U nas świetnie sprawdza się czytanie książek, mój młodszy synek słucha, a ja ze starszą córką czytam. Ostatnio bardzo nam się spodobała książka „Zrzędnik” Krępskiej Moniki i Borowskiej Magdaleny jest przepięknie napisana i dzieciaki mogą z niej dużo wynieść.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez docha » 18 paź 2023, o 15:32

Theila napisał(a):U nas super była zabawa ostatnio godzinami z ASTRA farbami do szkła i tkanin. Nie wiem czy macie, ale to polecam rękoma i nogami.

Zaciekawiłaś mnie. Zwłaszcza te do tkanin brzmią nieźle, można zaprojektować własną koszulkę? To się nie spierze?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez Żabnik » 26 paź 2023, o 14:06

Układanki logiczne to rodzaj gry logicznej, której celem jest rozwiązanie określonego problemu za pomocą dedukcji, logiki i systematycznego podejścia. Są one popularne zarówno wśród dzieci, jako zabawne wyzwania umysłowe, jak i wśród dorosłych, którzy lubią stymulujące intelektualnie zadania. Gra logiczna polegająca na wypełnianiu siatki 9x9 liczbami od 1 do 9 w taki sposób, aby w każdym wierszu, kolumnie i 3x3 kwadracie nie powtarzały się żadne liczby. https://smartmemories.pl/sklep/zabawki- ... kacyjnymi/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez olka411 » 27 paź 2023, o 12:44

no wiec, zawsze super jest budowanie namiotu z kocow w salonie i udawanie, ze jest sie w lesie czy na dzikiej wyspie. mozna tez zrobic domowy teatrzyk, gdzie kazde z was odgrywa jakas postac z wymyslonej historii. robienie ciastoliny w domu tez jest hit - latwo i tanio, a dzieciaki uwielbiaja lepic rozne rzeczy. jesli macie ochote na cos bardziej ruchowego, mozna organizowac domowe igrzyska olimpijskie z konkurencjami typu bieg przez przeszkody z poduszkami czy skakanie w workach. jezeli jest piekna pogoda, polecam malowanie woda na chodniku - wystarczy pędzel i wiadro wody. dla tych co lubia tworzyc, mozna zrobic wspolny projekt z recyklingu, np. robienie robotow z pustych pudelek. jeszcze jest opcja kulinarna - wspolne pieczenie ciasteczek czy robienie mini pizzy. i na koniec, nic nie bije dobrej starej gry w planszowke czy karty. mam nadzieje, ze pomoglam i zainspirowalam do zabawy!
olka411
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2023, o 12:05

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez Żabnik » 1 lis 2023, o 01:26

Dla dzieci w wieku 7 lat odpowiednie są różnorodne zabawki, które wspierają ich rozwój intelektualny, społeczny i emocjonalny. W tym wieku dzieci nadal rozwijają swoje umiejętności poznawcze, kreatywność oraz zdolności motoryczne. Ważne jest, aby dobierać zabawki odpowiednie do zainteresowań i umiejętności dziecka, biorąc pod uwagę jego rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Zabawki powinny zachęcać do aktywności kreatywnej, rozwijać wyobraźnię oraz umiejętności interpersonalne. https://smartmemories.pl/atrybut-produktu/wiek/7-lat/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez pgnap » 13 lis 2023, o 15:42

Zależy jak dużo dziecko, ale dla mniejszych pociech polecam zabawy podczas kąpieli :) Kupiłam zabawkę stąd https://lananna.pl/sklep-internetowy/kategoria/108-fat-brain-toy.html i problem z niechęcią do mycia znikł :D :D

pgnap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2023, o 16:01

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez Mkarolka » 15 lis 2023, o 10:25

Dla mnie najważniejsze jest, aby dzieciaki nie siedziały cały dzień przed telewizorem lub komputerem. Z doświadczenia jednak wiem, że nie wystarczy kupić zabawki dzieciakom i sprawa załatwiona, ponieważ trzeba się z nimi bawić. My lubimy organizować rodzinne wieczory planszówek, wspólnie upiec jakieś proste ciastka lub zająć się jakimiś bardziej artystycznymi projektami. Niedawno kupiłam do domu malowanie po numerach i jest to absolutny hit <3 Sama nie wiem, czy bardziej mi się podoba czy dzieciom :D Zabawa ta wymaga jednak sporo cierpliwości, więc w przypadku ruchliwych dzieci może się nie sprawdzić
Mkarolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2023, o 10:17

Re: Zabawa z dziećmi

Postprzez bahringer.leda » 7 gru 2023, o 15:11

Black Friday jest znanym na całym świecie dniem okazji i obniżek cen. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach i kupić potrzebne produkty w cenach niższych niż na co dzień. Z racji tego, że konsola Xbox Series X znajduje się na ich liście życzeń wielu graczy z całego świata, w Black Friday cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Avatar użytkownika
bahringer.leda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2023, o 15:10
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron