specyfiki X w 1

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

specyfiki X w 1

Postprzez frutka » 13 lis 2019, o 11:29

Czołem babeczki!
Powiedzcie mi proszę jak oceniacie kosmetyki inne preparaty z kategorii "X w jednym", czyli wspomagające kilka różnych aspektów naszej urody :woman: ? Zainteresował mnie jeden specyfik, który rzekomo świetnie działa i na skórę, i na włosy, i na paznokcie... No z opisu to bym powiedziała, że trafił mi się ósmy cud świata :roll:
Taki środek/suplement faktycznie może mieć uniwersalne działanie?
frutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lip 2019, o 13:58

Re: specyfiki X w 1

Postprzez frutka » 18 lis 2019, o 09:14

frutka napisał(a):Czołem babeczki!
Powiedzcie mi proszę jak oceniacie kosmetyki inne preparaty z kategorii "X w jednym", czyli wspomagające kilka różnych aspektów naszej urody :woman: ? Zainteresował mnie jeden specyfik, który rzekomo świetnie działa i na skórę, i na włosy, i na paznokcie... No z opisu to bym powiedziała, że trafił mi się ósmy cud świata :roll:
Taki środek/suplement faktycznie może mieć uniwersalne działanie?


EDIT
Żeby nie było, że wymyślam albo pisałam po próżnicy - na taniesuple com/pl/ 4603-solgar-formula-wlosy-skora-paznokcie-120-tabletek-0000006021 znajdziecie pełną specyfikację.
I co, warto wypróbować tego Solgara?
frutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lip 2019, o 13:58

Re: specyfiki X w 1

Postprzez kiniaczek93 » 20 gru 2019, o 00:44

Nie wiem jak to jest z takimi kosmetykami ale ja mam w tym stylu lakier Extend 5w1 który ma funkcje bazy koloru i topu i rzeczywiście z tych funkcji się wywiązuje więc jest to możliwe :)
kiniaczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 23:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]