srebro koloidalne

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

srebro koloidalne

Postprzez martaokil » 9 sie 2019, o 14:13

Czy srebro koloidalne wam pomogło na problemy z trądzikiem, ogólnie pod problemy cery wrażliwej? Dużo czytałam, ale nie wiem, czy jestem do końca przekonana. Czy to nie jest przypadkiem jakaś kolejna ściema?
martaokil
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2018, o 12:30

Re: srebro koloidalne

Postprzez elacara » 12 sie 2019, o 08:52

Miałam tendencję do łapania grzybicy paznokci. Kiedyś sporo czytałam o właściwościach srebra koloidalnego i postanowiłam na próbę zainwestować w https://proaktiv.pl/s/2-28-0-NIEJONOWE- ... 00-ml.html. Opłaciło się, bo stan skóry się poprawił. Zaczęłam początkowo na paznokcie używać, a później rozszerzyłam na całe ciało, w tym na twarz. Kremy nie mają nawet startu.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: srebro koloidalne

Postprzez edytaszczyrk » 20 lis 2019, o 13:33

Polecam wszystkim zajrzeć do oferty przygotowanej przez proaktiv.pl i sięgnąć po ich kosmetyki – bardzo dobra jakość kremów, dzięki którym rzeczywiście możliwe będzie opóźnienie procesów starzenia się skóry. Ja stosuje 2 miesiąc i efekty są widoczne.
edytaszczyrk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 14:00

Re: srebro koloidalne

Postprzez Magret » 21 lis 2019, o 14:38

Srebro koloidalne ma właściwości przeciwbakteryjne, więc może pomóc z trądzikiem.

Magret
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 13:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]