Ulubione perfumy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Ulubione perfumy

Postprzez a_gatka » 30 maja 2017, o 08:24

Mojej wersji Chloe już nie produkują. :/
a_gatka
 

Re: Ulubione perfumy

Postprzez alex1234 » 23 cze 2017, o 08:35

Jeśli chodzi o zapachy to ja ostatnio trafiłam na markę Prouve. Jak na razie Prouve opinie ma świetne więc jeśli będzie okazja z chęcią wypróbuję ich produkty. Mają całą serię zapachów dla kobiet. Czytałam opisy niektórych kompozycji i wydaje mi się, że firma rozumie zapachy. Podoba mi się również to, że bazują na francuskich olejkach zapachowych. Dobre składniki gwarantują trwałość takich zapachów.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Ulubione perfumy

Postprzez moniad1990` » 8 lut 2018, o 13:13

LINK wszystkie Kilian uwielbiam od dawna, ale to jest mój ulubieniec na zimę :)
moniad1990`
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:12

Re: Ulubione perfumy

Postprzez ewka87 » 9 lut 2018, o 23:55

Uwielbiam zapach Caroliny Herrery - good girl :)

https://ktosiek.pl zdecydowanie polecam zapoznać się z artykułem jak pozbyć się zaskórników i wagrów oraz odpowiednio dobrać podkład do naszej cery.
ewka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lis 2017, o 16:39

Re: Ulubione perfumy

Postprzez agat@ » 16 lut 2018, o 13:49

Nie lubię takich perfum, którymi pachnie co 2 kobieta.. Lubię być oryginalna, dlatego używam swiss arabian edge. Zamawiam je ze strony zapachorientu. Ładnie pachną i są trwałe.
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Ulubione perfumy

Postprzez anika89 » 16 lut 2018, o 16:39

ja uwielbiam wszelkiego rodzaju ciężkie, szyprowe zapachy z nuta drzewa. Lubię być wyrazista;)

anika89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 16:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez jaltest09 » 1 mar 2018, o 16:18

Też lubię lekkie zapachy - takie letnie, kwiatowe :)

jaltest09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 16:16

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Semika » 22 mar 2018, o 23:11

ja kuiłam ostatnio perfumy na LINK - rozlewane, trwałe i można pare flakonów o różnym zapachu. to jest fajne rozwiązanie!
Semika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 mar 2018, o 20:51

Re: Ulubione perfumy

Postprzez justasciep » 23 mar 2018, o 12:53

Bardzo fajna propozycja, myślę że odwiedzę tą stronę i wypróbuje parę flakoników z dwiema przyjaciółkami. ;)
justasciep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 12:38

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Łucja78 » 25 mar 2018, o 21:42

Ja od lat kupuję perfumy orientalne, takie w olejku, a najbardziej podobają mi się niezwykle zmysłowe perfumy Lovely. To mieszanka owoców, kwiatów, piżma i wanilii, która doskonale sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Uwielbiam!:) Są też inne wersje zapachowe perfum w olejku. Można zobaczyć tutaj: LINK
Łucja78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 mar 2018, o 21:35

Re: Ulubione perfumy

Postprzez marcela » 18 kwi 2018, o 10:22

puma.31 napisał(a):Jakie macie ulubione perfumki? Jaki zapach na zimę a jaki na lato? Ja mam kilka typów napewno jednym z ulubionych których używam cały rok są Giorgio Aramni GIO,zawsze do nich wracam a tej jesieni to "Parisienne" Yves Saint Laurent. Czekam na wasze propozycje i typy :)


uwielbiam Parisienne :D
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Ulubione perfumy

Postprzez xena » 9 wrz 2019, o 07:32

zimą używam CK Eternity, latem - Light Blue D&G, kiedyś także L'eau Par Kenzo. Uwielbiam te perfumy, ale chętnie poszukałabym już czegoś nowego dla odmiany. Możecie polecić coś świeżego, lekkiego, cytrusowo-kwiatowego? Nie znoszę zapachów ciężkich, słodkich i ziołowych. No i jak zapatrujecie się na zapachy w feromonami?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Ulubione perfumy

Postprzez monicabe » 9 wrz 2019, o 14:34

Mam Love Desire, są to w zasadzie moje drugie feromony, wcześniej używałam Sexual attraction i były fajne ale mam wrażenie, ze love desire są mocniejsze, no i sam zapach mi się podoba. Jestem wybredna jeśli chodzi o wybieranie zapachów ale akurat ten mi przypasował, jest delikatny, kwiatowy i jedncześnie dobrze się trzyma Używam na co dzień, do pracy Zdecydowanie ułatwia to kontakty międzyludzkie.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez xena » 10 wrz 2019, o 10:34

Dziękuję za odpowiedź. Jak w zasadzie mozna stwierdzić, ze feromony działają?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Ulubione perfumy

Postprzez monicabe » 11 wrz 2019, o 09:04

Przez jakiś czas też się zastanawiałam czy to prawda czy nie. I miałam podobne jak Ty wątpliowości. Jednak widzę, że nastawienie otoczenia jest zupełnie inne. Przeprowadź kilka testów na skutecznośc feromonów. Masz jakiegoś przyjaciela-chłopaka? Albo może byłego? Spotkaj się z nim i zobacz jak na Ciebie reaguje. Później powtórz spotkanie ale już z feromonami. Dokładnie obserwuj jego zachowanie, sprawdź czy częściej Ci się przygląda, uśmiecha, czy jest mu cieplej itp.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez xena » 12 wrz 2019, o 06:59

Jak sobie oczywiście kupię :) Te Love Desire można powąchać może gdzieś stacjonarnie?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Ulubione perfumy

Postprzez monicabe » 13 wrz 2019, o 15:25

Z tego co wiem to są w kilku drogeriach w Warszawie, ale raczej są do zamówienia przez internet W sklepach takich można poprosić o próbki, może Ci wyślą przy zamówieniu. Ja zamawiałam w ciemno na początku wersję w różowej butelce, potem wersję w czarnej butelce. Ta w czarnej jest bardzo dobra, zapach jest niesamowicie trwały i moim zdaniem jest to bardziej bogatsza kompozycja.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez falafelek » 16 wrz 2019, o 16:31

lolita lempicka - lolita lempicka, lalique amethyst i perelka, mugler alien EDT

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, upewnij się, że zostaniesz zapamiętany z właściwych powodów.
Avatar użytkownika
falafelek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 wrz 2019, o 16:19
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ulubione perfumy

Postprzez magicznanatura » 30 paź 2019, o 01:09

U mnie numerem 1 jest zdecydowanie Sens Dubai 5. Kupuję je zawsze w ich firmowym sklepie przy ul. Mokotowskiej 46 w Warszawie, ale mają też sklep online. Lubię takie słodkie, ale nie za słodkie zapachy ;) Ten jest naprawdę trwały. No i fiolki mają takie ładniutkie :))
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez monicabe » 8 lis 2019, o 09:16

Moje ulubione zapachy
Coco Mademoiselle-Chanel -najwiekszy sentyment
Miracle Lancome
Image Cerutti-swiezy cytrusowy
Hallowen -J.Del Pozo-delikatny
Aqua Di Gio-Armaniego- swiezy,letni
Romance -Ralph Lauren-milutki delikatny i trwaly
Relax (cos tam)-Shiseido kiedys mialam i bardzo mi sie podobal-swiezy w zielonej butelce
Sonia Rykiel -w rozowym opakowaniu-bardzo ladny
Escada-zielona-swiezo kwiatowa

Bylo ich jeszcze troche ,ale nie pamietam :lol:
Wogole nie lubie dwa razy kupowac tej samej wody ,wyjatkiem jest Coco Mademoisellle :D W poszukiwaniu perfum warto polowac na promocje w drogeriach internetowych jak tutaj https://online-perfumy.pl/82-damskie-perfumy Z uwagi na to, że ceny są o wiele korzystniejsze.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Antosia » 12 lis 2019, o 17:48

Moja półeczka z perfumami jest pełna, a każdy z nich ma swoje przeznaczenie. Dzięki temu czuję się kobieco :) Perfumy które nigdy mi się nie znudzą to Guerlain Bloom of Rose - to jest dla mnie zapach lata które uwielbiam :) Są to moje perfumy na specjalne okazje - ważne spotkania, wieczorowe wyjścia lub "randki" które organizujemy sobie z moim mężem :) Btw. mój mąż szaleje za tym zapachem :diabel Moim zdaniem każda z nas powinna mieć ten zapach https://perfumy.pl/product-pol-4825-Guerlain-Mon-Guerlain-Bloom-of-Rose-woda-toaletowa-100-ml.html wtedy życie kobiet byłoby łatwiejsze :P
Antosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 lis 2019, o 19:39

Re: Ulubione perfumy

Postprzez thorzyna » 21 lis 2019, o 14:50

To jest ten co w reklamie jest Angelina?
Avatar użytkownika
thorzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 11:34
Lokalizacja: Miłoradz

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Barbaz » 26 lis 2019, o 12:33

Ja uwielbiam słodkie zapachy, lubię też nosić stały zapach na sobie. Przy wyborze perfum padło na Beyonce Heat Rush
Barbaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2019, o 14:45

Re: Ulubione perfumy

Postprzez Aga21 » 24 sie 2020, o 09:35

Na ostatnie urodziny dostałam od koleżanki perfumy https://exscenti.pl/ i totalnie się zakochałam. Są bardzo trwałe i długo utrzymują się na skórze. Gdy tylko skończyła mi się buteleczka, kupiłam kolejną i dodatkowo wypróbowałam 2 nowe zapachy. Polecam wszytskim
Aga21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 sty 2020, o 17:18

Re: Ulubione perfumy

Postprzez MelonowaAga » 27 sie 2020, o 23:06

dnke be delicious
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Lageffr03