lokówka automatyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

lokówka automatyczna

Postprzez zapioro » 23 lis 2019, o 20:35

słuchajcie potrzebuję pomocy, byłam dzisiaj w rtv euro agd i chciałam sobie kupić lokówkę do włosów, bo jakoś ostatnio zaczęły mi się podobać takie luźne loki.. i oczarowała mnie lokówka automatyczna firmy Babyliss taka pięknie różowa rose blush, ale wyglądająca bardzo skomplikowanie! Wiem, ze to jest dobra marka, bo zawsze jak jestem u fryzjerki to widzę, że one mają sprzęty z niej, ale nie wiem czy sobie poradzę z robieniem nią loków. Powiedzcie proszę czy macie doświadczenie z takimi automatycznymi lokówkami, czy ciężko się nimi robi loki i czy może ktoś ma taką i czy warto? Poomocy!
zapioro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 paź 2019, o 13:11

Re: lokówka automatyczna

Postprzez Nataczka » 27 lis 2019, o 12:41

Wiesz co, dla mnie to było problematyczne, nie umiałam tych włosów włożyć tak, żeby je skręciło tylko jakoś "gniotło". Koniec końców, sprzedałam ją za bezcen i wymieniłam na karbownicę z emporium. Karbownica valera daje totalnie inny efekt niż lokówka, ale uznałam, że chyba nie są mi pisane takie duże loki, więc postawiłam na inny typ :) Jak chcę większe loki nakładam wałki :oops: Ale jeśli fryzjerka jej używa to chyba ok.
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: lokówka automatyczna

Postprzez WhiteChocolate » 28 lis 2019, o 14:02

A bym musiała zobaczyć w sumie sama taką lokówkę :D

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: lokówka automatyczna

Postprzez Magdaaa90 » 24 sty 2020, o 14:08

Ja właśnie niedawno sobie ja kupiłam i jestem zachwycona, tez na początku się bałam, ze jest trudna w obsłudze, ale zobaczysz, ze robi praktycznie wszystko za Ciebie, dosłownie w chwile uzyskuje naprawdę piekne fale, które trzymają się cały dzień
Magdaaa90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 sty 2020, o 14:06

Re: lokówka automatyczna

Postprzez lexyy » 10 lut 2020, o 22:28

Mam co prawda inną lokówkę babyliss automatyczną ale myslę, że jaką bys curl secret nie wybrała to będziesz zadowolona. Mają bardzo fajne te urządzenia, a loki i fale to hit tego sezonu, ja sobie zawsze robię na wyjscia, a obsługa nie jest jakaś skomplikowana.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: lokówka automatyczna

Postprzez kokruch86 » 28 cze 2020, o 10:07

jak sukasz lokówki automatycznej to tylko curl secret od babyliss, robi przepiękne loki, nie przypala włosów, automatycznie wciąga pasmo włosa i wypuszcza śliczny pukiel, jest trwała i nieskomplikowanaw użytkowaniu, moim zdaniem warta zainwestowania kasy
kokruch86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 maja 2020, o 21:26

Re: lokówka automatyczna

Postprzez pani_jeziora » 11 wrz 2022, o 10:30

widzieliście, że Babyliss ma akcję ambasadorską mybabyliss.pl to fajna okazja zeby mój sprawdzić ich niektóre urządzenia, do testów jest na przykład automatyczna lokówka, kto się czaił na zakup to powinien się zgłosić
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: lokówka automatyczna

Postprzez szpilka » 21 wrz 2022, o 19:51

Ja mam lokówkę, ale nie potrafie kręcić nią loków :) zdecydowanie fajniej wychodzi mi prostownicą, do tego porządny lakier i jest elegancko :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: lokówka automatyczna

Postprzez malinowatrufla » 25 wrz 2022, o 21:08

A mozna wiedziec jaka prostownicą ci ladne loki wychodzą? ja mam taką starszego typu i nie idzie nia nic zakrecic
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: lokówka automatyczna

Postprzez szpilka » 26 wrz 2022, o 20:43

no ja mam z remingtona, klasycznie:) moja ulubiona marka. zamowilam na Notino, maja w przystepnej cenie
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: lokówka automatyczna

Postprzez espanka » 29 wrz 2022, o 21:39

szpilka napisał(a):Ja mam lokówkę, ale nie potrafie kręcić nią loków :) zdecydowanie fajniej wychodzi mi prostownicą, do tego porządny lakier i jest elegancko :)

a jaką masz prostownicę? Mam sprzęcik elegance Babyliss i też lubię nią robić loki, wychodzą super i bardzo długo się trzymają. To faktycznie super patent żeby szybko zrobić taką fryzurę.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]