ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez wercia555 » 23 wrz 2019, o 20:00

Myślę, że wszystko zależy od kobiety, która ją będzie nosić. Jeśli lubi taki styl bielizny to czemu nie. Ja osobiście mam swoje typy i je nie zmieniam :)
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Korpap » 4 paź 2019, o 08:35

ja jestem fanką zmysłowej bielizny <3 mój chłopak też haha :) często kupuję coś na White Rvbbit
mam nawet specjalną skarbonkę na bieliznę, bo nie będę udawać, że codziennie szastam kasą :))
Korpap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2019, o 08:25

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez Barbaz » 26 lis 2019, o 12:50

Ja z kolei uwielbiam wygodę, piękno i funkcjonalność, którą zapewnia mi bielizna od BettyBaboo :D
Barbaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2019, o 14:45

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez UlaM26 » 2 gru 2019, o 23:39

Ja mogę zaproponować Wam, abyście odwiedziły ofertę sklepu Valetta.pl ponieważ jest to sklep z naprawdę pięknymi propozycjami bielizny damskiej, ale również znajdzie się coś dla Waszych mężczyzn. Stawiają na wygodę, wykonanie oraz styl więc raczej trafisz na coś dla siebie. Mają dłuższy czas realizacji jednak jakość oraz cena zdecydowanie przeważają nad tą wadą.
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: ELEGANCKA, ZMYSŁOWA BIELIZNA

Postprzez maniamadej » 16 lis 2020, o 10:51

Ja taką bieliznę mam od https://colien, wzbudza zmysły, jest elegancka, delikatna. Na prawdę warta uwagi, kolory przepiękne. Jestem bardzo zadowolona z jakości, zobaczcie na ten krój. Ponadto są też body, one też są super
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]