jaką dietę obecnie stosujecie?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Sylwuśka123 » 26 lut 2018, o 10:46

Ja obecnie mam jadłospis zbliżony do diety dr Kwaśniewskiego. Nie do końca tak restrykcyjnie jak on tam podaję ale faktycznie dużo tłuszczów, a mało cukrów prostych. W efekcie mam problem, ale z niedowagą, a dokładniej z tkanką tłuszczową, której mam zbyt mało... wiem, ze dobie powszechnej otyłości taki problem to boki zrywać ale mnie to denerwuje. No chciałabym te 5 kg więcej ważyć. Mimo eleganckich wyników krwi etc. waga jak stoi tak stoi.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez tosiafit » 1 mar 2018, o 22:47

U mnie obecnie masa ;) ale za niedługo zaczynam redukcję i zaczynam dietę paleo czyli dietę naszych przodków, polegającą na wykluczeniu węglowodanów i glukozy szczególnie pochodzącej z produktów zbożowych - jest to w sumie dieta na całe życie.

Trening personalny Katowice https://www.trenerpersonalny-katowice.pl- profesjonalne wsparcie doświadczonego trenera personalnego i instruktora jogi.
tosiafit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 22:33
Lokalizacja: Katowice

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez moniania » 6 cze 2018, o 09:48

Po prostu nie obżeram się ;)

moniania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 cze 2018, o 09:36
Lokalizacja: Lublin

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez JoasiaCZ » 15 kwi 2019, o 11:36

Obecnie stosuję swoją dietę, która zapewnia mi odpowiednią ilość kalorii, żeby już nie tracić kilogramów :) zrobiłam już swoje przy modelowaniu sylwetki (zamawiałam w WygodnejDiecie katering) i zrzuciłam sporo balastu a teraz staram się utrzymać kaloryferek który udało mi się wyrzeźbić ;) polecam też podobne rozwiązanie.
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez marlennka » 25 kwi 2019, o 10:29

tosiafit napisał(a):U mnie obecnie masa ;) ale za niedługo zaczynam redukcję i zaczynam dietę paleo czyli dietę naszych przodków, polegającą na wykluczeniu węglowodanów i glukozy szczególnie pochodzącej z produktów zbożowych - jest to w sumie dieta na całe życie.


Ja właśnie dietę paleo znalazłam w cateringu Diet4u, dużo lepiej się czuję, odkąd zmieniłam swój sposób odżywiania. Do tego posiłki są naprawdę pyszne. Moja cera bardzo uległa poprawie, wystarczyło zmienić dietę a nie szukać cudownych kremów czy zabiegów :)
marlennka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 19 gru 2018, o 17:47

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez silka » 30 kwi 2019, o 00:11

dietę wegetariańską + ryby z SPAM :) jestem leniwa, więc chętnie zamawiam gotowe dania, a że chciałam coś zdrowszego niż fastfoody to zamawiam dietę :) polecam

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:59 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
silka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 23:45

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez wirtuoz » 8 maja 2019, o 16:22

W ogóle o dietach i odchudzaniu znalazłam fajny artykuł na blogu SPAM
Dziewczyny, przeczytajcie uważnie, zwłaszcza końcówkę. Dieta to nie wszystko, niestety.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 14:59 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

wirtuoz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:44
Lokalizacja: Łódź

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez kariniak » 21 maja 2019, o 11:57

Od pół roku stosuję dietę bogatą w błonnik oraz niezbędne minerały i witaminy. To dieta, która pozwala mi utrzymać wagę a przy tym utrzymać formę i czuć się dobrze w mojej skórze. Dietę ułożyła mi dietetyczka i kurczowo trzymam się jej jadłospisów. Myślałam także o zastosowaniu diety pudełkowej, lecz po przeliczeniu kosztów okazałoby się, że brakło by mi na czynsz :D a szkoda, bo słyszałam wiele pozytywów o diecie cateringowej. Do mojej codziennej rutyny żywieniowej dietetyczka poleciła mi suplement diety. Aczkolwiek tutaj mam wolną rękę. Czy będzie to suplement z zieloną kawą czy afrykańskim mango - byleby suplement miał bogaty skład.

kariniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2019, o 09:40

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Poukladana » 31 maja 2019, o 22:39

Ja wyszłam niedawno z postu Dąbrowskiej - to co prawda nie dieta, a bardziej stan umysły, ale efekty super -5kg w 10 dni. Jestem zadowolona, bo nie mogłam zrzucić brzuszka pociążowego ;)
Avatar użytkownika
Poukladana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 31 maja 2019, o 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez MartaMM » 9 lip 2019, o 19:06

Ja sobie zamawiam dietę z Wygodnejdiety. Fajnie, bo sama nie muszę gotować a jem zdrowo, smacznie i regularnie;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez silka » 29 wrz 2019, o 14:25

MartaMM napisał(a):Ja sobie zamawiam dietę z Wygodnejdiety. Fajnie, bo sama nie muszę gotować a jem zdrowo, smacznie i regularnie;)


a jaką dietę zamawiasz od nich? ja teraz niskokaloryczną, ale niedługo myślę zmienić, bo już jestem w zamierzonej granicy ;)
silka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 kwi 2019, o 23:45

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez RealArleta » 7 lis 2019, o 22:42

Diete morelowa. Jesz wszystko, oprocz moreli.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez natka1 » 12 lis 2019, o 11:40

Ja wprawdzie nie jestem na żadnej konkretnej nazwanej diecie. Ale u mnie najlepsze efekty przyniosło po prostu racjonalne odżywianie. Czyli spora ilość warzy, owoców, kasz, orzechów, zamiana sklepowych słodkości na domowe ciasta, ciasteczka itp. Poza tym piję dużo wody, bo to też wpływa na wagę. A no i odstawiłam słodkie napoje. Raz na jakiś czas piję tylko świeżo wyciskane soki albo koktajl z owoców i warzyw. Niby wszystko jest takie oczywiste, ale dopiero jak to zastosujemy, to zobaczymy, że jeszcze sporo można zmienić w codziennej diecie. No i w dodatku warto to zmieniać :)
natka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2019, o 09:46

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez agatkax889 » 29 lis 2019, o 11:27

Ja stosuje dietę która wygrałam w konkursie internetowym i schudłam juz pare ładnych kilo :D
agatkax889
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 11:24

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez gabiski » 3 gru 2019, o 11:01

moja znajoma zaczyna diete z chodakowska napisze jak beda efekty,
gabiski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lis 2019, o 12:41

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez ellena » 12 sty 2020, o 20:00

Ile ludzi tyle diet i tyle problemów. Na początku musimy wiedzieć że to długotrwały proces i trzeba sie uzbroić w cierpliwość, której niektórzy niestety nie mają. Dla takich osób jest dobra operacja zmniejszenia żołądka. Mój znajomy robił taki zabieg w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie. Bardzo zadowolony ,zrzucił już 35 kg a waga nadal spada.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Longga » 23 kwi 2020, o 15:43

racjonalną. liczę kalorie, zero przetworzonej zywności....i daję radę. pozwalam sobie na małe smakołyki. wszystko rozsądnie...no i dużo wody. I czasem soki ale to o dobrym składzie i takie które zastępują posiłki. idealne sa soki sportfood. mega smaczne i pożywne!
Longga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 15:28

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Pyrka » 11 maja 2020, o 15:46

Niedawno skonczylam diete south beach :)
Pyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 14:07

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez FitAnia » 4 cze 2020, o 15:38

Dziewczyny prosze nie męczcie się głupimi restrykcyjnymi "dietami cud".
Zniszczycie sobie metabolizm i gospodarkę hormonalną i będziecie mieć problemy na całe życie.
Dobra, zbilansowana dieta z niewielkim deficytem kalorycznym i trochę systematycznego wysiłku to wszystko, czego potrzebujecie.
Przeczytajcie ten artykuł, dużo na ten temat mówi longtimebeauty.pl/czy-dieta-bez-wyrzeczen-ma-sens/
FitAnia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2020, o 15:31

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 19:00

od czasu kwarantanny niskokaloryczna od wygodnadieta, i schudlam juz 5kg!
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Majka2312 » 22 lip 2020, o 16:31

U mnie fajnie sprawdza się catering dietetyczny. Zamawiam sobie wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze regularnie a już samo to daje bardzo dużo;) Do tego dołożyłam ćwiczenia, kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z efektów;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Laraka » 14 wrz 2020, o 07:19

Ja stosuję dietę pudełkową, a zamawiam ja w firmie Tylko Zdrowe, które działa na terenie powiatów: Lubartów, Lublin, Łuków, Parczew, Radzyń Podlaski, Siedlce, Sokołów Podlaski, Świdwin, Węgrów. Lubię zamawiać tego typu usługi lokalnie, bo mam pewność, że dania są świeżę, przygotowane z lokalnych produktów. Biorę od nich dietę klasyczną. Każdy zestaw jest złożony z 5 posiłków i ma określoną kaloryczność (sama sobie wybierasz ile chcesz kalorii). Posiłki są bardzo smaczne, dobrze skomponowane, urozmaicone i zbilansowane. Waga idzie w dół, wyniki krwi mam bardzo dobre (to dla mnie ważne, bo borykałam się kiedyś z anemią). Wszystko dzięki profesjonalnej diecie w przystępnej cenie.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez Alinka91 » 17 wrz 2020, o 12:05

Cześć, ja mam dietę ułożoną przez Paulinę Walczewską. Super dieta nie jakieś kopiuj-wklej. Bałam się, że będą jakieś rzeczy, których nie lubię, ale o wszystko zostałam wypytana, przepisy w punkt trafione pod moje preferencje, łatwe i szybkie, ale najważniejsze, że smaczne i nie chodzę głodna.
Z całego serca polecam :)
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez carol-bork » 23 wrz 2020, o 10:36

Ja obecnie staram się stosować dietę MŻ ale różnie to wychodzi bo uwielbiam słodycze szczególnie czekolade, a poza tym zaczęłam korzystać z usług Wygodnadieta.pl. Nie gotuje sama tylko dostaję gotowe, pożywne i zdrowe posiłki które jem o ustalonych godzinach.
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: jaką dietę obecnie stosujecie?

Postprzez KaLipka » 29 wrz 2020, o 21:59

Ja wcześniej próbowałam zdziałać coś własnymi siłami ale nie bardzo mi wychodziło. teraz zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo i regularnie. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i to daje super efekty;)
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron